<< >> wszystkie blogi

Moja Bloga

Coś co lubię i odwiedzam

Seriale

2021-08-19 21:17:35
Brytyjska telewizja ludowa znajduje się w początkowych fazach wzrostu i rozwoju dramatu, który będzie pochodzić od twórczyni operowej i tabu Emily Ballou.
Zobacz seriale https://seriale.best/

Jest to tylko koprodukcja skupiona wokół Miramax Paramount i Television television shows Studios.Time frame wie, że wybór dramatu pokazuje zupełnie nową obsługę aranżacji Ondaatje, która praktykuje czterech odmiennych ludzi wprowadzonych wspólnie we włoskiej willi na czas II Wojny Światowej, zamiast remake dla 1996 Miramax atrybutu adaptacji wideo skierowane przez Anthony Minghella, który otrzymał 9 Oscarów, które obejmują największe Zdjęcie.Publikacja, która została rozpowszechniona w 1992 roku, wykorzystuje nierozpoznanego spalonego mężczyznę-tytułowego poszkodowanego, domniemanego angielskiego-swojego pracownika służby zdrowia Armii Kanadyjskiej, Sapera Armii Sikhów z Wielkiej Brytanii wraz z kanadyjskim przestępcą.

Książka jest opowiedziana po kolei i porusza się w przód iw tył między wspomnieniami pacjenta przed jego wypadkiem a aktualnym wyrównaniem w zniszczonym przez bombę włoskim klasztorze, ustawionym za kampaniami północno-włoskimi i afrykańskimi II Wojny Światowej.Podobna Narracja"Call the Midwife" Superstars and Founder Think About Few years of PBS/BBC Dilemma; PBS Units Time of year 10 Premiere Meeting - TCAJest to tylko jeden z wielu seriali telewizyjnych opartych na adresie Ip Miramax, który został zestawiony ze względu na fakt, że Marc Helwig został wybrany na jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie.

W niezależnym studio pojawia się bez tytułu serial według wspomnień Chucka Barrisa "Confessions on the destructive Thoughts inside the works at Apple company Telly "z Justinem Timberlake' em umieszczonym w roli gospodarza programu Gong. Co więcej, Miramax the television restartuje kultowy horror sci-fi thriller z 1997 roku, który ma serial telewizyjny zdeterminowany przez Gentlemana Ritchie 'ego i Matthew McConaughey' a.Osoba posługująca się językiem angielskim jest również najnowszą brytyjską linią z Miramax Television, która od wielu lat rozwija swoje procedury chirurgiczne w Wielkiej Brytanii.

Ostatnio dołączyła do planu Dominica Treadwella-Collinsa z adaptacją Jima Cartwrighta have fun with the Fall and Rise of Modest Tone of voice, która zdeterminowała teledysk Miramax z 1998 roku.Ballou może być australijsko-amerykańskim obywatelem poetą, powieściopisarzem i scenarzystą, który żyje na co dzień w Wielkiej Brytanii. Była tak naprawdę nadzorującą producentką w Phoebe Waller-Fill-exec developed dilemma Jog HBO, a także konsultantką artystyczną w zakresie Stevena Knighta, Toma Hardy ' ego i Ridleya Scotta taboo, który emitowany był na BBC i FX. Komponowała także na Starz ' Becoming AMC and ElizabethChannel oraz AMC 4 co-expert People. Ma również liczne napisy w telewizji australijskiej, takie jak "The Slap". Jest reprezentowana przez 42 i CAA.

Czarnch Wdów film.

2021-08-17 23:29:07
W filmie wykorzystano najczęściej repertuar Andersona thespiansa - Adrien Brody, Bill Murray, Jason Schwartzman, Tilda Swinton - ale poza tym świetnie funkcjonują w nim nowicjusze, Margot Tom i Robbie Hanks. Zobacz filmy na https://twojfilm.online/filmy-online

Rupert Companion jest dodatkowo na apelu. Szczegóły fabuły charakterystycznej, której autorem i reżyserem jest Anderson, są zwykle trzymane w okładkach, a Informacje o postaci Johanssona nie zostały ujawnione.Anderson ma zakończyć przechwytywanie pod koniec września ., tylko szybko na początek swojego obecnego obrazu, French Dispatch, w październiku przez Searchlight.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Johansson pracuje z Andersonem, ale będzie to jej pierwszy przed kamerą. Wcześniej użyczyła swojego dźwięku animowanemu obrazowi z 2018 roku, Isle of Puppies.Gwiazda, która zdobyła dwie nominacje do Oscara w 2020 roku za przygodę Matrymonialną i królika Jojo, wychodzi z Hero take-All alone Black color Widow, co zadecydowało o powództwie prawnym przeciwko Walt disney ' owi, który twierdzi, że jej pisemny kontrakt został naruszony, jeśli obraz Marvela zostanie opublikowany w Walt disney day and date.

Kryptowalutnie

2021-08-17 21:27:00
Kiedy Ty.S. ramię Binance, największa zmiana kryptowaluta na całym świecie, nieoczekiwanie wydany w tym sezonie sadzenia więc otrzymał zatrudniony Brian Brooks jako nowy CEO, wydawało się być ogromny zysk dla przedsiębiorstwa. Zobacz Bitcoin Rush. Brooks wyszedł z kadencji, gdy kontroler operacyjny w pieniądzach, gdzie biegał agencji rządowej, która czarteruje i nadzoruje instytucje finansowe kraju. Wierzył, że miejsce tuż po wielu stintach w innym organie regulacyjnym i od szefa WŁAŚCIWEGO oficera policji Coinbase, świeżo consumer Crypto zmienić.

Był, innymi słowy, dokładnie takim facetem, jakiego chciałbyś w swoim zespole, gdybyś był i powiedział, przepasując się na atak zwiększonej kontroli regulacyjnej dla krypto-którą nowy przewodniczący Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Gary Gensler wydaje się telegrafować. Binance jest wielkim światem handlu kryptowalutami: z wielkością zakupu od 20 miliardów do 30 miliardów dolarów w przyznanym okresie czasu 24-60 minut, przyćmiewa swoich kolejnych największych rywali(Coinbase, w przeciwieństwie do tego, zajmuje się jedną piątą). To wyprodukował Binance CEO i założyciel, Singapur-założona Changpeng Zhao (on wpływy przez CZ), multibillionaire - nie sam wśród listy najbogatszych i najbardziej imponujących wyników wewnątrz branży kryptograficznej, ale prawdopodobnie w międzynarodowym okresie finansowym.

Więc Wynajem wagi ciężkiej do nadzorowania rosnących operacji Binance w USA miało dużo sensu. Szukanie Brooksa było tego rodzaju zamachem, nawet bez wysiłku zignorować to, co zaprojektowano dla jego prekursorki, Catherine Coley, która otrzymała nazwę CEO Binance.US jeśli ta rozpoczęła się pod koniec 2019 roku. , czy rzeczywiście pani, aby zapewnić jako dyrektor generalny każdej ważnej wymiany krypto, wystarczający powód do wniebowstąpienia Brooks, ona stosunkowo została zmuszona.Coley i 32 Młody przeszczep Wall Street do crypto, Coley był sympatycznym i szczerym ewangelistą nie tylko dla Binance.US, ale dla całej branży zasobów cyfrowych, często tweetując analogie między krypto a koszykówką i przecinając jej posty wykrzyknikami. Ale nie otrzymała żadnej manifestacji rezygnacji. dodatkowo dotyk informujący o zatrzymaniu Brooksa nie odniósł się do niej, wzbudzając wątpliwości, czy w ogóle została poinformowana przed wiadomością.

Wytrwała, pomagając w reklamach, z dniami i nocami do góry. Przed komunikatem prasowym, jej ostatni tweet był tego dnia. Po czym, 6 sierpnia, po około 3 miesiącach w pracy, Brooks obserwował jej Twoje drzwi: "Pozdrowienia #crypto group. Pomagam wszystkim, aby byli świadomi, że zrezygnowałem z funkcji dyrektora generalnego Binance.US, " Brooks przedstawił na Myspace. "Pomimo różnic w drodze strategicznej, Jeśli tylko moi byli koledzy zasadniczo dobre wyniki. Ciekawe nowości przed nami! ” Drugi w sezonie z pewnością tak - szczególnie biorąc pod uwagę solidne bona fides Brooksa w Waszyngtonie, jeśli jedna zmiana prezesa nie wzbudziła wielu brwi. Tym razem nie podano nazwiska Prezesa Zarządu, a rzecznika Binance.US nie chciał podać, czy korporacja i tak będzie szukać 1 w. "Zawsze pamiętam, że rozmawiałem z nim wkrótce po tym, jak stał się odpowiedzialny i ten człowiek był raczej rozpalony, a także brzmiało to, jakby miał zamiar pomóc dopasować potężną strategię zgodną z przepisami Binance.US, i myślę, że miał całą pomoc i wsparcie w tabeli," twierdzi Anthony tu-Sekine, zależny od Waszyngtonu ukochany w praktyce prawa Seward i Kissel i przejść ich kryptowaluta i blockchain szkolenia. "To z pewnością zniechęca, że jego kadencja skończyła się tak natychmiast ... początkowe myślenie w mojej wyobraźni, gdy dowiaduję się o tym, było jednym szczególnym," uh oh yeah, wyróżnia się jak inne buty sportowe odwiedzając wkrótce zmniejszyć? ’” Zanim Brooks podjął pracę, Binance był podobno już w trakcie dochodzenia przez Commodity Futures Trading Commission nad tym, czy nielegalnie pozwolił Amerykanom dokonać pewnych transakcji na giełdzie.

W maju Bloomberg poinformował, że ten właściwy Departament praw i Internal revenue service zostały również patrząc na Binance. W czerwcu, Ty.K. na czarnej liście handlu, a w lipcu Tajscy regulatorzy złożyli krytykę prawną. (Pośród tego wszystkiego, dyrektor finansowy Binance, Wei Zhou, nagle zrezygnował na początku czerwca, powołując się na "powody osobiste", według Coindesk.) Ale Binance experienced przedstawił swojego Ciebie.S. organizacja miejmy nadzieję, że poradzi sobie z niektórymi zmartwieniami: jako niezwykłe Państwo bez oficjalnej siedziby, Binance nie może legalnie Cię wspierać.S. klientów, częściowo dlatego, że prezentuje wymianę w kilku kryptowalutach sec vistas jako zakazane papiery wartościowe (wraz z tokenami XRP z ok . dostawca komputerów). Binance.US został zbudowany do użytku indywidualnie, zapewniając amerykańskim obywatelom kupujących, jednocześnie wymieniając bardziej ograniczony zakres elektronicznych monet cyfrowych. Mimo to, według osoby zaznajomionej z sytuacją-stojącej przed zniechęcającym mandatem, Binance.US nie umknęło uwadze władz, a wraz z narastającymi problemami, Brooks-świadomy amerykańskiego śledztwa, kiedy przyjął tę pracę. "Wielu było zdumionych Brian nie skutkował wcześniej", stwierdza, że Mike Alfred, inwestor i doradca w startupach kryptograficznych i technologicznych, który również współtworzył Brightscope. W oświadczeniu potwierdzającym odejście Brooksa, ale zatrzymując się, nie dziękując mu ani nie życząc mu dobrze, CZ powiedział: "pozostaję pewny w Binance.US to biznes. Ta zmiana nie wpłynie Binance.US kupujących w jakikolwiek sposób.” Zhao Changpeng w 2019 roku.

Migawka: Andrey Rudakov / Bloomberg przez Getty Visuals CZ, sceny, potoki i choć doświadczonych butted głowy w dniach do tygodni poprzedzających jego rezygnacji, jak na kogoś przyzwyczajonego do sytuacji, a związane ze scenami. Brooks doświadczony znalazł się w pozycji wraz z dwóch do trzech prognostycznych strategii rozwiązania dochodzeń regulacyjnych boli Binance, specjalizuje się w oddzielaniu Binance.US od swojego światowego rodzeństwa. Plan zagospodarowania przestrzennego obejmował zupełnie nowy okólnik środków na podróże i poszerzył tabelę Binance.US, jaki jest najlepszy CZ, z nowymi, amerykańskimi członkami niezrzeszonymi z Binance. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Bloombergiem w Can, krótko po jego odejściu, Brooks zdefiniował, że jego znaczącą działalnością może być rozmowa z regulatorami, aby przekonać ich do Binance.US / align = "left" / "Zazwyczaj nie jesteśmy modyfikacją-ego Binance," wyjaśnił ze spotkania. Brooks łatwo układał swój plan w ruchach. Filarem jego strategii było przeniesienie technologii Binance-które firma była licencjonowania do Binance.US przed rozpoczęciem Brooks - z Azji do USA do drugiej części lipca, transfer w technice (obsługa niektórych operacji inwestycyjnych wraz z atrybutami) do Ciebie.S. machines skutecznie ruszył, a Brooks przygotowywał się do zerwania wielu nakładających się relacji dotyczących jego adresu internetowego obywatela USA, a także globalnego tylko jednego CZ ran. "Zdecydowanie jesteśmy w trakcie tej migracji. Więc ten związek zniknie stosunkowo niedługo - powiedział Brooks Forbes pod koniec lipca. Transport był jeszcze jeden fragment układanki, że Brooks wierzy, że pasuje do problemów regulacyjnych Binance w przeszłości. Ale na początku sierpnia, gdy Brooks sfinalizował programy w przełączniku, CZ nagle pociągnął connect, każdy twierdził.

Konflikt ogarnął współpracowników zdumieniem; czas przed rezygnacją Brooksa, Binance.US szef marketingu, Graham Kahr, otrzymał propozycję chwalenia swojego szefa z sytuacji Big Apple, komentując: "Brian byłby potężnym regulatorem, który był szorstki dla firm bankowych."Jego taktyka odrzucona, Brooks nie widział żadnego śladu do radzenia sobie z problemami regulacyjnymi firmy i z tego powodu nie mógł już tam pracować. 6 sierpnia ogłosił swoją rezygnację. CZ.2 Wyjaśnił Binance.US nadal podnosi pieniądze venture circular i dywersyfikuje zarząd, " tak ładnie [jak] zapewnienie odpowiedniej segregacji technologii i faktów."Przedstawiciel do Binance.US, w dokumencie do Intelligencer, powtórzył, że biznes "pozostaje poświęcony wyrażonemu strategicznemu biznes planowi", wyszczególniając wydarzenia fundraisingowe i rozwój tabeli - ale nie udało się szczególnie omówić intencje, aby przejść do technologii Binance z Tobą.S.

Bez nowego lidera dla Binance.US i niepewność nad dochodzeniami, niektórzy prawnicy i inwestorzy krypto szykują się do potencjalnych kar regulacyjnych schodząc szczupaka, choć nie jest jasne, czy Binance jako całość lub jednostka USA będzie celem. Doug Schwenk, CEO Digital tool Exploration, który vets i songs swaps, aby zagwarantować, że spełniają zasady dotyczące instytucjonalnych transakcji, ujawnia, że firma sprawdza Binance i Binance.US dla nowych osiągnięć i przyszłych metod egzekwowania przez rząd. "Wzywamy do transparentnego autorytetu, więc chcemy wiedzieć, kim są popularni przywódcy" - mówi Schwenk. "Musimy zobaczyć, że Binance.US pozostaje oddzielną firmą, prowadzoną przez oddzielny zespół zarządzający i ma różne zestawy zasad zgodności. Obserwujemy więc uważnie, aby zobaczyć, co się tam dzieje.” Brooks, w międzyczasie, prawdopodobnie będzie w porządku. Obecnie otrzymuje wiele ofert kariery od dostawców kryptowalut w poszukiwaniu swojego jedynego w swoim rodzaju praktycznego doświadczenia w branży, a także w finansowych organizacjach regulacyjnych.

Nauka bycia zabawnym

2021-07-04 00:25:06
Bycie zabawnym to jedna wielka umiejętność, która może przyciągnąć ludzi do ciebie. Oczywiście wszyscy kochamy się śmiać i kochamy towarzystwo, które może nas rozśmieszyć. Śmiechem czujemy między sobą pozytywne wibracje, przełamujemy niezręczność, sprawiamy, że ludzie cię pragną i oczywiście sprawiamy, że pozbywamy się problemów. Jeśli chcesz nauczyć się być zabawny i być bardziej atrakcyjny dla ludzi wokół ciebie, Czytaj dalej, aby uzyskać więcej wskazówek.- Naucz się. Tak, dla niektórych może to być naturalny talent, ale jeśli chcesz nauczyć się być zabawny, możesz go przynajmniej nauczyć lub kultywować swoje poczucie humoru. Dowiedz się, jak zobaczyć zabawną stronę rzeczy i dowiedz się, kiedy dać dowcipną uwagę. Ucz się od zabawnych ludzi. Oglądaj śmieszne filmy i seriale. Naucz się rzeczy, które wielu ludzi uważa za zabawne i upewnij się, że uczysz się od najlepszych komików. Możesz również zdobyć Śmieszne książki do czytania i pomysły. Spróbuj też nauczyć się zabawnych słów. Wyrażenia mogą być również zabawne.- Bądź bystry i spostrzegawczy. W rzeczywistości można znaleźć wiele zabawnych materiałów, które można wykorzystać od codziennych czynności, a nawet od własnych błędów, do celebrytów, do pracy... rzeczywiście można znaleźć wiele dobrego materiału na humor. Jeśli nauczyłeś się od najlepszych komików, od oglądanych filmów i zabawnych historii, które przeczytałeś, będziesz miał pomysł, co znaleźć w humorystycznej opowieści. Kłamstwa mogą być zabawne. Polityczne kłamstwa też mogą być zabawne. Nieoczekiwane jest zabawne - pan młody, który poślizgnął się w drodze do ołtarza, a czasami nawet ból może być zabawny.- Znajdź odpowiedni czas. Czas jest ważny również, jeśli chcesz nauczyć się być zabawny. Puenty powinny być podane we właściwym czasie. Kiedy właśnie odbyłeś przezabawną rozmowę z przyjaciółmi, a godzinę później pomyślałeś o czymś zabawnym, mówienie tego po tym, jak wszystko się uspokoiło i śmiech ucichł, może już nie być zabawne. Żeby być zabawnym, musisz być szybki.- Ćwiczcie wygłaszanie zabawnych tekstów. Nauczyć się być zabawnym to nie tylko zbieranie zabawnych materiałów, którymi możesz się dzielić. Nawet jeśli uważasz, że masz najśmieszniejsze dowcipy zebrane, jeśli nie wiesz, jak je dostarczyć, mogą skończyć się jak zwykła historia. Możesz robić śmieszne miny, mieć wyraźny styl lub coś niekonwencjonalnego na swój sposób, lub uzyskać rekwizyty do swojego "śmiesznego obrazu".- Poznaj swoją publiczność. Oprócz właściwego wyczucia czasu, musisz również zapoznać się z publicznością. Oczywiście śmieszne teksty i dowcipy, które nie są nieodpowiednie dla publiczności, mogą nie być dla nich zabawne. Dowcipy o seksie, stereotypy i dowcipy etniczne mogą nie być odpowiednie dla niektórych odbiorców, więc upewnij się również, że jesteś we właściwym miejscu na takie dowcipy.Baw się dobrze. Jeśli bawisz się swoimi zabawnymi historiami i żartami, w końcu wibrujesz pozytywną atmosferę dla naszych odbiorców, a to samo może zrobić dużą różnicę w byciu zabawnym.Carolyn Anderson jest szerokim czytelnikiem i uwielbia dzielić się wspaniałymi i przydatnymi zasobami dla wszystkich. Jeśli chcesz nauczyć się być zabawny, sprawdź jak być zabawny. Sprawdź również tę książkę z żartami komediowymi, w której znajdziesz zbiór najbardziej prześmiesznych dowcipów na ziemi.
Autor
O blogu
  • Blog o życiu i nie tylko. Umieszczam tu wszystko co mnie interesuje oraz irytuje.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 2866

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi