< > wszystkie blogi

Muzyczny świat moim okiem

Muzyka, music, zene, waiata

Co to wogóle jest?

29 July 2015
O co chodzi? Co to za blog? Z czym to się je?

Blog "Muzyczny świat moim okiem" powstał, żebym mógł dzielić się swoją niemałą wiedzą (nie nie chwalę się) dotyczącą muzyki. Wiedzę już posiadaną i tą którą w przyszłości zdobędę.

Ale do konkretów. Co jakiś czas będę zamieszczał artykuły, lub serię artykułów opowiadających o jakimś gatunku muzycznym, artyście, piosence, instrumencie i wszystkim innym związanym z muzyką. Bloga będę pisał w lekko humorystycznym stylu, ale kiedy trzeba będzie też poważnie, tak aby każdy po przeczytaniu jakiejś notki czuł, że jest odrobinę mądrzejszy o wiedzę muzyczną. Głównymi odbiorcami chcę aby były osoby umiejące czytać i były odrobinę myślące: czyli każdy od około 4/5 lat do... i w zasadzie nie ma końca, bo człowiek uczy się całe życie.

A skąd ja będę brać materiały? Wiedzę czerpię z internetu, książek i od innych osób. Także blog skończy się (co mam nadzieję nie nastąpi) gdy mi zabraknie pary, albo czytelników, ale w przypadku tego drugiego zmienię temat bloga (co mam nadzieję również nie nastąpi).

Więc czego się spodziewać? Nowego artykułu. Kiedy? Już wkrótce.

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
  • Muzyka różni się zależnie od tego skąd są, i gdzie są ludzie którzy ją tworzą. Dlatego muzyka różni się od tej z hawajskiej plaży i holenderskiego garażu. W tym blogu będziemy podróżować po świecie i poznawać artystów z każdego zakątka świata. Niektórych może już znasz, a innych poznasz.
  • Informuj mnie o nowościach na blogu
  • RSS blogu adgjlqetuo
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi