< > wszystkie blogi

trans358's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Transkrypcja

6 March 2019

Przepisywanie nagrań to wyjątkowo wytężona i bardzo ciężka i wytężona robota, jeśli masz jakieś wywiady do przerobienia na teksty, nie posiadasz jednocześnie doświadczenia w przepisywaniu nagrań Warszawa, nie lepiej jest tracić naszego czasu i testować swoich zdolności przy transkrypcji nagrań, a zatem z uwagi na ostatnie, że szybciej i kilka można to przekazać specjalistom, którzy w bardzo małym czasie są w stanie przerobić każdą ilość nagrań. Lepiej tenże chwila poświęcić na coś pożyteczniejszego, lub jeszcze przełożyć się swoim zawodowym rzeczom również w tym okresie zarobić kilka razy tyle realizując własną pracę.

Stawki za transkrypcje nie są na tyle wysokie, ażeby starać się je wykonywać na samodzielną rękę. Wystarczy zapoznać się z możliwością marki działającej przepisywanie. Mamy możliwość tam między innymi przeczytać, że dokonanie na dowód dwóch godzin wywiadów zajmie im kilka godzin. Przemyśl teraz ile ci zajmie zastosowanie tych dwóch godzin? Cały tydzień? Dwa tygodnie? Więc warto dwukrotnie się ponad tym zastanowić
lub nie lepiej przekazać takie zadanie specjalistom?

Jakie materiały robimy? Realizujemy między innymi przepisywanie wywiadów w języku krajowym również w języku angielskim. Realizujemy transkrypcje na tekst focusów, nagrań idi czy po prostu przepisywanie wywiadów na potrzeby prac doktorskich. Wyonamy praktycznie wszystko. Przepisujemy także nagrania psychologiczne, wywiady etnograficzne, nagrania socjologiczne warto już dzisiaj zapoznać swoją ofertę.

Opłaty za transkrypcje nagrań chodzą do najmniejszych na rynku, cena zrealizowania dwóch godzin wywiadu porusza się od 200 złotych, gdy tobie zrobienie tych dwóch godzin zabierze tydzień lub dwa? To może już wiesz co stworzyć ze prostymi nagraniami. Lepiej przyjdź do nas z razu oraz nie czekaj więcej również nie zastanawiaj się, bo jak widzisz gra nie stanowi godna świeczki.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi