Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piranha
Miniaturka MTV
Kaczka-biegaczka
Biegać maraton każdy może. Na maratonie nowojorskim w tym roku biegła kaczka. I to nie była przypadkowa kaczka. Nawet obuwie miała odpowiednie do biegania.
okejki 22 · komentarze 6 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Reakcja na wieść o udanym lądowaniu Perseverance
Miguel San Martín, główny inżynier systemów nawigacji i sterowania (Guidance, Navigation and Control), dowiaduje się o pomyślnym lądowaniu łazika na Marsie.
okejki 335 · komentarze 65 · rok temu
Miniaturka MTV
Niesamowite ujęcia przed i po CGI
Jak wyglądają sceny filmowe przed dodaniem efektów komputerowych? Jak działa technologia używana na planach dużych produkcji? W jakich warunkach pracują aktorzy? Wraz z Marcinem Łukańskim z kanału "Na Gałęzi" przyglądamy się ciekawym ujęciom zza kulis i porównujemy je z ostatecznym efektem.
okejki 197 · komentarze 15 · rok temu
Miniaturka MTV
Opowieść o tym jak emerytowany porucznik półgodzinną sesję Gwiezdnych Wojen w 12 minut zakończył
Opowieść z sesji testowej gry planszowej Star Wars d20 RPG. Kto raz nauczył się dobrze dowodzić, będzie dobry dowódca niezalezienie od sytuacji.
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Tsunami na wyspie Samos w Grecji
Trzęsienie ziemi o sile M7 w pobliżu greckiej wyspy Samos spowodowało powstanie fali tsunami, która zalała nabrzeżne miasta. Zniszczenia dotknęły także miasta w pobliskiej Turcji.
okejki 13 · komentarze 10 · rok temu
Miniaturka MTV
Aktorzy, którzy zmartwychwstali dzięki CGI
Obecna technologia komputerowa pozwala wiernie odtworzyć praktycznie każdą osobę. Branża filmowa zaczęła szczodrze korzystać z tych możliwości, wskrzeszając znanych aktorów. Gwiezdne Wojny, Szybcy i Wściekli, Gladiator, Superman - wszystkie te filmy przedstawiały komputerowo renderowanych aktorów. Również w branży reklamowej powracają takie postaci jak Bruce Lee czy gwiazdy klasycz(…)
okejki 22 · komentarze 6 · rok temu
Miniaturka MTV
Wszystkie blockbustery są takie same!
Wszystkie blockbustery są realizowane od tego samego schematu. Nie wierzycie? Zobaczcie porównanie filmów z trzech popularnych serii: James Bond, produkcje Marvela oraz Transformers. Odpalamy wszystkie filmy równocześnie i sprawdzamy, jak bardzo różnią się poszczególne scenariusze.
okejki 35 · komentarze 11 · rok temu
Miniaturka MTV
Azor, nie przeszkadzaj
Reszta świata: Aaaaaaaaaaaa.... Krokodyl!!!! Australia: Siad. Idź sobie. Nie przeszkadzaj, ja tutaj usiłuje pracować.
okejki 371 · komentarze 48 · rok temu
Miniaturka MTV
Eksplozja w Zarqa w Jordanii
Rok 2020 najwyraźniej się rozkręca. Tym razem coś wybuchło w mieście Zarqua w Jordanii. Według wstępnych doniesień wybuch nastąpił w bazie wojskowej położonej na obrzeżach miasta, w magazynie nieprzydatnej amunicji. Brak jest informacji o ofiarach. Fajerwerki były widoczne w odległej o 35 km stolicy Jordanii, Ammanie.
okejki 17 · komentarze 13 · rok temu
Miniaturka MTV
Apokaliptyczno-marsjańska sceneria San Francisco
Widoki z San Francisco pod niebem przesłoniętym przez dym z szalejących pożarów. Idealnie pasuje do nich muzyka z Blade Runnera 2049.
okejki 165 · komentarze 52 · rok temu