Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub osób nienawidzących małych szczekających piesków.
Klub otwarty
by kapitan_marchewa


Założony: 2009-04-03 20:32:17
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 08:54:13
Postów na forum: 31
148 członków
Oglądany: 4910x

Najgorsze rodzaje właścicielek i właścicieli?

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
dziomal - Bojownik · przed dinozaurami
Jacy właściciele są najgorsi?

Moim osobistym typem są "wymodelowane" paniusie traktujące te psy jak zabawkę.
Pilotarz
Pilotarz - bojownik · przed dinozaurami
no coś takiego albo pokemony które piszą wszędzie "!!!A ja MoaM TaKiego PieSIulk@ :*:*:*:* ()()()()"
i myślą że pies to dodatek do ciuchów
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq - Szkielet Szachisty · przed dinozaurami
Najgorszy typ to taki, który uważa, że w imię wybiegania pieska wolno mu łamać np. zakaz wyprowadzania go bez smyczy. Brutalnie rzecz ujmując: jak jest zakaz to jest zakaz. Ktoś chce - to niech się wyprowadzi tam, gdzie wolno, albo kupi posiadłość. Nie stać Cię? To znaczy, że nie stać Cię, żeby mieć psa.

Najgorsi to tacy, którzy tego nie pojmują.
Kurigalzu
Kurigalzu - Superbojownik | GG: 6774781 · przed dinozaurami
pietshaq, a co do tego wyprowadzania bez smyczy, to jak takiemu się zwróci uwagę, to jeszcze pyskuje: a co się pan boisz ? on przecież nie ugryzie. tacy są jednymi z najgorszych. a najbardziej nie lubię tych, którzy się ze swoimi pupilami ładują do autobusu (zupełnie jak w dniu świra).
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq - Szkielet Szachisty · przed dinozaurami
Jak słyszę, że pies nie gryzie, to zawsze pytam: "to po co mu zęby?". Nigdy nie usłyszałem na to jeszcze sensownej odpowiedzi.
myszsza
myszsza - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Ja mam akurat duuużego psa, a właściwie piesową, grzeczną, posłuszną, świetnie ułożoną, zero agresji. I szlag mnie trafia, że właściciele małych pimpków nie uważają za stosowne prowadzać pupili na smyczy, tylko z oddali krzyczą do mnie, trzymającej suczydło na smyczy: "Gryzie?"
Odkrzykuję więc, że nie, połyka w całości.
Pimpki te, z racji małych rozmiarów i beztroski pańciów, włażą na naszą posesję pomiędzy sztachetami gdy Grita ma cieczkę, koczują na wycieraczce i leją po ścianach, jeden taki pańcio, gdy zwrócłam mu uwagę odparł, że to nie jego zmartwienie. Założyłam więc martensy i powiedziałam, że to też nie moje zmartwienie, jak się będę kopniakami od pimpka odpędzać.
Flynx
Flynx - Superbojowniczka | GG: 9504285 · przed dinozaurami
Najgorsi są ci którzy kupują sobie psy groźnych ras,szkolą je tak by były jak najbardziej ostre i szczerze mówiąc to ich nawet nie pilnują. A później w telewizji się słyszy że jakieś dziecko pies zagryzł. Psa zostawić,właściciela uśpić!!
mosze91
mosze91 - bojownik | GG: 1868144 · przed dinozaurami
Najgorsi są ci, którzy wyprowadzają swoich milu-k*rwa-sińskich by załatwiły swoje potrzeby na skwerku pod blokiem (vide "Dzień Świra") i nawet nie raczą po zwierzaku sprzątnąć. Problem w tym, że przez lato dorabiam kosząc trawę pod blokiem. I tak oto świeżo skoszona trawa nie ma tego aromatu co kiedyś...

W ogóle rzeczą ciekawą jest że największe problemy na osiedlu sprawiają nie posiadacze dużych psów (moja sąsiadka ma całkiem duże bydlę nie wiem jakiej rasy, inna znajoma owczarka niemieckiego), którzy dbają o psy i zapewniają im spacery na pobliskie łąki, lecz właściciele "szczurów", którzy kupili je pewnie by do kozaczków pasowały (względnie do komórki). Ogólnie jednak jestem przeciwny trzymaniu psów na blokach.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-01-03 17:26:12

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.