<< >> wszystkie blogi

Mój blog

Mój blog, moje przemyślenia

Skuteczny marketing dla firmy - od czego zacząć?

2022-07-18 11:25:23 · Skomentuj
Niezależnie czy mówimy o małej czy o dużej firmie, każdy prowadzony biznes wymaga dobrego marketingu. Marketing to, najprościej rzecz ujmując, budowanie korzystnych relacji z klientem. Relacje te można nawiązywać dziś głównie przez obecność w mediach społecznościowych, ale i poprzez stronę www, vloga lub bloga i na wiele innych sposobów. Czym jest skuteczny marketing i od kogo warto się go uczyć?

Agent nieruchomości - jakie są korzyści ze współpracy z pośrednikiem?

2022-06-17 16:50:09 · Skomentuj
Zakup mieszkania, domu czy działki to spore przedsięwzięcie, które często jest dość stresujące. By przejrzeć setki ogłoszeń w internecie, trzeba mieć w dodatku sporo czasu na cały ten proces. Dobrym wyborem jest więc współpraca z agentem nieruchomości w tym zakresie - dzięki niej zakup domu czy zakup działki lub mieszkania może pójść zdecydowanie sprawniej i...bezpieczniej.

Biżuteria z perłami – idealny prezent na Pierwszą Komunię

2022-05-16 10:36:29 · Skomentuj
Maj to miesiąc uroczystości komunijnych i czas, w którym wiele osób poszukuje idealnego prezentu dla bohatera lub bohaterki tejże uroczystości. Przyjęło się, iż powinien to być prezent, który dobrze zostanie zapamiętany, zatem rodzice, chrzestni i inni członkowie rodziny przeznaczają na ten cel niebagatelne sumy. Na przestrzeni lat różne były prezentowe mody – rowery, zegarki, smartfony, drony, quady – wszystko to ma zaskoczyć, ucieszyć i dać się zapamiętać. Pytanie tylko czy taki charakter prezentu wiąże się w jakikolwiek sposób z tą niezwykłą okazją?
«12

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi