<< >> wszystkie blogi

Dane zastane

Ciekawostki ilościowe w oparciu o dane zastane

Wasze zdrowie - czyli o konsumpcji alkoholu w Polsce

2020-04-26 21:13:56 · Skomentuj
Ile wydajemy na alkohol? Jak często pijemy piwo? Gdzie najwięcej pije się wina? Odpowiedźi na te pytania znajdziecie w artykule dotyczącym konsumpcji alkoholu w naszym kraju. Oto graść informacji, których nigdy nie byliście ciekawi i sami byście o to nie zapytali!

Policzmy się, czyli jak dużo ludzi mieszka w Polsce

2020-04-20 17:27:00 · Skomentuj
Tak jak w tytule, zapraszam was do lektury mojego artykuł, w kórym znajdziecie informacje na temat tego, ile ludzi mieszka w Polsce i jaki procent stanowią kobiety, ile zarabiamy czy ile mamy dzieci. Oto garść informacji, których nigdy nie byliście ciekawi i sami o nie nie zapytali.

Internet wśród Polaków, Polacy w internecie

2020-04-10 14:03:00 · Skomentuj
Żyjemy w ciężkim okresie, w którym internet jest dla nas szczególnie ważnym medium, a za jego pośrednictwem organizowane są koncerty czy spotkania ze znajomymi, więc stwierdziłem, że napiszę kilka słów o internecie w śród Polaków i o Polakach w internecie. Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego ludzie nie mają dostępu do internetu w domach czy na jakich urządzeniach łączymy się z siecią, zapraszam do czytania! Oto garść informacji, których nie byliście ciekawi i o które sami byście nie zapytali.

Wypadki kolejowe w Europie i w Polsce

2020-04-06 13:47:00 · Skomentuj
Na tapet wziąłem temat wypadków kolejowych w Europie i tego, jak wygląda sytuacja w Polsce. Zatem jeżeli chcecie wiedzieć ile osób co roku korzysta z kolei czy jak dużo pasażerów ginie w wypadkach, zapraszam do lektury. Oto garść informacji, których nie byliście ciekawi i sami byście o to nie zapytali.
Autor
O blogu
  • Liczbowe ciekawostki z kraju, Europy i świata na podstawie surowych i wtórnych, ilościowych danych dostępnych publicznie, własnoręcznie przetworzonych.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 2602

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi