Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Czy lasy uratują klimat?
Czy prawdą jest, że rosnące emisje CO2 można skompensować sadzeniem lasów? Czy prawdą jest, że w atmosferze bogatszej w CO2 drzewa szybciej rosną? Już chyba się domyślacie jaka jest odpowiedź, ale niech Tomasz Rożek pokaże i opowie o tym najprościej i najwyraźniej jak się da.
okejki 82 · komentarze 52 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
Los Angeles jak miniaturowy świat (time-laps & tilt shift)
Los Angeles to największe miasto Kalifornii i drugie największe miasto USA. Tak jak na całym świecie, także L.A. wygląda lepiej w miniaturze.
okejki 75 · komentarze 16 · 4 dni temu
Miniaturka MTV
Przychodzi baba do lekarza (i robi rozpierduchę)
Kabarety żyją i taki Hrabi pokazuje, że w 2021 roku mają się dobrze. Można zrobić klasyczny skecz o babie, tak że będzie wymiatać. Autorem jest tytan kabaretu, założyciel kabaretu Potem, Władysław Sikora.
okejki 233 · komentarze 15 · 18 dni temu
Miniaturka MTV
Być jak Robert Makłowicz
Piosenka o naszym narodowym dobrze, panu Robercie Makłowiczu, zrobiona przez Hioba Dylana. muzyka: Hiob Dylan tekst: Marceli
okejki 39 · komentarze 24 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Po 6 latach kupił łódź podwodną i wyłowił swojego drona!
Taka zabawka do podwodnych podróży jest dość droga, bo to koszt rzędu 12 tysięcy złotych, ale jak widać na filmie działa i biorąc pod uwagę fakt, że w sezonie toną setki drogich dronów, a do realizacji przedłużonej gwarancji DJI trzeba sprzęt odesłać, to wydaje się, że z takim sprzętem całe lato będzie pełne zleceń do misji poszukiwawczych. PS Tak, mój Phanton 4 kiedyś też wyląd(…)
okejki 91 · komentarze 41 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Ktoś odtworzył blokadę Kanału Sueskiego w MS Flight Simulatorze!
Ever Given wygląda imponująco na tym filmiku nakręconym z pokładu helikoptera - wszystko dzięki wspaniałej społeczności flightsimowej, która ekspresowo stworzyła darmowego moda ze scenerią tego statku. Statek już ruszył, można go śledzić tutaj: https://www.vesselfinder.com/?imo=9811000
okejki 118 · komentarze 36 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Niesamowity lowpass odrzutowca Cessna 525
Cessna 525 przeleciała nisko i szybko nad lądowiskiem w Watorowie nieopodal Torunia. W tejże miejscowości mieści się ośrodek szkolenia lotniczego Adriana Aviation.
okejki 139 · komentarze 33 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Zaskakujący koniec katastrofy śmigłowca z myśliwymi z Teksasu
9 stycznia 2021, Albany. Rozbity śmigłowiec w filmach: wielka eksplozja, ogień, destrukcja. Rozbity śmigłowiec w realu: "Sorry bout' that boys. No problem".
okejki 176 · komentarze 58 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Lądowanie pasażerskiego A320 w Warszawie: symulator vs nagranie z samolotu
Microsoft Flight Simulator 2020 dokonał gigantycznego skoku w realistyczną grafikę. Wielu komentatorów twierdzi, że "wersja z symulatora jest lepsza" ;-)
okejki 201 · komentarze 51 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
STOP kobietobójstwu. Mocna reklama społeczna o przemocy domowej
"Nawet 500 kobiet rocznie ginie w Polsce w związku z przemocą domową. To kobiety, które są zabijane, bite ze skutkiem śmiertelnym, popełniają samobójstwa. To nie są odosobnione przypadki. Takie zabójstwa często poprzedzone są latami przemocy – poniżania, szantażowania, bicia, gwałtów – ale i obojętności instytucji. Gdyby prawo działało, te kobiety miałyby szansę wciąż żyć".
okejki 255 · komentarze 265 · 3 miesiące temu