< > wszystkie blogi

Mój blog

Mój blog, moje przemyślenia

Depilacja laserowa - co musisz wiedzieć, zanim się na nią zdecydujesz?

2 August 2022
Marzysz o idealnie gładkim ciele? Chcesz się pozbyć nadmiernego owłosienia, a może nawet cierpisz z powodu niechcianych włosków znajdujących się w krępujących częściach ciała? W takich okolicznościach idealnie sprawdzi się depilacja laserowa. Jest to nie tylko w pełni bezpieczny zabieg usuwania owłosienia z całego ciała, ale przede wszystkim przynoszącym spektakularne efekty.

Depilacja laserowa sposobem na nadmierne owłosienie


To, czym wyróżni się depilacja laserowa Warszawa od innych tradycyjnych zabiegów, to przede wszystkim trwałe usuwanie cebulek z mieszka włosowego. Dzięki temu włoski zostają całkowicie lub prawie całkowicie trwale usunięte. Możesz z powodzeniem zdecydować się na usuwanie nadmiernego owłosienia nie tylko z nóg, pach, czy też okolic bikini. Tak naprawdę depilacja laserem Light Sheer może być przeprowadzona na dowolnej części ciała, również w okolicach twarzy.

Przed zabiegiem

Jeżeli chcesz się wybrać na trwałe usuwanie owłosienia przy użyciu urządzenia Light Sheer nie zapomnij o odpowiednim przygotowaniu się do zabiegu. W pierwszej kolejności musisz sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej. Wśród takich punktów wykluczających laser Light Sheer jest między innymi ciąża, zażywanie różnego rodzaju leków (m.in. przeciwzapalnych, przeciwnowotworowych, czy też przeciwdepresyjnych), opalona skóra, korzystanie z innych form depilacji, czy nawet zażywanie ziół mających właściwości fotouczulające. Dlatego z niektórych form depilacji należy zrezygnować na kilka tygodni przed zabiegiem. Natomiast na dobę przed wykonaniem laserowej należy ogolić miejsce, które będzie poddane zabiegowi. W chwili wykonywania zabiegu skóra powinna być sucha, czysta, a także nie pokryta żadnymi balsamami oraz olejkami.

Depilacja laserowa Warszawa

Jeżeli interesuje Cię depilacja laserowa Warszawa, to warto zajrzeć do profesjonalnego gabinetu Kosmedica. To właśnie u nas używany jest niezawodny laser diodowy Light sheer, który gwarantuje bezpieczne oraz trwałe usuwanie nadmiernego owłosienia. Jest to laser sprawdzony przez naszych specjalistów, a także przez lata testowany jako niezawodny sprzęt uwarunkowany wieloma certyfikatami bezpieczeństwa. Jego zaletą jest chłodząca końcówka, dzięki czemu podczas zabiegu depilacji praktycznie nie odczujesz żadnego bólu.

Odwiedzając nasz gabinet depilacji laserowej Warszawa, masz pewność, że uzyskasz oczekiwany rezultat idealnie gładkiej skóry. Pamiętaj, że do trwałego rezultatu usunięcia nadmiernego owłosienia, należy wykonać przynajmniej 3 lub 4 sesje. Każda z nich powinna następować w odstępach od 4 do nawet 9 tygodni. Już po pierwszym zabiegu zauważysz znaczną różnicę, która przy każdej sesji będzie tylko bardziej zadowalająca. Umów się na bezpłatną konsultację, a także zobacz, jak wygląda urządzenie do usuwania owłosienia. Podczas takiej konsultacji zostanie wykonana próba laserowa, dzięki której przekonasz się, o bezpieczeństwie oraz najwyższej jakości tej metody trwałego usuwania włosków.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi