< > wszystkie blogi

Zakupy z Chin

Majfrend płakał jak wysyłał

Częściowy zwrot pieniędzy za zakupy z Chin

5 March 2019
Nie każdy zdaje sobie sprawę, że robiąc zakupy mamy wiele opcji do obniżenia kwoty zamówienia i tym samym, im więcej kupujemy, tym więcej możemy zaoszczędzić kupując w chińskich sklepach np. Aliexpress, Gearbest, Banggood, Tomtop, Joybuy…

GIVINGASSISTANT

Giving Assistant to serwis oferujący zwrot pieniędzy (ang. cashback) za dokonanie zakupów w wybranych serwisach internetowych np. (Aliexpress, Gearbest, Banggood) (zwrot następuje od 15-60 dni) – Udział jest całkowicie darmowy. GivingAssistant istnieje on od 2012 roku. Jest to program partnerski, która zamieszcza kody rabatowe, promocje oraz zniżki do ponad tysiąca sklepów.

Przy płatności PayPalem na Gearbest , Aliexpress (płatność kartą lub przelewy24) oraz Banggood można dostać cashback 5$ oraz do 7% wartości zamówienia.

TOPCASHBACK


TOPCASHBACK to serwis oferujący kupony zniżkowe oraz zwrot pieniędzy (ang. cashback) za dokonanie zakupów w wybranych serwisach internetowych np. (Aliexpress, Gearbest, Banggood, Amazon, Ebay, Groupon, Booking.com) – Udział jest całkowicie darmowy. TOPCASHBACK istnieje on od 2005 roku. Jest to program partnerski, która zamieszcza kody rabatowe, promocje oraz zniżki do kilku tysięcy sklepów.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi