< > wszystkie blogi

TEGONIEUCZAWSZKOLE.pl

Marketing Internetowy

Jak Zdobywać Obserwujących Na Instagramie

10 July 2019


Jak Zdobywać Obserwujących Na Instagramie?...
Pobierz poradnik za FREE >> https://tegonieuczawszkole.pl/ebooki


W tym poradniku znajdziesz konkretny przepis na skuteczny marketing w obszarze Instagrama. A więc… Jeśli sprzedajesz lub polecasz (projekty, produkty, usługi) poświęć kilkanaście minut na przeczytanie tego ebooka, a później wdrożenie tych rozwiązań…

Zacznijmy od tego, że… Nie musisz mieć własnego produktu lub usługi, by rozpocząć zarabianie na Instagramie! Na początek wystarczy pasja lub określona wiedza (oczywiście najlepiej połączyć te dwa elementy), którą możesz wykorzystać do zbudowania społeczności o podobnych zainteresowaniach. To jest podstawa tworzenia zarabiającego konta na Instagramie.

Poświęcając czas i stosując nieco cennych wskazówek, możesz zacząć rozwijać swój profil w sposób organiczny i co najważniejsze prawidłowy. Twoje konto na Instagramie może być w przyszłości warte setki tysięcy, jeśli tylko zabierzesz do pracy! Wiele osób poddaje się po kilku tygodniach, ponieważ szuka drogi na skróty. Nie popełniaj tego błędu…

Masz ogromną szansę! Ale pamiętaj nie traktuj Instagrama jako typowego portalu społecznościowego, a jako platformę do blogowania. Niby mała różnica, a ma kolosalne znaczenie. W social media ludzie udostępniają bezsensownie zdjęcia kotleta, kota i selfie.Ty masz podejść do tematu jako InstaBloger/InstaBlogerka.

Wszelkie raporty pokazują wyraźny trend – wzrasta liczba publikowanych postów na Instagramie, a spada na Facebooku. Gdy dorzucisz do tego InstaStory i IGTV, który wchodzi szturmem na Instagramową ścianę oraz sprzedaż w postach, to masz marketingowy kombajn w jednym miejscu. Argument numer dwa, to zaangażowanie – nigdzie nie osiągniesz takiego zaangażowania jak na Instagramie.

Instagram to obecnie król mediów społecznych i dlatego przeprowadzę Cię krok po kroku przez jego świat – od konfiguracji konta, przez publikowanie do zdobywania obserwujących, tak byś mógł odnieść sukces.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi