<< >> wszystkie blogi

connemara's absurdlog

Żeby wszystkim było śmieszniej.

Re: Wiater. Napisali mi, że wyjątkowo głupi i obraźliwy.

2013-06-30 06:53:59 · Skomentuj
Zwyczajny pedofil do aresztu trafi. A pedofil w sutannie? Do innej parafi by w ramach "pokuty" z wielkim poświęcenieniem siał tam :-''ziarno prawdy'' i własne nasienie.

Tekst pradawnej modlitwy znalezionej w Kruszwicy.

2013-06-24 10:35:43 · Skomentuj
Książę nas łupi straszliwie Sprawując rządy nad krajem Nasz naród już ledwie żywie Gdy wladca swym złoto rozdaje. Więc wybacz mi Panie Niebieski Że prosić się o to ośmielam: -Ześlij nam plagę myszy Niech zeżrą księcia POpiela. Niechaj poniesie karę Za wszystko czego dokazał Nie zwlekaj i spełnij tę prośbę wiernego(!) skromnego PiSarza.

Re: Blok i Obóz

2013-06-24 01:10:44 · Skomentuj
Chasty wyrywać.? Godne dzieło! (MOŻE ubędzie troszkę draństwa) Lecz jak,- gdy w ludziach zdechła wola przez nadtroskliwą rolę Państwa? Społeczność nasza tak 'zzombiała' iż momowolnie oczekuje że jeśli wzniesie barykady to:- niechaj Rząd to sfinansuje! Głupota, wyzysk, i drożyzna zmieniła ludzi w "żywe trupy" Dziad - pierś nadstawiał dla Ojczyzny Dziś, - wnuk nadstawi (klice) d..py. Gdy cel wytycza telewizja i w obcych rękach "wolna prasa" bez przeszkód pleni się zgnilizna i warta trudu tylko "kasa" Być może kiedyś 'tłum' powstanie i kamieniami będzie ciskał lecz wpierw przeliczy swe pytanie: -"a ILE za to można zyskać"?

Re: Moja Sabinka :)

2013-06-21 21:44:44 · Skomentuj
Masz rację! Twoja żona to "kuta na cztery" przechera, -nie miała się w co ubrać? czy raczej:- 'z czego rozbierać'? Różnica dość istotna mówiąca o typie kobiety -W drugim noc kończysz 'przelewem' -W pierwszym masz tylko debety. Dwie różne możliwości. A jaki był fiał mój Panie? -spłaciłeś tylko rachunki? Czyś moczył ... (usta w szampanie)

Re: Homo Sapiens. To brzmyśi dumnie!

2013-05-28 23:07:30 · Skomentuj
Kto napisał? Każdy uczeń MUSIAŁ to wiedzieć. Dawniej. :Kiol Mi, taki pewnik chodzi po głowie że KAŻDY OBRAZ na którym jest człowiek bez względu na to w jakiej jest cenie zaraz po triumfie, pójdzie w płomienie. Rzeźby człowiekai ( bezbożne dzieła!) którymi "prawi" bez reszty gardzą co do jednego pójdą na przemiał! W formie "kruszywo" drogi utwardzą.

Re: Homo Sapiens. To brzmyśi dumnie!

2013-05-28 01:21:26 · Skomentuj
Gdy Barbarzyńcy - dawnymi laty swe niszczycielskie kończyli dzieło, łakomym okiem rzucali wokół żeby co można, pośpiesznie przejąć. Teraz nam grozi, że barbarzyńca po swym zwycięztwie stojąc wśród zgliszczy jedno pragnienie w sobie zachowa: -"nawet wspomnienie tych zgliszczy zniszczyć"

Re: Homo Sapiens. To brzmyśi dumnie!

2013-05-27 09:08:32 · Skomentuj
Gdy od stuleci raje odmienne przewodzą w życiu odmiennym nacjom, kiedy Ambicja, Głupota są plenne a Mądrość tylko genów mutacją, Gdy Krótkowzroczność staje się plagą i gdy Rozsądek ogarnia niemoc, wtedy się rodzą (twierdzę z powagą) kohorty "prawych" a z nimi Przemoc.

Re: Sposób na życie.

2013-05-26 22:39:26 · Skomentuj
:kiol Nie ma w tym sprzeczności mój Szanowny Panie. To jest dość typowe w Polsce zachowanie. Przykładem niech służą kumple budowlańcy. Każdy z nich dni cztery ze 'słabością' walczy (może czasem piwkiem lekko usta zmoczy) ale zapier....la od świtu do nocy. By o 'ssaniu' zapomnieć dwoi się i troi marząc w duchu o tym żeby się 'nałoić'. W piątek od południa, lub zaraz po przerwie pojawia się temat: "czym kto się "rozerwie" A mówiąc brutalnie: -czym tu zalać ryło żeby było DUŻO i 'szmalu' starczyło! żeby w poniedziałek (z klatą w przód wypiętą) rzucić: -"takem chlał,przez trzy dni, że NIC nie pamientom"

Re: Interaktywny

2013-05-20 23:08:47 · Skomentuj
Skoro obciął co wystaje głowę, członki oraz jajka To po chłopie CO zostało? Tors, hemoroid i kurzajka.

Nazewniczy

2013-05-18 10:50:16 · Skomentuj
By zniechęcić islamistów do osiedlania się w mieście, Rada Miasta uchwaliła zmianę nazwy z Portland na : Porkland.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Moje albumy w Szaffie
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 1
  • Komentarzy: 16
  • Odsłon: 208873

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi