Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał pumakotgps
Miniaturka MTV
Ultrabook ACER S7 wymiana dysku mSATA SSD na nowy lub wymiana baterii
Zapraszam na krok po kroku jak wymienić dysk mSATA SSD w laptopach ACER SERIA S np S7. Tak samo wymieniamy baterię i pamięć. Ale czasami więcej do rozkręcenia. Proszę pisać jeżeli chcecie bym pokazał co i jak się wymienia? naprawia? montuje ? usuwa? , jeżeli mam sprawdzić jakiś produkt? nagrać film na jakiś temat proszę pisać w komentarzach. Dam łapkę i serduszko. Zapraszam na krok(…)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Motocyklowy Cwaniak
Motocykl , i ludzie którzy mają pasje do jednośladów są spoko. Ale tacy jak ten psuje opinię kierowcom jednośladów. A potem wszystkich wkładają do jednego worka jako piratów, dawców nerek itd. Trzeba tępić takie zachowanie i pokazywać dla innych by było widać kto to. (87x oglądano na YT)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
PIRACI PO ODPOCZYNKU NA KWARANTANNIE
Piraci drogowi , długo byli w domu a teraz witaj wolność piekła nie ma. To tylko ostatnie sytuacje na drodze. Szykuję cały godzinny film o sytuacjach na drodze i nie tylko w czasie kwarantanny i COVID 19. Pozdrawiam wszystkich po długiej przerwie. Dziękuje dla wiernych widzów za pamięć i wsparcie. (83x oglądano na YT)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
SMOG czy MGŁA ? Anomalia pogodowa w Gdańsku
Około godziny 13:00 w Gdańsku na odcinku 5-10 km w ciągu 5 minut z pięknej słonecznej pogody , nastała ciemność (szarość) jak z filmu grozy KINGA "MGŁA". Anomalia pogodowa miejscowa, pytanie czy to taka mgła bardzo gęsta i poruszająca się na pewnym obszarze czy to taki SMOG? Bardzo dziwne, proszę zobaczyć. Pech chciał, że we mgle przestała działać kamera rejestrująca po 5 minutac(…)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
SMARTGPS DVR-501 kamera rejestrator samochodowy TEST and BOX (BLACK BOX)
Zapraszam do zobaczenia zawartości opakowania z kamerą SMARTGPS DVR-501. Co dostajemy kupując, prawda i kity o możliwościach kamery, funkcje, możliwości, dane techniczne, oraz jakość nagrania w dzień pochmurny, noc poza miastem - drogi dojazdowe słabo oświetlone oraz oślepianie kamery przez inne pojazdy. A także istotny test na wybojach i kocich łbach na złej drodze jak reaguje na (…)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
PIRAT DROGOWY według PumaKotGps
Pirat drogowy na drodze Gdańska. W tym miejscu nagminnie wykroczenia popełniają motocykle. Tym razem auto osobowe. Miałem więcej nagrań ale utraciłem nagrania z kamery i pokazuję wam co jest. Miłego oglądania i dziękuje. (7x oglądano na YT)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
UFO NAD POLSKĄ ( Gdańsk 21:00 ponad dwie godziny )
Obiekt nad Gdańskiem,znajdował się w powietrzu ponad dwie godziny. Czasami świecił tak jasno jak słońce. Unosił się na wysokość około 1-3 km. Obserwowało zdarzenie trzy osoby oraz około 7 osób z innego bloku. Dziękuje za oglądanie. Pozdrawiam wszystkich miłośników UFO i wszystkiego co ciekawe. Proszę polubić i subskrybować. (9x oglądano na YT)
okejki 3 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Lampiony chińskie nad Polską w Gdańsku
Latający lampion Lampiony Szczęścia Lampiony chińskie Latające lampiony Tym razem nad niebem Gdańska pojawiły się w nocy te wspaniałe Lampiony. Było 4 sztuki i bardzo szybko nabierały wysokości , ale pomysł był nie najlepszy bo poleciały prosto w kierunku lotniska i nad lasy. Po pierwsze suche lasy a po drugie droga powietrzna. Ale wyglądało to cudownie dla obserwujących i (…)
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
DZIWNE DŹWIĘKI w nocy Gdańsk Straszyn 2019
Ostatnio na całym świecie słyszalne są dziwne dźwięki, ale od miesiąca kilka razy teren Straszyn kierunek Kartuzy oraz kierunek Gdańsk w nocy około 1-2 było słychać syreny alarmowe do ostrzegania mieszkańców ( trzy ciągłe dźwięki o długości około 5 minut ) , to już jest dziwne by testować syreny w środku nocy. Ale ostatnio to dopiero dziwnie się zrobiło. Od godziny 24 w nocy do 4 n(…)
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Dymówka, jaskółka dymówka – gatunek niewielkiego ptaka wędrownego z rodziny jaskółkowatych
Dymówka, jaskółka dymówka – gatunek niewielkiego ptaka wędrownego z rodziny jaskółkowatych , uchwycona cała gromada tych ptaków na nowym osiedlu, gdzie opanowały całe dwa bloki. Pierwszy raz widziałem jednocześnie tak dużo jaskółek w jednym miejscu. I co ważne to one przyleciały pierwszy raz tutaj i po godzinie odleciały. Nie były to tutejsze ptaki które mają tutaj swoje gniazda it(…)
okejki 1 · 3 lata temu