Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Robię cuda w seksie
Takiego zawodnika dawno temu nie widział polski internet - możemy się od niego samego dowiedzieć nie tylko o jego możliwościach seksualnych, ale też o tym, że prawie pozwał polskiego prezydenta, prawie został światową gwiazdą porno i paru innych rzeczy. Oglądanie z opadem szczęki.
okejki 57 · komentarze 49 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Rosjanin zbudował sobie helikopter
Prawdziwy śmigłowiec kosztuje majątek, nawet latające starocie to koszt rzędu 300 tys. dolarów, więc pewien rosyjski inżynier postanowił spełnić swoje marzenia z pomocą swojej głowy oraz rąk. Udało mu się!
okejki 451 · komentarze 67 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Jak zrobić film, który będzie hitem w internecie?
Receptura jest prosta, to tylko kilka składników zmieszanych w odpowiednich proporcjach. Po pierwsze lesbijki...
okejki 544 · komentarze 157 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Jimmy Carr's Amazing Anagram [Napisy PL]
Jimmy Carr's Amazing Anagram . Dowiedz się więcej o Jimmy'm: http://www.facebook.com/jimmycarrfans . facebook.com/bepositivefanpage (1 324x oglądano na YT)
okejki 5 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Neptun Harlem Shake - bojownicy z Gdańska
16 lutego 2013 spotkaliśmy się zupełnie znienacka, z większością bojowników JM widzieliśmy się pierwszy raz w życiu, ale i tak szaleństwo było niezgorsze. Niestety brak cycków (poza męskimi). Lepsza jakość tego filmu na http://vimeo.com/59851707
okejki 497 · komentarze 91 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Monsterowy Harlem Shake
W piątek w centrali Joe Monstera pękły nam hamulce. Totalnie. Przepraszamy, to już się więcej nie powtórzy.
okejki 1097 · komentarze 176 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
* * * Ultimate Muscle Roller Legend***
Deep in the forest lived Billy and his charming companions. They peacefully honed their bodies and listened to music there. But a wave of development came upon the forests. One who would turn all to road. Kagamine Rin had come. Billy must stop the construction before all is turned to road (41 019x oglądano na YT)___*_2009-09-12 13:01:53___*_2009-12-02 13:19:41___*_2010-02-10 22:30:(…)
okejki 12 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Jak ręcznie robi się ekskluzywne buty?
Nie wyszystkie (na szczęście) buty są robione przez Chińczyków. Cóż, te ręcznie robione są pewnie dla nas za drogie do kupienia, ale nie ma to jak popatrzeć na mistrza z firmy Louis Vuitton przy pracy*. *nie klnie jak szewc
okejki 482 · komentarze 85 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * The Guild - Do You Wanna Date My Avatar***************
SUPPORT US! PURCHASE THE MP3 @ AMAZON AND ITUNES! AMAZON MP3: http://bit.ly/amazonavatar ITUNES VIDEO: http://bit.ly/itunesvideo Directed by: Jed Whedon Music by: Jed Whedon Lyrics by: Felicia Day Rap: Jeff Lewis and Sandeep Parikh Backup Vocals: Maurissa Tancharoen and Jed Whedon Director of Photography: Omer Ganai Choreography: Chantal Robeson Edited by: Jeff Yorkes(…)
okejki 9 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Chcę to mieć!
Ten pojazd to holenderski PAL-V, a dokładnie nie jest pojazd, a jeżdżący samolot (właściwie wiatrakowiec). Skrót można rozwianąć jako 'Personal Air and Land Vehicle' i wg twórców rozpoczyna nową erę. Na ziemi zachowuje się jak sportowy samochód, w ciągu kilku minut jest gotowy do startu i wzbicia się w powietrze. Nie spiesz się jednak z kupnem, w sprzedaży będzie dopiero od 2014..(…)
okejki 720 · komentarze 88 · przed dinozaurami