< > wszystkie blogi

Potrzeby i zainteresowania każdego pana

6 December 2019

Mięsień kegla u mężczyzny

Jedną z najważniejszych sfer ludzkiego istnienia jest seksualność. Bez udanego pożycia ciężko o czerpanie satysfakcji z codziennego życia. Ogromny wpływ na jakość seksu ma męska potencja. Bez odpowiedniej erekcji nie uda się odbyć stosunku i nici z randki. Problemy w tej materii, poza obniżeniem samooceny u mężczyzny, mogą doprowadzić do kłopotów w relacjach, a nawet do ich rozpadu. Bywa, że potrzebna dodatkowa stymulacja, na przykład sex kamery.

Co może pomóc?

Remedium na impotencję mogą być ćwiczenia mięśnia kegla, inaczej znanego mięśniem krzyżowo-guzicznym. Jest to mięsień dna miednicy, który reguluje między innymi prawidłowy przebieg wzwodu członka i poprawia stan prostaty. Mięsień kegla można wytrenować jak każdy inny mięsień ciała. Można śmiało powiedzieć, że jest to najważniejszy dla mężczyzny mięsień.

Jak ćwiczyć mięśnie kegla?

Pierwsze przykłady poprawy siły mięśni kegla pojawiają się w filozofii tao. Starożytni Chińczycy znali odpowiednie ćwiczenia, które wzmacniały ten najważniejszy mięsień. Jednym z takich ćwiczeń jest pulsacyjne powstrzymywanie moczu w trakcie jego oddawania. Tao znane jest ze swej praktyczności. Tak oto otrzymujemy proste narzędzie dotyczące najbardziej przyziemnej czynności fizjologicznej, które może odmienić na lepsze nasze pożycie, a może i samo życie.

Konto na portal randkowy

Jeżeli liczy się dla Ciebie nawiązanie interesującej relacji, spróbuj ją znaleźć dzięki nam. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać prawdziwie ciekawą znajomość. Założenie konta na naszym portalu jest w większości przypadków bezpłatne. Są też i takie, które oferują opłatę za konto Premium, czyli wersję ulepszoną.

Zalety konta randkowego

Zastanawiasz się, czy konto na portalu randkowym coś Ci da? Oczywiście – dasz się poznać ludziom i otworzysz się na nowe znajomości. Możesz nawet znaleźć tę jedyną, drugą połówkę, z którą radośnie spędzisz resztę życia w miłości. Albo możesz pozostać swobodnym i dobrze bawić się z wieloma interesującymi osobami, które zapewnią Ci emocjonujące towarzystwo. Nieważne, czy posiadasz doświadczenie w związkach, czy szukasz kogoś po raz pierwszy. Każdy ma prawo czuć się szczęśliwy, chodzić na sex randki, rozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i wartościach. Nie zwlekaj i dołącz do nas. Stań się częścią naszej społeczności, gdzie inni również szukają bliskiej swemu sercu osoby. Załóż konto na portalu randkowym, a przekonasz się, ile ważnych relacji uda Ci się nawiązać i podtrzymać.


 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi