<< >> wszystkie blogi

przemus222's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Praca w Niemczech w opiece nad seniorem- co musisz wiedzieć?

2020-07-22 13:27:17 · Skomentuj
Polacy wciąż bardzo chętnie i często wybierają zarobkowanie za granicą- spowodowane jest to wieloma czynnikami, wśród których głównym jest oczywiście kwestia wynagrodzenia. Za granicą zarobić można nawet wielokrotność tego, co zarabia się w Polsce na danym stanowisku. Jednym z najczęstszych zajęć Polaków (choć głównie Polek) za granicą jest praca w sektorze opieki nad osobami starszymi. Co warto wiedzieć o tej branży?

Jak przechowywać czapki i szaliki?

2020-07-13 11:29:42 · Skomentuj
Odpowiednie przechowywanie akcesoriów, jakimi są np. czapki i szaliki, to nie tylko patent na porządek w garderobie, ale i sposób na ich dłuższe życie i estetyczny wygląd. Dlatego właśnie nie jest to kwestia nieważna, a wręcz przeciwnie- umiejętne przechowywanie i czapek i szalików to wyraz naszego poszanowania własnych przedmiotów oraz pewność, iż posłużą nam one przez co najmniej kilka sezonów. Sprawdź jakie rady daje hurtownia czapek Versoli.pl w tym temacie!

Jak zamówić lawetę w Niemczech nie znając języka?

2020-07-02 16:29:54 · Skomentuj
Przykre sytuacje jakimi są awarie, usterki lub kolizje drogowe to sytuacje, które powodują w nas ogromny stres i nerwy. Jeszcze bardziej nerwowo robi się, gdy musimy wezwać pomoc do danego zdarzenia, a np. nie mówimy po niemiecku. Jak sobie poradzić w takich sytuacjach?

Wizytówka Google Maps i jej pozycjonowanie

2020-01-06 20:41:24 · Skomentuj
Wizytówka Google Moja Firma na Google Maps to obowiązkowy element każdego biznesu, który celuje w pozycjonowanie lokalne. Dzięki niej wiele osób wyszukując informacji na mapach Google może dowiedzieć się o naszej działalności oraz skorzystać z naszych usług. Zakładając wizytówkę, przeważnie uzupełniamy ją według własnego uznania. Aby jednak wizytówka znalazła się na wysokich pozycjach na liście map Google, a pinezka była często wyświetlana należy wizytówkę taką odpowiednio zoptymalizować. Czym zatem jest pozycjonowanie wizytówki Google i jak się je przeprowadza? Dlaczego warto to robić? Wszystkie odpowiedzi na te pytania prezentujemy poniżej.

Plisy inwazyjne czy bezinwazyjne?

2019-12-30 18:16:10 · Skomentuj
Nie zawsze trzeba korzystać z wiertarki, by zamontować osłony okienne. Zastanawiasz się jednak, jaką metodę wybrać, by założyć rolety plisowane? Wyjaśniamy które lepiej się sprawdzają – plisy inwazyjne czy bezinwazyjne!

Instalacja osłon okiennych wcale nie musi być trudna. Współcześnie istnieje tyle różnych metod, że każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem. Jak jednak zakłada się rolety plisowane? Sprawdź na które się zdecydować – plisy inwazyjne czy bezinwazyjne!

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi