Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Switzerland Second - szwajcarska odpowiedź na film Holandii dla Trumpa
Prezydent USA uruchomił najlepsze komediowe głowy ze Szwajcarii, które urodziły taką perełkę. Oto Szwajcaria, kraj, który Donald Trump powinien pokochać, bo jest zajebiście górzysty, bo kobiety zyskały prawa wyborcze dopiero w 1971 roku, bo nie ma tu Meksykanów i nie tylko.
okejki 461 · komentarze 49 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak naprawdę powstaje smog w Polsce?
Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce. Sprawca tej ekologicznej katastrofy do tej pory działał incognito, ale w końcu ktoś go namierzył. Jego się raczej nie spodziewaliście.
okejki 331 · komentarze 37 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
XVI Zlot Bojowników Joe Monstera - Gdańsk Sobieszewo
Czekaliście, aż się doczekaliście! Oto film ze zlotu! Z wielu powodów - technicznych i osobistych - trochę się to przeciągnęło... Film wciąż nie jest doskonały, ale gdyby miał być idealny, to nigdy by nie doczekał się publicznej prezentacji. Wybaczcie więc ponad półroczny poślizg - przypomnijcie sobie jak było, albo żałujcie, że nie byliście tam z nami. Zlot był w Gdańsku Sob(…)
okejki 202 · komentarze 111 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak zarobić kupę kasy?
RED21 ma na to prosty sposób. Patrzcie, smyki, i uczcie się od mistrza.
okejki 321 · komentarze 40 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Akcja polskiej ambasady "Słowa mają znaczenie. Niemieckie nazistowskie obozy śmierci"
Ważna akcja i to jak świetnie zrobiona, pięknie zanimowane, poruszające obrazy historyczne są tłem dla podkreślenia prostego faktu - że nie było polskich obozów koncentracyjnych/śmierci, tylko niemieckie nazistowskie zbudowane na terenie okupowanej Polski.
okejki 537 · komentarze 94 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Nellie zjada psychodeliczne "magiczne" trufle
W 2008 roku w Holandii zakazano magicznych grzybków, ale trufle to nie grzybki, więc nadal można się nimi rozkoszować w Amsterdamie bez ograniczeń. Prezenterka naszego ulubionego holenderskiego show Nellie Benner poświęca się w służbie nauki i konsumuje przed kamerami porcję trufli i opowiada jak to robić lub czego nie robić. Program, oczywiście, edukacyjny.
okejki 155 · komentarze 45 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Najlepsza historia standupowa roku - Bert Kreischer - Rosyjska mafia
"To prawdziwa opowieść o tym, jak pojechałem w 1995 roku do Rosji, dołączyłem do rosyjskiej mafii i obrabowałem pociąg" - mówi Bert. Jeśli kojarzycie film "Van Wilder" to wiedzcie, że powstał na podstawie przygód Berta, który w młodości zdobył tytuł najbardziej imprezującego studenta USA. Włącz napisy angielskie (lepiej) lub niżej masz wersję z polskimi napisami, ale z gorszym dźwi(…)
okejki 265 · komentarze 18 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Piękne pożegnanie niewysokiego twórcy kanału OKJW
Jak ktoś rodzi się z taką przypadłością jak Grzegorz, to wiadomym jest, że będzie żył krócej niż "normalny" człowiek. Z taką niepełnosprawnością łatwo byłoby zamknąć się w czterech ścianach i pogrążyć w depresji. Ale jego rozsadzała energia i był wszędzie. Założył kanał OKJW, czyli O kurwa jak wysoko, kręcił durne filmiki, wprawiał się w stand-upie, miał parę firm... Był znany i lu(…)
okejki 290 · komentarze 29 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Największy mural na świecie jest w Polsce - 750 metrów chwały
Mural upamiętniający 100 najważniejszych bitew w historii polskiego oręża powstał w Legionowie. Ma ponad 2,1 tysiąca metrów kwadratowych są na nim pokazane m.in. sceny bitwy pod Cedynią i walki polskich żołnierzy w Iraku i Afganistanie. Legionowski mural jest największym w Polsce, ale też największym na świecie tego typu malowidłem poświęconym historii.
okejki 149 · komentarze 52 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Tajwańscy licealiści zrobili rekonstrukcję nazistowskiej parady - z SS i swastykami
Były flagi, nazistowskie pozdrowienia oraz czołg Tygrys. Parada była częścią rocznicowych obchodów szkoły Hsinchu Kuang-Fu. bSkończyło się zadymą na cały świat z finałem honorowym - dyrektor podał się do dymisji.
okejki 79 · komentarze 74 · 5 lat temu