< > wszystkie blogi

studiokosmetyki's absurdlog

Potwornie kosmetyczny blog

Medolight - terapia światłem.

1 March 2017
Terapia światłem za pomocą urządzenia Medolight.

Terapia światłem.

Medolight - nowatorska metoda leczenia bólu.

Medolight jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie leczenie światłem.
Ludzie zawsze intensywnie czerpali pomoc z otaczającego ich świata. Doświadczenie zgromadzone przez tysiąclecia  zawierają wiele metod naturalnej terapii, a leczenie światłem słonecznym zawsze wykorzystywano do przyspieszenia procesu powrotu do zdrowia. Obserwacje kliniczne i wyniki eksperymentów pozwoliły na przejście od zwykłego przebywania na słońcu  do znacznie bardziej precyzyjnego stosowania poszczególnych składników widma światła słonecznego, w tym aparatu BIOPTRON i najnowszego urządzenie jakim jest MEDOLIGHT, który  jest niewielkich rozmiarów. Medolight może nas leczyć w czasie podróży, w pracy, w warunkach domowych.

Medolight to urządzenie trzeciej generacji do leczenia światłem, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki. W urządzeniu tym zamontowanych jest 108 diod elektroluminescencyjnych, których konstrukcja oparta jest na  półprzewodnikach galowo-glinowo-arsenowych. Generują one fale elektromagnetyczne  z zakresu światła czerwonego i bliskiej podczerwieni.
To właśnie te zakresy, które są potrzebne do "podładowania" mitochondriów, syntezy NO i wielu innych funkcji organizmu zależnych od światła.
Aparat medolight został stworzony w celu zapewnienia najbardziej efektywnego oddziaływania leczniczego. Połączenie długości fal z zakresu czerwieni i początkowego zakresu podczerwieni z ich pulsacyjnym podawaniem tworzy najlepsze warunki dla leczenia, profilaktyki i rehabilitacji.

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
  • Cellulit, odchudzanie, jędrna skóra, młody wygląd, brak zmarszczek - to tematy, które poruszamy na naszym blogu. Zapraszamy do czytania i komentowania.
  • Informuj mnie o nowościach na blogu
  • RSS blogu studiokosmetyki
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi