<< >> wszystkie blogi

connemara's absurdlog

Żeby wszystkim było śmieszniej.

Re: Prezydętowi fszystkich Polakuf

2013-08-03 09:52:13 · Skomentuj
"Kapitał" z dziejów uzyskać się stara sort polityków marny, pośledni. Wodzów należy chwalić lub karać Lecz cześć oddawać tym co polegli.

Re: Wiara

2013-07-09 21:53:07 · Skomentuj
:tiger143 :spoko Umysł ludzki podąża szlakiem różnych ścieżek. Szlakiem fobii, emocji, rozumu i wierzeń Zanim szlak swój wybierzesz zapamiętać warto że jeśli podążysz ścieżką już utartą a tym bardziej szlakiem szerokim, ubitym To ktoś przy nim czyha by czerpać profity. Wpoi ci wrażenie że on TOBIE służy Wspomni o ryzyku, zmieni cel podróży Da "pomocne ramię" i tak będzie drążył Byś doszedł..... do wniosku że pieniądz ci ciąży. Jeśli złoto mu oddasz to żadna to strata Przecież złoto : -"odbierzesz z nawiązką" w zaświatach! PS. "Wodę w wino przemienił" słyszałem z ust matki. A jego następcy? - słowa w złota sztabki!

Re: Arkana

2013-07-08 14:58:46 · Skomentuj
Tam gdzie przekupny prokurator gdzie wyrok wyda kumpel-sędzia gdzie Sejm uchwali forsę na to by kliki kwitły, Wzrasta nędza. Władzę sprawuje klika "szczurów" która wyborcom mózgi "pierze" by za pomocą "ustaw", "umów" opróżnić do cna nam spichlerze. Słowem "o dobro ludzi dbają" (grabiąc majątek wspólny skrycie) na patriotyźmie naszym grając przez figurantów przy korycie. Receptą na to - pewien zabieg (popieram go dla 'wyższej racji') chociaż karalny w każdym prawie -zabieg dyskretnej "Dexteryzacji".

Re: Pomilczeć

2013-07-06 00:08:37 · Skomentuj
To jak bardzo Cię lubię szanuję i cenię pozwól droga :Sombro skwituję... milczeniem.

Re: Przekłamane barwy życia

2013-07-04 06:48:37 · Skomentuj
Myśli - zapisz w kajecie Troski - utop w szklanicy. Spermę - oddaj do "banku" lub w niewieściej miednicy. Wrogom - pokaż kułaka przyjaciołom swym - serce Mądrym - ucha nadstawiaj Muzie - rozłóż kobierce. Pracy - pokłon głęboki Zdrajcy - okaż pogardę Głupców - pomiń milczeniem Ciosy - przyjmuj "na gardę" Złoto - wydaj za życia Dzieci - ucz kiedy małe Myśli - szukaj wciąż nowych Ideały - miej trwałe. Te zasady : 'bezcenne' Kto ma rozum - ten widzi doświadczony - doceni a "konsument"- wyszydzi.

Re: Przekłamane barwy życia

2013-07-03 21:30:23 · Skomentuj
Gdybyś marzeń poniechał zrób pokorny skłon i uderz się w piersi- -Niech zabrzmią jak dzwon. Potem wznieś szklanicę i wypij za zdrowie swego ciała. Nie siebie! bo 'człek' umarł już w tobie. Dalej będziesz się włóczył w rzeszy szarym tłumie. Tłumie innych "Kowalskich" pod nazwą 'konsument' Nikt cię nie dostrzeże w tym tłumie ogromnym. Dobra,- dzieciom zostawisz i NIC dla potomnych. Kiedy dusza poleci (ponoć) do przestworzy a ciało w proch się obróci. Kto przetrwa? Kto tworzył!

Re: Wiater. Napisali mi, że wyjątkowo głupi i obraźliwy.

2013-06-30 06:53:59 · Skomentuj
Zwyczajny pedofil do aresztu trafi. A pedofil w sutannie? Do innej parafi by w ramach "pokuty" z wielkim poświęcenieniem siał tam :-''ziarno prawdy'' i własne nasienie.

Tekst pradawnej modlitwy znalezionej w Kruszwicy.

2013-06-24 10:35:43 · Skomentuj
Książę nas łupi straszliwie Sprawując rządy nad krajem Nasz naród już ledwie żywie Gdy wladca swym złoto rozdaje. Więc wybacz mi Panie Niebieski Że prosić się o to ośmielam: -Ześlij nam plagę myszy Niech zeżrą księcia POpiela. Niechaj poniesie karę Za wszystko czego dokazał Nie zwlekaj i spełnij tę prośbę wiernego(!) skromnego PiSarza.

Re: Blok i Obóz

2013-06-24 01:10:44 · Skomentuj
Chasty wyrywać.? Godne dzieło! (MOŻE ubędzie troszkę draństwa) Lecz jak,- gdy w ludziach zdechła wola przez nadtroskliwą rolę Państwa? Społeczność nasza tak 'zzombiała' iż momowolnie oczekuje że jeśli wzniesie barykady to:- niechaj Rząd to sfinansuje! Głupota, wyzysk, i drożyzna zmieniła ludzi w "żywe trupy" Dziad - pierś nadstawiał dla Ojczyzny Dziś, - wnuk nadstawi (klice) d..py. Gdy cel wytycza telewizja i w obcych rękach "wolna prasa" bez przeszkód pleni się zgnilizna i warta trudu tylko "kasa" Być może kiedyś 'tłum' powstanie i kamieniami będzie ciskał lecz wpierw przeliczy swe pytanie: -"a ILE za to można zyskać"?

Re: Moja Sabinka :)

2013-06-21 21:44:44 · Skomentuj
Masz rację! Twoja żona to "kuta na cztery" przechera, -nie miała się w co ubrać? czy raczej:- 'z czego rozbierać'? Różnica dość istotna mówiąca o typie kobiety -W drugim noc kończysz 'przelewem' -W pierwszym masz tylko debety. Dwie różne możliwości. A jaki był fiał mój Panie? -spłaciłeś tylko rachunki? Czyś moczył ... (usta w szampanie)
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Moje albumy w Szaffie
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 1
  • Komentarzy: 16
  • Odsłon: 207652

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi