<< >> wszystkie blogi

Pomoc WOŚP dla szpitali i pacjentów chorych na COVID

2020-11-29 17:01:47 · Skomentuj
Pomoc WOŚP dla szpitali i pacjentów chorych na COVID

Pomoc WOŚP dla szpitali i pacjentów chorych na COVIDJednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów od pewnego czasu, była odmowa udzielenia łóżek, jaką wydał Jurek Owsiak reprezentujący WOŚP.Nie chciał on podejmować decyzji, która odbierałaby obiecaną pomoc jednym, by ratować to, czym powinien zając się rząd.

Łóżka wokół których toczył się konflikt, należały do oddziały psychiatrycznego dla dzieci. Jak podają media, sytuacja tych oddziałów już jest w stanie krytycznym, więc odbieranie im obiecane dofinansowanie.

Jak jednak wspominają inne osoby należące do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie oznacza to wcale, że fundacja odcięła się od pomocy w kryzysowej sytuacji.

Jak WOŚP wspiera służbę zdrowia w walce z COVID

Powstał tzw. fundusz interwencyjny, który zrzesza nie tylko fundusze zebrane podczas corocznej zbiórki, ale również sponsorów wielkich spółek lub innych firm. Na początku pandemii fundacja ruszyła z elementarną pomocą, czyli maseczkami, środkami czystości, przyłbicami itp.Trafiało to nie tylko do ludzi cywilnych, ale również do szpitali, gdzie konieczne środki bezpieczeństwa kończyły się w zastraszającym tempie. Z czasem jednak pomoc przerodziła się w poważniejsze zakupy, takie jak respiratory czy łóżka intensywnej terapii.

Druga fala pomocy WOŚPOd listopada razem z drugą falą koronawirusa, ruszyła również druga fala pomocy organizowanej przez fundację. Skupia się ona na szpitalach, które zmuszane zostały do utworzenia w nich oddziałów covidowych.Dzięki hojnej pomocy darczyńców, tylko w tym miesiącu udało się dostarczyć do szpitali 50 respiratorów, ponad 1300 specjalistycznych łóżek, 89 kardiomonitorów oraz dużo więcej.

Wszystkie informacje na ten temat są regularnie aktualizowane na stronie WOŚP, która relacjonuje dokładnie swoje kolejne poczynania w tej kwestii.Choć zbiórki są chętnie zasilane, a pomoc jest nie tylko potrzebna, ale wręcz wyczekiwana z utęsknieniem przez służbę zdrowia, to pytanie, czy tak podstawowy sprzęt medyczny powinien być zapewniany przez cywilne zbiórki, zamiast rząd słynący z topienia ogromnych pieniędzy?

Czy w Polsce temat seksu jest tematem tabu ???

2020-01-08 21:16:00 · Skomentuj
Mineto.tv ale, żeby tak pokazywać?
Wokół odsłaniania ciała, pojawia się wiele kontrowersji, chociaż temat nie stanowi już tabu, jak jeszcze kilka wieków temu. Kwestia dotyczy nie tylko samych strojów, które zbyt wiele odsłaniają, ale także na przykład publikowania swoich zdjęć np. w kostiumie kąpielowym, albo co gorsza toples. Jednak w tej kwestii także dużo się ostatnio zmieniło.

Zdjęcia gwiazd
Zwłaszcza jeśli chodzi o osoby publiczne, będące w gronie tak zwanych celebrytów, można powiedzieć, że pozwalają one sobie na wiele, jeśli nikt ich nie widzi. Bywa jednak, że jakiś wścibski pseudo reporter zrobi im zdjęcie z ukrycia. I choć wielu z nas uważa to za krzywdzące, to jednak bywa i tak, że chciałoby się zobaczyć jak najwięcej, jeśli chodzi o taką gwiazdę, zwłaszcza jeśli ktoś mocno się interesuje ich życiem. Przebiera to wówczas formę pewnego rodzaju podglądactwa. I może wynikać z chęci porównywania się do obiektów zainteresowań.


Za dużo na zdjęciach
Niektóre zdjęcia to dzieła sztuki, zwłaszcza jeśli są w stanie uchwycić piękno ludzkiego ciała, albo te nieco bardziej namiętną część naszego potencjału. Jednak niektóre zdjęcia pokazują za wiele. Może się na nich pojawić wszystko, na przykład wystająca koronka bielizny, albo wręcz jej brak. Zdarzają się także zdjęcia określane jako dość wulgarne.

Portale randkowe
Portale randkowe, to takie miejsca, gdzie rejestrują się osoby, chcące znaleźć dla siebie partnera. Zazwyczaj poszukujące bliższych relacji z drugą osobą. Można tam określić swoje preferencje, a także umieścić zdjęcia. Na niektórych z nich, można także dodać te, pokazujące zbyt wiele. Z jednej strony może się to wydawać szokujące, ale są też tacy, dla których mają one znaczenie, podobne do zdjęć tradycyjnych. Są to portale dla osób dorosłych, gdyż zawarte na nich treści i zdjęcia, mogą być nieodpowiednie dla młodszej części internautów.

Szukanie bliskości
Randkowanie, ma na celu umożliwienie poszukiwania bliskości z drugim człowiekiem. Ta może mieć jednak nie tylko wymiar duchowy, czy pozwalać na spędzanie wspólnego czasu. Ale także być określana mianem bliskości fizycznej. Także takich spotkań i randek poszukują osoby samotne.

Szukanie przygód
Na portalach randkowych rejestrują się także osoby, które nie wiedzą jeszcze sami, czego tak naprawdę chcą. Czego poszukują w życiu, nie potrafią się określić. A także, nie są w stanie sprecyzować własnych preferencji. Nie pozostaje im nic innego, niż poszukiwanie przygód, z nowo poznanymi osobami. A potem sprawdzanie w praktyce, czy dana znajomość jest tą właściwą, czy raczej nie ma żadnego sensu.

Narządy intymne
To części ciała, które każdy z nas ma, ale większość z nas nie wystawia ich na widok publiczny. Zwłaszcza jeśli chodzi o obce nam osoby. Okazuje się jednak, że wystawianie ich przed urządzeniami z dostępem do Internetu przychodzi nam dużo łatwiej. Tak samo, jak umieszczenie własnych, rozebranych zdjęć na takich portalach randkowych, które są do tego celu przeznaczone i mają seks czat Warto jednak pamiętać, że dużo ciekawsze jest to, czego nie można zobaczyć, gdyż może to wzbudzić więcej ciekawości.

Potrzeby i zainteresowania każdego pana

2019-12-06 18:06:12 · Skomentuj

Mięsień kegla u mężczyzny

Jedną z najważniejszych sfer ludzkiego istnienia jest seksualność. Bez udanego pożycia ciężko o czerpanie satysfakcji z codziennego życia. Ogromny wpływ na jakość seksu ma męska potencja. Bez odpowiedniej erekcji nie uda się odbyć stosunku i nici z randki. Problemy w tej materii, poza obniżeniem samooceny u mężczyzny, mogą doprowadzić do kłopotów w relacjach, a nawet do ich rozpadu. Bywa, że potrzebna dodatkowa stymulacja, na przykład sex kamery.

Co może pomóc?

Remedium na impotencję mogą być ćwiczenia mięśnia kegla, inaczej znanego mięśniem krzyżowo-guzicznym. Jest to mięsień dna miednicy, który reguluje między innymi prawidłowy przebieg wzwodu członka i poprawia stan prostaty. Mięsień kegla można wytrenować jak każdy inny mięsień ciała. Można śmiało powiedzieć, że jest to najważniejszy dla mężczyzny mięsień.

Jak ćwiczyć mięśnie kegla?

Pierwsze przykłady poprawy siły mięśni kegla pojawiają się w filozofii tao. Starożytni Chińczycy znali odpowiednie ćwiczenia, które wzmacniały ten najważniejszy mięsień. Jednym z takich ćwiczeń jest pulsacyjne powstrzymywanie moczu w trakcie jego oddawania. Tao znane jest ze swej praktyczności. Tak oto otrzymujemy proste narzędzie dotyczące najbardziej przyziemnej czynności fizjologicznej, które może odmienić na lepsze nasze pożycie, a może i samo życie.

Konto na portal randkowy

Jeżeli liczy się dla Ciebie nawiązanie interesującej relacji, spróbuj ją znaleźć dzięki nam. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać prawdziwie ciekawą znajomość. Założenie konta na naszym portalu jest w większości przypadków bezpłatne. Są też i takie, które oferują opłatę za konto Premium, czyli wersję ulepszoną.

Zalety konta randkowego

Zastanawiasz się, czy konto na portalu randkowym coś Ci da? Oczywiście – dasz się poznać ludziom i otworzysz się na nowe znajomości. Możesz nawet znaleźć tę jedyną, drugą połówkę, z którą radośnie spędzisz resztę życia w miłości. Albo możesz pozostać swobodnym i dobrze bawić się z wieloma interesującymi osobami, które zapewnią Ci emocjonujące towarzystwo. Nieważne, czy posiadasz doświadczenie w związkach, czy szukasz kogoś po raz pierwszy. Każdy ma prawo czuć się szczęśliwy, chodzić na sex randki, rozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i wartościach. Nie zwlekaj i dołącz do nas. Stań się częścią naszej społeczności, gdzie inni również szukają bliskiej swemu sercu osoby. Załóż konto na portalu randkowym, a przekonasz się, ile ważnych relacji uda Ci się nawiązać i podtrzymać.

Nowoczesne strony internetowe

2019-12-06 17:59:34 · Skomentuj
Projektowanie stron internetowych

Każda firma potrzebuje reklamować się, do tego mogą służyć między innymi strony internetowe. tak aby móc prowadzić własny biznes. To może być sprzedaż, albo wykonywanie usług. Czasem także mocno spersonalizowanej usługi, skierowanej do klienta indywidualnego. Ze względu na specyfikę można prowadzić różne strony www na przykład stanowiące wizytówkę. Czyli z uwzględnieniem danych kontaktowych oraz formularza i krótkim opisem usług. Istnieje także inna kategoria stron, jaką są strony regionalne, jak na przykład strony internetowe lubuskie. I to mogą być portale tematyczne, albo dotyczące konkretnego regionu.

Strona wizytówka
To jedna z najbardziej popularnych stron, na której znajdują się dane kontaktowe do firmy. Ale także dokładnie opisana oferta. Znaleźć można na niej dane poszczególnych usług, albo sprzedawanych towarów. Ale także zakres wykonywanej działalności oraz zasięg działania firmy. Ponad to strona wizytówka może posiadać także mapkę dojazdową, jeśli działalność jest prowadzona lokalnie. Pomocna może też być galeria, w której umieszcza się zdjęcia oferowanych produktów lub usług. Ale także wykonanych realizacji, co pozwala lepiej poznać oferowane usługi.

Strona regionalna
Na takiej stronie, znaleźć można newsy dotyczące regionu. A takim regionem może być, na przykład miasto, wieś, albo gmina, jednak także całe województwo. Są też takie regiony, które powstały z powodów historycznych, albo jako swoista społeczność. Także dla takich regionów, tworzone są strony www.

Blog o zainteresowaniach
To oferta skierowana do osób, które mają swoją pasję. I to taką, którą chciałyby się dzielić z innymi. A także publikować na stronie swoje porady dotyczące działania w jej obszarze. Wśród popularnych pasji, może być gotowanie, majsterkowanie, hodowla kotów, albo psów. Jednak są też i takie, które są dość unikane. Na przykład kolekcjonowanie starych samochodów. Albo szycie garniturów na wymiar.

Blog firmowy
To może być oddzielna strona, albo podstrona na wizytówce. Jednak taka strona różni się od wizytówki, która jest dość stałą stroną. Na blogu pojawiają się nowe wpisy co jakiś czas. To jest uzależnione od podejścia twórcy. I tak wpisy, mogą się pojawiać każdego dnia, raz w tygodniu, albo kilka razy w miesiącu itp.

Ikony społecznościowe
Większość stron i to różnego rodzaju powinno także posiadać ikony społecznościowe. To znaczy znaczki graficzne, prowadzące do znanych serwisów, na których także firma ma swój profil, albo fanpage. Takie połączenie ich, może pozwolić na lepsze poznanie rodzaju działalności, a także sprawić, że poszukiwane informacje będą sprawniej docierać do zainteresowanych odbiorców.

Mija rok a ja nadal widzę

2019-10-27 20:46:00 · Skomentuj
Mija rok a ja nadal widzę, jest ciężko, potykam sie o wszystko co się da. Nocami zamknięty w domu. Idzie zima długie ciemne zimowe wieczory doprowadzają mnie do depresji. Lekarstwa na tą cholerę brak co zrobić? jak żyć? Szukam kobiety, szukam żony, buszuję po różnych portalach, nie zawsze grzecznych, często erotycznych. w sieci jest tego pełno czy to https://bado.pl czy https://showup.tv czasami https://mineto.tv mała odskocznia od rzeczywistości. Płace za sex, płacę za przyjemności, bo co z życia mam. Wyjść na spacer hmmm, czemu nie ale kufaaa jak jak ciemno, Wyjść z psem ok ale tylko w dzień. Szukałem miłości na facebooku ale litery za małe, ludzi a dużo , strach opętał moje oczy i umysł. szok i niedowierzanie

Jak żyć z RP Ciemnośc widzę ciemność

2018-06-15 17:40:05 · Skomentuj
Moja przygoda z barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki zaczęła się w momencie kiedy stanołem na komisje lekarską do wojska. Od tamtego czasu moje życie sie zmieniło.
Lekarz postawił diagnozę , Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, Od dziecka wiedziałem że źle widzę ale nigdy nie myślałem że sprawa jest aż tak poważna

Jak żyć z RP Ciemnośc widzę ciemność

2018-06-15 17:39:42 · Skomentuj
Moja przygoda z barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki zaczęła się w momencie kiedy stanołem na komisje lekarską do wojska. Od tamtego czasu moje życie sie zmieniło.
Lekarz postawił diagnozę , Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, Od dziecka wiedziałem że źle widzę ale nigdy nie myślałem że sprawa jest aż tak poważna

Jak żyć z RP Ciemnośc widzę ciemność

2018-06-15 17:38:54 · Skomentuj
Moja przygoda z barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki zaczęła się w momencie kiedy stanołem na komisje lekarską do wojska. Od tamtego czasu moje życie sie zmieniło.
Lekarz postawił diagnozę , Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, Od dziecka wiedziałem że źle widzę ale nigdy nie myślałem że sprawa jest aż tak poważna

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi