Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Miniaturka MTV
Grosza daj wiedźminowi, czyli polska wersja Toss a coin to your Witcher
Nie wiem jak wy, ale my nucimy to na okrągło.
okejki 201 · komentarze 111 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Adam Mickiewicz - PATO EMIGRACJA (przeróbka od Facecje.pl)
Tak by to wyglądało, gdyby ten rap powstał w latach 30. XIX wieku w Paryżu. Adam Mickiewicz Pato Emigracja Mój ziomo w Filomatach grzał tabakę pierwszego września Po pierwszej szczypcie nie miał hajsu na drugą i przestał ze wstydu nam mówił, że to alergia Mój ziomo miał marzenia, które chciał spełniać Marzył o Polsce, a śledczym ściemniał, że mu chodzi o Wietnam Wilno -(…)
okejki 227 · komentarze 28 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Młynek Żurakowskiego - nieznana figura lotnicza wymyślona przez Polaka
Pan Janusz Żurakowski był polskim pilotem doświadczalnym na emigracji w Kanadzie. Figurę zwaną młynkiem wymyślił już w 1945 roku, przedyskutował z inżynierami i podjął się jej pierwszego wykonania, ale tłokowe silniki de Havilland Horneta były za słabe. Udało się dopiero z odrzutowym de Gloster Meteorem i na filmie zobaczycie jego udany pokaz z targów lotniczych w Farnborough w 1(…)
okejki 74 · komentarze 37 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Gilette, uczcie się robić reklamy dla nowoczesnych mężczyzn od Nivei!
Nie obrzucanie winą jest drogą, ale docenianie wrażliwej strony twardzieli. Oto mężczyźni, którzy przecierali szlaki męskiej wrażliwości. Kurde, przy wikingu prawie mi łezka poleciała.
okejki 578 · komentarze 64 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Spędziłem 107 godzin pod ziemią! (A ze mną redaktor Joe Monstera)
@KawiakJones zabrał @Coldseed'a do Paryża i spędzili jak porąbani pięć dni (i nocy!) pod ziemią w mało znanych katakumbach pełnych wąskich przejść, długich korytarzy, dziwnych pomieszczeń. Jak chcecie wiedzieć jak to jest, oglądajcie ten film i kolejne.
okejki 116 · komentarze 32 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Niezwykła historia ssaczego mleka
Jest taka substancja, która potrafi ukształtować nasze zdrowie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Bardzo, bardzo wczesnym. W zasadzie to nasze pierwsze pożywienie. Mleko. Substancja, której wydzielanie jest charakterystyczne dla ssaków. Substancja, od której uzależnione jest ich przeżycie. Substancja dużo bardziej niezwykła niż się może nam w pierwszej chwili wydawać.
okejki 71 · komentarze 14 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Bracia chrystusowcy zagłuszają zdrowaśką człowieka, który przypomniał ich grzechy
Akcja z filmu miała miejsce podczas rekolekcji w Zakonie Chrystusowców, 4 sierpnia 2019. Tytułowa modlitwa zaczyna się po tym, jak chłopak przypomina tę historię, w drugiej minucie. Ich były już członek, 10 lat temu więził i gwałcił trzynastoletnią dziewczynkę. Zakon przez parę lat udawał, że nic się nie stało, bo braciszek normalnie do zakonu należał, a wyleciał kiedy dorosła(…)
okejki 233 · komentarze 193 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Słynne przemówienie, w którym nastoletnia Greta Thunberg oskarża światowych przywódców
Nie ocenimy osoby ani sensu tego co mówi, to przemówienie wszyscy komentują, więc warto samemu zobaczyć jak młoda Szwedka wkurzała się na światowych przywódców w ONZ: “Wasze puste słowa okradły mnie z marzeń i dzieciństwa. Ludzie cierpią, ludzie umierają, cały ekosystem się rozpada. Znajdujemy się na początku masowej eksterminacji, a jedyne o czym potraficie rozmawiać, to pieniądze(…)
okejki 102 · komentarze 355 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Soczysty gameplay ze zbliżającego się Cyberpunk 2077!
Premiera w kwietniu 2020, ostatni podgląd jak będzie się w grę grało chłopaki z CD Projekt Red pokazali rok temu, tym razem pokazuję masę konkretów z wersji finalnej gry - klany, sposoby grania oraz największy do tej pory sekret - rola postaci Keanu Reevesa.
okejki 209 · komentarze 91 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Polacy przeciwni legalizacji związków heteroseksualnych?
Zaskakująca ankieta uliczna, która dużo o nas mówi.
okejki 202 · komentarze 107 · 2 lata temu