< > wszystkie blogi

MujStachowe gejmpleje

Gry i pochodne

Krótki epizod z pojedynku

23 January 2018
https://youtu.be/KTiCrumn0lA

Miałem po prostu wstawić mój fartowny pojedynek, ale naszła mnie nutka artyzmu. Niestety już do końca tak technicznie nie jest dobrze zrobiona, ale i tak jestem zadowolony z dzieła.Zresztą i tak przypadkiem zacząłem nagrywać, ten run w ogóle nie był dla mnie korzystny, kompletnie nie korzystałem z itemów, które zwykle do tej walki używałem, więc byłem sceptycznie ogólnie nastawiony, ale jak widać warto coś czasem zmienić.

No nic, a zatem technikalia:
00:00 - 00:30 - Wstęp
Wstawiam kilka napisów w międzyczasie dla lepszego zapoznania się z sytuacją, która towarzyszy temu wideo. Tutaj od razu wspomnę, że nie używałem tym razem wyjątkowo słuchawek, tylko głośnika bluetooth. Więc całość materiału z gry z moim głosem włącznie została pogłośniona względem źródła. Tak jak pisałem, nie sądziłem że to w ogóle wyjdzie.

00:30 - 01:30 - Hornet
Sam soundtrack ogólnie jest genialny, polecam każdemu go sobie przesłuchać. Tu wpuszczam ten kawałek, którego użyłem dla potrzeby filmiku. Wyciąłem z niego bodajże ostatnią minutę muzyki prawie że. Ściągałem w formacie mp4, więc obraz z muzyki zmniejszyłem widoczność do zera, a sama muzyka w dwóch/trzech stopniach głośnosci jest, inny na końcu, inny na początku, a główny przez cały środek
https://www.youtube.com/watch?v=cfTLvQ9TZhg

00:35 - około 2 sekundy lub półtorej - obraz jest delikatnie opóźniony ze względu na wejściu w punkt do rytmu piosenki

00:36-7 - 00:50 - obraz z kolei delikatnie przyspieszony z odgłosami, praktycznie tego nie widać

01:35 - 01-51 - Gandalf Sax Guy
Sam dźwięk wykorzystałem tutaj, ale z ruchomym podnoszeniem głośności od zera. W tym fragmencie głośność zmieniła się w stopniu mniej więcej kształtu litery S, zakładając że od początku głośność nie spadała.
https://www.youtube.com/watch?v=zoHAfkRPQ5w&t=2s

01:52 - do końca - Sam Gandalf nad głową mojej postaci z źródłową głośnością. No i sam obraz odpowiednio zbliżyłem przez ten fragment. Nie muszę chyba wspominać że był skopiowane źródło względem tego z przed kilku sekund?

Tyle w tym filmiku. Mam nadzieję że się wam spodoba, bo naprawdę długo zdarza mi się nad tego typu filmikami pracować, a nie ma nic lepszego dla twórcy, jak bycie docenionym przez kogoś. No nic dosyć tych narcystycznych zadumań. Jeśli macie ochotę, to piszcie co o tym myślicie i tak będę zadowolony, że się wam w ogóle chciało :).
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
  • Witam wszystkich, z tej strony MujStach, Na tym blogu będę po prostu umieszczał moje filmiki z youtube. Z tego co widzę i tak tego nikt nie reguluje. Jednakże ja wstawiam przynajmniej raz na dwa dni nowy filmik o różnej długości. Ponieważ to blog, to oczywiście będę po prostu wstawiał kilka filmów na stronę, ale przy okazji omówię na nich też w jaki sposób je obrabiałem, bo często używam w nich przyspieszenia materiału lub też spowolnienia, modulacji głosu, dodaje napisy itp. więc staram się was jakkolwiek zachęcić do obejrzenia. Mam nadzieję że blog się przyjmie, bo naprawdę potrzebuje subskrypcji jak i wyświetleń, a nigdzie nie da się zareklamować jakkolwiek :p.
  • Informuj mnie o nowościach na blogu
  • RSS blogu MujStach
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi