Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Kilka tricków z Zippo
Jej nigdy nie wyrzucasz, z nią idziesz na stację benzynową i tankujesz do pełna. Jest dla mężczyzn, nie dla metroseksualistów palących cienkie papieroski. Jest zapalniczką, z którą możesz robić cuda, nawet jak w życiu nie zapaliłeś fajki. Duża. Śmierdząca. Po prostu boska.
okejki 84 · komentarze 22 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Kto kieruje Bushem?
Idiota prezydentem. Także w USA. Zastanawiałeś się skąd u Georga Busha takie dziwne schematyczne ruchy? To dziedziczne czy może jakaś nabyta wada? A może ma z tym związek taki malutki Szkop, który 10 lat temu wyemigrował do USA?
okejki 54 · komentarze 20 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Mistrz tańca piwnego
Taniec z gwiazdami to przy tym mistrzu zabawa dla cieniasów. Jeśli nie możesz zauważyć o co chodzi, to zwróć uwagę na to co chłopak dźwiga na głowie.
okejki 6 · komentarze 8 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Mistrz Świata w rysowaniu kółek
Wyjątkowy nauczyciel - nie tylko rozpocznie zajęcia od ciekawej historyjki, ale i zakończy ją czymś nadzwyczajnym. Wtedy aż chce się uczyć.
okejki 115 · komentarze 35 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Amerykańscy komandosi odbijają Irakijczykom polskiego biznesmena
8 czerwca 2004 grupa komandosów amerykańskich wyruszyła po polskiego biznesmena porwanego przez Irakijczyków. Jerzy Kos został uratowany i wrócił do Polski. W 2005 roku napisał o tych wydarzeniach książkę, a kilka dni temu do internetu wyciekł film, zapis całej akcji z hełmu jednego z amerykańskich komandosów. Niezwykłe nagranie!
okejki 23 · komentarze 41 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Saturn kontratakuje
Saturn dość hardcorowo odpowiedział na reklamę Media Marktu. Wielu, którzy porównywali ceny przyzna im rację, inni nie wiedzą nadal...
okejki 22 · komentarze 1 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Pika Pika - sztuka malowania światłem
Skąd Heyah wzięła pomysł na swoje reklamy w TV? Zerżnęli od Japończyków tworzących projekt artystyczny PikaPika. Żeby zrobić coś podobnego nie potrzebujesz super sprzętu - wystarczy zwykły aparat z ustawieniami manualnymi, silna lampka i duuużo wolnego czasu.
okejki 6 · komentarze 11 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Towar eksportowy z Finlandii
Poznaj nieznaną historię człowieka, którego zna cały świat...
okejki 71 · komentarze 85 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Najlepszy kandydat do amerykańskiego kongresu
Masz dość w polityce karierowiczów i tępych biurokratów? Posłuchaj co mówi Josh Jennings - pierwszy szczery kandydat: - Ostatnie półtora roku życia spędziłem na koszt rodziców, ale w ostatni wtorek moja mama powiedziała mi, synu już czas żebyś znalazł nową pracę. Tak więc startuję w wyborach do kongresu...
okejki 6 · komentarze 15 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
I love death
Świetna animacja o życiu i śmierci, jako że jednego nie ma bez drugiego.
okejki 165 · komentarze 126 · przed dinozaurami