< > wszystkie blogi

Podróże z i pod prąd

Absurdalne myśli zebrane w jednym miejscu.

Wynajmowanie busów bez kierowcy

10 December 2019
Wynajmowanie busów to działalność gospodarcza mogą przynieść wymierne korzyści. Z tego rodzaju opcji korzystają na przykład ludzie, którzy chcą zorganizować wyjazd wakacyjny dla większej grupy znajomych. Podróż busem 9 osobowym daje możliwość spędzenia czasu podróży w wesołym towarzystwie. Wynajem busa bez kierowcy jest też częstym wyborem przedsiębiorców wysyłających swoich pracowników w delegację. Jest też narzędziem pozwalającym zorganizować różnego rodzaju wyjazdy integracyjne mające na celu budowanie ducha zespołu.


Uprawnienia do kierowania busem 9 osobowym

Dlaczego przedsiębiorcy decydują się na skorzystanie z usługi wynajmu busa, bez konieczności zatrudniania kierowcy? Właściciel jednej z wrocławskich wypożyczalni Wynajem Busów - Kuszewski, udzielił mi odpowiedzi na to pytanie. Jak twierdzi: "Jest to wybór niosący ze sobą korzyści ekonomiczne w postaci choćby nawet mniejszych kosztów zużycia paliwa. Decydując się na busa nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych z opłacanie profesjonalnych kierowców. Uprawnienia do kierowania busem w żadnym sposób nie różnią się od tych, które obowiązują w przypadku prowadzenia samochodu osobowego. Oznacza to, że każdy kto posiada prawo jazdy kategorii B może zgodnie z polskim prawem usiąść za kierownicą busa."

Oferty wypożyczalni busów

Wypożyczalnie samochodowe posiadające w swojej ofercie możliwość wynajęcia busa przygotowały dla swoich potencjalnych klientów różnorodną ofertę z tego zakresu. Oferują one zarówno krótkoterminowy wynajem, nie przekraczający okresu jednego miesiąca, jak również długofalową współpracę na okres nawet do kilku lat. Większość firm posiada ofertę wynajmu busa na wyjazdy zagraniczne. Coraz więcej Polaków chce właśnie w ten sposób podróżować w czasie urlopu po całej Europie. W wypożyczalnia znajdziemy więc busy charakteryzujące się dużą przestrzenią bagażową. Dzięki temu możemy zabrać ze sobą większe ilości sprzętu wycieczkowego i nie musimy się obawiać, że jego obecność wpłynie negatywnie na komfort podróżowania.

Wynajem busa 9 osobowego

W celu zapewnienia swoim klientom usług na najwyższym poziomie, firmy zajmujące się wynajmem busów oferują pojazdy nowoczesne, które systematycznie przechodzą wszystkie niezbędne przeglądy techniczne. Busy posiadają wszystkie udogodnienia typu klimatyzacja czy też elektrycznie otwierane szyby. Dzięki temu nawet wielogodzinna podróż przebiega zawsze w komfortowych warunkach i nie jest męcząca. Coraz częściej busy wykorzystywane są też przy okazji organizowania wesel czy też nawet chrzcin.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi