Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Od 26 listopada 2020
Lobotomia
Lobotomia to po prostu bełtanie mózgu za pomocą szpikulca przechodzącego przez oko. Komitet noblowski był tak zafascynowany możliwością bełtania ludzkiego mózgu za pomocą tej metody, że w roku 1949 postanowił przyznać nagrodę Nobla twórcy tejże techniki czyli doktorowy Egasowi Monizowi.
Dziś NFZ nie refunduje lobotomii a koncerny farmaceutyczne produkujące drogie leki psychotropowe, postanowiły zakazać lobotomii. W ten sposób lekarze zostali pozbawienie możliwości bełtania mózgów szpikulcem wbitym przez oko. Pacjenci zmuszani są do przyjmowania chemicznych leków a ci którzy chcieliby zrobić sobie lobotomię, muszą to robić w podziemiach, często w warunkach niespełniających jakichkolwiek norm.
Sam zabieg może być bardzo kosztowny i trudno jest znaleźć specjalistę który podejmie się wykonania lobotomii.
Lobotomiusz nie będzie Ci bełtać mózgu za pomocą szpikulca. Nie potrzebuje też przebijać się przez oko i nie pobiera opłat w wysokości kilku tysięcy złotych.
Lobotomiusz feruje darmową lobotomię w postaci dłuższych i krótszych past i opowiadań czerpanych z czeluści darknetu swojej zrytej psychiki. Historie opowiadane przez Lobotomiusza ryją banię mocniej niż szpikulec doktora Moniza.
Status uczelniany
luzak
Stan
wolny
Status konta
Superbojownik

Moje posty na forum Kawały Mięsne, Hyde Park i Palma Pictures

Aktywność bojownicza

Artykułów
1
Profil oglądany
450 x

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Nadesłane filmy
więcej »
SZAFFA pliki

Jeszcze niczego nie mam w swojej Szaffie

Sygnatura forumowa: