Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Iron Maiden, ale w wersji z 1452 roku
Autor nagrał Fear of the Dark z pomocą instrumentów, których nasłuchaliśmy się między innymi w Wiedźminie, czyli średniowiecze pełną gębą, a co ciekawe i w tej wersji micha się cieszy podczas słuchania. Trochę jakby zagrane przez Jaskiera.
okejki 219 · komentarze 19 · 12 dni temu
Miniaturka MTV
Smutno-wesołe nagranie z okopów w Donbasie
Młody żołnierz ukraiński nagrał parę słów do świata, podczas kiedy jego oddział schował się w pobliskim lesie w czasie rosyjskiego ostrzału artyleryjskiego. Fajnie, że chłopak ma ducha walki, smutne jest to, że każdy taki filmik może być jego ostatnim filmikiem, bo pociski latają. Autor @romantrokhymets
okejki 395 · komentarze 53 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Najlepsza parodia procesu Amber Heard vs Johnny Depp
Tym razem nie usłyszycie sędziego, prawników, pięknej damy, upadłego aktora, tylko całą masę krótkich dźwięków. I to jest najlepsza relacja, cała reszta nie jest warta waszego czasu.
okejki 386 · komentarze 36 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Czy Korwin jest ruskim agentem? Mówi były asystent JKM
Karol Wilkosz był „złotym dzieckiem” Korwina przez parę lat, spędzał z nim wiele czasu, przebywając najbliżej jak się da, jednak ich drogi w końcu się rozeszły. Któż inny mógłby lepiej odpowiedzieć na to pytanie? Odpowiedź pewnie znacie, ale tu jest równie ciekawe uzasadnienie, od osoby, która wciąż uważa się za prawicowego konserwatystę.
okejki 61 · komentarze 64 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Po śmierci ojca postanowił zbudować dom – zrobił to od zera i za grosze!
Rodzinna tragedia sprawiła, że Tomek zaczął inaczej postrzegać upływ czasu i realizację wiecznie odkładanych na później planów. Owocem tej zmiany jest niesamowity projekt, który dzięki jego ogromnej determinacji i niesłychanej pracowitości oglądamy w dzisiejszym odcinku. Domek za 65 tysięcy złotych, który ma 50 metrów kwadratowych, a w środku dwie sypialnie, salon, aneks kuchenny, (…)
okejki 97 · komentarze 77 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Podsłuchuję rosyjskie wojsko na Ukrainie!
Krótkofalowiec o ksywie diskorolka opowiada o tym, co ostatnio lubi robić, a co jest możliwe dzięki zacofaniu komunikacyjnemu wojsk rosyjskich. Oto kilka komunikatów, które udało mu się odebrać i z pewnością 90% są od wojskowych.
okejki 215 · komentarze 41 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Olka Szczęśniak wytyka hipokryzję kościoła póki można
„Kto publicznie lży lub wyszydza Kościół, podlega karze do dwóch lat więzienia” – zapowiedział Ziobro, więc takie materiały kręcą nieco bardziej. Oczywiście pojawiły się komentarze „Taka jesteś odważna, to zażartuj z islamu...”. Olka na to: Poproszę takie komentarze też pod innymi występami, bo to bardzo fajnie zasięgi zwiększa. Mam dla Was gotowce: ''Żartujesz z własnego dzie(…)
okejki 654 · komentarze 170 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Nastolatka z Mariupola pokazuje życie jej rodziny w oblężonym i niszczonym metodycznie mieście
To co pokazuje jest zwyczajnie straszne, na szczęście film kończy się pozytywnie, ucieczką do ukraińskiego miasta Zaporoże.
okejki 209 · komentarze 70 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Dużo się mówi o ruskich onucach. A wiesz jak założyć onuce?
Cztery lata temu specjalista od survivalu opublikował filmik, który jak nic pasuje do dzisiejszego najazdu ruskich onuc na polski internet. Oto instruktaż jak zawiązać onuce, czyli fragment materiału, który zastąpi skarpetę. Filmik nagrany na Syberii na Kołymie, w trakcie wyprawy survivalowej osadzonej w realiach historycznych lat 40. XX wieku.
okejki 20 · komentarze 14 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak wyglądałaby Warszawa, gdyby tak jak Kijów atakowali ją Rosjanie?
Dość przerażająco. Film stworzony na Ukrainie, po to żebyśmy sobie uświadomili, jak koszmarne jest dzisiaj życie w kraju atakowanym przez militarną siłę Rosji. Dopisek na końcu filmu jest taki prawdziwy...
okejki 163 · komentarze 114 · 4 miesiące temu