Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Powstaje polski film o Dywizjonie 303!
Kiedyś lektura obowiązkowa, a zawsze świetna książka Arkadego Fiedlera, która z bliska pokazywała dzieje najbardziej utytułowanego polskiego dywizjonu, który brał udział w Bitwie o Anglię. Nie możemy się doczekać premiery w 2017!
5 lat temu
Miniaturka MTV
W mediach aborcja, a rządzący przepychają właśnie umowę CETA - takie nowe ACTA
Umowa handlowa z Kanadą to zagrożenie dla naszego zdrowia, miejsc pracy oraz demokracji. Niby podpisana z Kanadą, ale to zwykła zasłona dymna, bo tak naprawdę daje nowe, wielkie uprawnienia amerykańskim korporacjom, które będą mogły pozywać UE. Wspólnie możemy ją zatrzymać. Dołącz do nas. PODPISZ APEL http://akcjademokracja.pl/ceta
okejki 215 · komentarze 51 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
94-letni Dziarski Dziadek opowiada o Powstaniu Warszawskim
Wspomnienia powstańcze i wojenne Pana Antoniego Huczyńskiego ps. Burza nagrał Jacek Gadowski
okejki 583 · komentarze 111 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Facebook zbanował fanpage kolarski - za często pojawiało się tam zakazane słowo - pedał
Grono osób, które dostały bana na Facebooka za użycie tego słowa jest w Polsce całkiem spore (także piszący te słowa) - ponieważ Mark Zuckerberg uznał, że obraża ono kochających inaczej. Cóż, postawiło to w trudnej sytuacji rowerzystów i jak widać są już pierwsze ofiary tej polityki. Panie Marku, jak inaczej nazwać pedały od roweru? Gejami?
okejki 352 · komentarze 98 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Dlaczego zabiłem swoją żonę - tutorial dla początkujących youtuberów
Tutoriale zwane po polsku samouczkami są zwykle długie i nudne. Tym razem jednak autor ma prezent dla początkujących montażystów Adobe Premiere - "przyłapał" swoją żonę jak uprawia seks z jakimś facetem... i z tego klipu zmontuje krótki film. Zrobi go z kamienną twarzą, jak przystało na nauczyciela.
okejki 125 · komentarze 18 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
4 sposoby na strącenie nielegalnego drona
Battelle Drone Defender http://www.battelle.org/our-work/national-security/tactical-systems/battelle-dronedefender Skywall 100 http://openworksengineering.com/skywall Excipio Net Drone http://www.theissuav.com/researchanddevelopment/ Eagle https://www.youtube.com/watch?v=HifO-ebmE1s
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Film animowany, który jest ilustracją snu pięciolatka
Mieliście kiedyś film tak straszny i tak jednocześnie dziwny, że chcieliście opowiedzieć go znajomym i żałowaliście, że nie da się przekazać jak to naprawdę wyglądało? Pewien zdolny animator dokonał niemożliwego i taki dziwny sen przedstawił w psychodelicznej animacji. Robił ją jakiś rok, ale efekt... w dodatku to pierwszy jego filmik.
6 lat temu
Miniaturka MTV
ISIS jest ogromne? Dzięki mediom jego rozmiar jest przesadzone
Świat żyje w przekonaniu, że Państwo Islamskiego jest ogromnym tworem o silnej potędze militarnej. Jak jest naprawdę? Dziennikarze z Atlantic przyjrzeli się jego mieszkańcom, powierzchni oraz sile militarnej.
okejki 4 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Najbardziej wkurzające bliźniaczki na świecie
Brigette i Paula Powers to bliźniaczki, z którymi nie da się rozmawiać dłużej niż przez minutę. Jeśli prawdą jest, że ponad milion bliźniaków bierze udział w badaniach sprawdzających rolę genów oraz wychowania w życiu człowieka, to te panie mają na swoim koncie co najmniej kilkudziesięciu psychologów, którzy popełnili sambójstwo podczas robienia z nimi wywiadów.
okejki 256 · komentarze 138 · 6 lat temu