Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał dino40i4
Miniaturka MTV
Ziemniak robi faile 4! - 2021 Fails Compilation
Siema tu Ziemniak a dziś jak co roku przygotowałem dla was kompilacje moich najlepszych faili z ubiegłego roku! Niestety albo i stety życie nie jest na tyle piękne, żeby wszystko wychodziło mi zawsze z pierwszej próby. Często muszę się wywalić kilkanaście a nawet i kilkadziesiąt razy, by osiągnąć swój cel. Jednak później gdy już się uda człowiek czuje, że było warto hahah Zaprasz(…)
okejki 2 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Emeryci kłócą się o drożyznę na bazarze!
Drożyzna, inflacja 7,7 % i pytanie, czy Polacy jeszcze wierzą, że tarcza antyinflacyjna rządu ich uratuje? To wystarczyło, aby między bywalcami jednego z warszawskich bazarów wybuchła potężna kłótnia. Omal nie doszło do rękoczynów! "PiS to złodzieje są!", zakrzyknął jeden z emerytów, po czym usłyszał, że jest "stary, a głupi". "A Tusk co robi? Tylko piąstki ściska" - krzyknęła kobi(…)
okejki 176 · komentarze 111 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wiedźmin - Droga do sezonu 2
Nie uciekniesz przed potworami, które nosisz w sobie. Premiera drugiego sezonu serialu „Wiedźmin” 17 grudnia na Netflix. Gdybyście bywali na live Joe to byście wiedzieli zaraz po tym, jak wpadło do netu, bo my już oglądaliśmy :P Informacje o serwisie Netflix: Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 209 mln opł(…)
okejki 2 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Jak smakuje schabowy za 64 ZŁOTE od Gessler?
Sonda uliczna na temat schobaszczaka za 64 złote. Warto, czy nie?
8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Akademia Szermierzy z kolejnym filmem
Akademia już kiedyś była na Joe. Dwa miesiące temu dodali nowy filmik i po komentarzach widać, że to po prostu fajnie się ogląda.
okejki 24 · komentarze 3 · rok temu
Miniaturka MTV
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Spock ze Star Treka i ballada o Bilbo Bagginsie
Tego nie odzobaczycie...
2 lata temu
Miniaturka MTV
John Wick: Chapter 3 - Parabellum (nowy zwiastun)
Ukazał się nowy zwiastun John Wick: Chapter 3 – Parabellum, czyli trzeciej części wyśmienitego cyklu filmów akcji. Premiera odbędzie się 17 maja tego roku. W naszym kraju produkcja wyświetlana będzie po prostu jako John Wick 3.
okejki 171 · komentarze 39 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Zapłacił w sądzie 750 zł w groszówkach - interweniowała policja
Przegrał sprawę z policją i musiał zapłacić za koszt sprawy. Postanowił zrobić to w nietypowy sposób, a kasjerki wezwały policję. Jak wygląda 750 zł w groszówkach?
okejki 228 · komentarze 187 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Znani aktorzy w więzieniu. Chcieli pomóc, skończyli za kratami
Do więzienie trafili aktorzy: Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Bartłomiej Firlet, Bartłomiej Kotschedoff, Wojciech Sadzik oraz Piotr Pacak.
okejki 583 · komentarze 47 · 3 lata temu