Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Dario Rossi gra techno w sklepie spożywczym
Niesamowity zawodnik z Rzymu, który ujął nas graniem na byle czym, lepiej niż "prawdziwi" dj-e na nowoczesnym sprzęcie, powrócił i pokazuje, że nawet w spożywczaku jest niezrównanym artystą.
okejki 1 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
"Krwawisz? Nie mam czasu na krwawienie"
Dwayne The Rock Johnson jest jednak prawdziwym twardzielem. Wrzucił na Instagram filmik pokazujący swój wykręcony palec.
okejki 206 · komentarze 46 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
'U Can't Touch This!' w wykonaniu SketchShe
Gorąca dziewczyny tym razem wzięły na tapetę hicior hip hipu z lat 80 w wykonaniu MC Hammera... Będą wielkie spodnie, dyskretne cycki i piękne panie w dynamicznym ruchu. Patrzcie i podziwiajcie.
okejki 127 · komentarze 46 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Rząd wydaje miliony, a jego "kampania społeczna" kosztowała tylko 500 zł
Autor pisze: Poprzez tą akcję chciałem pokazać, że przy tworzeniu kampanii społecznych z dziedziny poprawiania bezpieczeństwa na drodze, można zastosować bardziej interaktywne elementy (oczywiście mój przykład oklejenia to nie cel kampanii), nie zawsze liczą się miliony złotych, a pomysł i skutek. Oferuję zarówno Pani Minister Marii Wasiak jak i Pani dyrektor Agacie Foks, darmową (…)
okejki 6 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Reporter, który miał biec w maratonie, przyłapany na gorącym uczynku
To była transmisja na żywo z Orlen Warsaw Marathon, ten przekaż na żywo miał sprawić, że telewidzowie będą go postrzegać z szacunkiem i zazdrością... tylko, że jedna z biegaczek, krótko do podsumowało. Poszło w świat.
okejki 379 · komentarze 39 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Biegacz, który przebiegł Amerykę Południową (w 4 minutowym streszczeniu)
For “Chris Across South America,” O’Neill ran through the streets of Argentina, flipped head over heels on Easter Island and walked a fine line in La Paz, Bolivia. Altogether he took 80 gigabytes of footage and nearly 18,000 photos and condensed his six-month journey to less than four minutes.
okejki 1 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Janusz Korwin-Mikke jasno mówi, kto jest królem internetu
Fragment z konferencji przeciw budżetowemu populizmowi Ewy Kopacz z 17 lutego 2015 - Janusz Korwin-Mikke, Przemysław Wipler i Konrad Berkowicz
okejki 9 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
How Drugs Work - Episode 2: XTC
The second episode of the serie: How Drugs Work. This episode is about the drug XTC. (383 177x oglądano na YT)
7 lat temu
Miniaturka MTV
Zgierski Park Linowy - Trasa Czerwona - Zgierz
ZADOWOLENIE: 8/10; TRUDNOŚĆ: 7/10 (sporo siłowych przeszkód) Najwyższa trasa, dosyć wymagająca kondycyjnie. http://polskieparkilinowe.pl/mapa,94,park (3.9/5.0) http://www.mosir.zgierz.pl/index.php?section=park (1 751x oglądano na YT)
7 lat temu
Miniaturka MTV
Artur Zawisza vs Rafalala - zadyma w studiu Polsat News
Artur Zawisza (Ruch Narodowy) i Rafalala (transseksualistka) spotkali się w programie TAK czy NIE - po kilku spokojnych chwilach zaczęły się wyzwiska i rękoczyny. https://www.youtube.com/watch?v=QhEh73nrUBc&feature=youtu.be&t=4m53s
8 lat temu