<< >> wszystkie blogi

Jozinzbazin83's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Polska wieś. Moja oaza spokoju

2020-09-10 14:25:50
Tu jest moja oaza, gdzie mogę pisać blog kulinarny i korzystać z naturalnych składników. O czym mowa? O polskiej wsi! Gdzie jest moje miejsce na ziemi? To pytanie zadaje sobie wielu z nas, jak znaleźć na nie odpowiedź? Każdego dnia borykamy się z trudami życia codziennego, praca, dom, rodzina, nadmiar obowiązków, brak czasu na własne hobby i zainteresowania. Zapewne nie jeden mieszkaniec wielkiego miasta zastanawia się czy jego życie mogłoby wyglądać inaczej, bez ciągłego pędu, stresu, tłoku na ulicach i korporacyjnego wyścigu szczurów. Jak wyjść z ram narzuconych nam przez normy społeczne i zmienić styl życia, tak by nie popaść w codzienną rutynę i chociaż w części poczuć się spełnionym? Jednym z rozwiązań może być zmiana otoczenia, porzucenie miejskich metropolii, osiedlenie się lub spędzenie urlopu na wsi. Jak wygląda życie na wsi?

Dieta DASH - zalety i wady

2020-09-10 14:21:11
W modnych czasopismach dla kobiet zawsze pojawiają się informacje na temat nowoczesnych diet i przepisów kulinarnych dzięki którym - przynajmniej według autorów tych tekstów - błyskawicznie schudniesz i zyskasz zupełnie nowe życie. Czasami są one prawdzie, innym razem mają jedynie skłonić cię do zastosowania konkretnej metody odchudzającej. Jeżeli jednak w którymś z tych tekstów ujrzysz nazwę diety dash, koniecznie przeczytaj go do końca. Ta metoda jest akurat dość skuteczna. Ostatnio robi się o niej coraz głośniej, dlatego wypadałoby dowiedzieć się przynajmniej, na czym ona polega i w jaki sposób ma działać.

Jak wspomagać swoją odporność naturalnymi sposobami?

2020-04-01 18:47:16
Na całym świecie jest masa pytań co robić by nie zachorować. Czy stosować jakieś leki typu Neosine albo megadawki witamin e, c czy cynk. A może wypijać dużo alkoholu skoro wirus jest wrażliwy na jego działanie.

Czy internet może być Eco-Friendly?

2020-01-31 00:00:00
Internet kojarzy nam się z czymś wirtualnym. Czymś co w tajemniczy sposób przesyła dane kablami a obecnie coraz częściej bezprzewodowo. Nie zadajemy sobie jednak pytania jak bardzo energochłonny jest internet i czy może być bardziej ekologiczny. Co więcej, czy "eko-net" jest czymś, co przyniesie dla nas korzyść czy też tak jak większość ekologicznych pomysłów wymaga większych wysiłków i większość kosztów. Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć Koalicja na rzecz Ekologicznego Internetu, która ma swoich sześć prostych założeń. Czym jest Coalition for Eco-Internet (Koalicja na rzecz ekologicznego internetu)? Wyjaśnia to Jakub Marszałek, pomysłodawca inicjatywy globalnej.

SIM czyli agresywna i najszybciej rozwijająca się Lista Robinsonów

2019-12-19 13:07:59
SIM czyli System Informacji Marketingowej to najnowsza Listy Robinsonów funkcjonująca w Polsce. Jest najbardziej agresywna i najszybciej rozwijającą się Listą Robinsonów. Czy odniesie sukces? A może stanie się "martwa" jak pozostałe Listy. Pojęcie Listy Robinsonów powstało jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. List Robinsona to lista osób, które nie życzą sobie kontaktu w celach marketingowych. Funkcjonowała jako listy adresów e-mail, danych adresowych czy też w końcu danych telefonicznych.

Baza leków

2019-10-23 11:20:00
Jeśli szukaliście fajnej bazy leków to mam taką jedną. Nazywa się DataPharm. Znaleźć tu można informacje o takich lekach jak Biotebal, Clotrimazolum, Groprinosin, Hydroksyzyna, Ketonal, Metronidazol, Nifuroksazyd, Nimesil, Octenisept, Xanax, Sinupret, Neosine, Augmentin i wiele innych zarówno na receptę jak i bez recepty.

Jak walczyć z niechcianymi połączeniami?

2018-07-11 12:08:00
Każdy z nas spotkał się z niechcianymi połączeniami od telemarketerów i wszelkiej maści telefonicznych handlowców. Tutaj wygraliśmy laptop, tam mamy okazję zapoznać się z nowym super odkurzaczem, gdzie indziej przetestować pościel z futra wiewiórek na specjalnym pokazie tylko dla nas a najczęściej mamy możliwość zakupu dodatkowych abonamentów takich jak pierdyliard gigabajtów internetu czy też kredyt na preferencyjnych warunkach. A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nie dziwią cię natarczywe telefony z ofertą finansowania firm, pisania projektów, papierem ksero czy też leasing, faktoring, kredyt na dowolny cel i zakup glebogryzarek spalinowych. Jak więc walczyć z tymi niechcianymi połączeniami?
«12
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 17
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 10443

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi