Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Stowarzyszenie Dające Kamjenie
Klub otwarty
by Springfield


Założony: 2009-06-30 20:14:35
Ostatnia aktywność: 2018-03-25 19:49:54
Postów na forum: 39
353 członków
Oglądany: 13567x

Lobbing

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Springfield - Superbojownik · przed dinozaurami
Panowie i Panie
bierność nie jest dobrą stroną tego przedsięwzięcia. Motywy dla jakich wstąpiliście w szeregi tego klubu są oczywiste, tak jak i cele. Wykorzystajmy swe racje poparte przykładami z innych stron, gdzie ocena minusowa nie musi powodować zasyfienia strony (pomijać demotywatory.pl, tam brakuje zrozumienia słowa "demotywator", podawać zaś YT, gdzie jest to kontrolowane).
Piszmy do redaktorów JM, niech wiedzą, iż chcemy mieć możliwość odrzucania (-) lub uwidaczniania (+) dzieł z internetu, żeby np Monster Galeria nie prezentowała coraz niższego poziomu (a to się zdarza, wydaje mi się, coraz częściej), by nieciekawe filmiki nie lądowały na głównej, a w archiwum lub gdzieś tam daleko...
Zachowanie regularności (ale nie spamowania, by nie przeszło w pieniactwo) jest wskazane.

Howgh!
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-07-27 15:19:43
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Dani_ - Superbojownik · przed dinozaurami
Właśnie. Poza tym płacimy więc wymagajmy!!!
tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
To jak? Robimy jakąś zwięzłą notkę i wklejamy w profilach całej redakcji?
Atak musi być zmasowany ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Dani_ - Superbojownik · przed dinozaurami
Tak właśnie. I jeszcze w sygnaturze.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Springfield - Superbojownik · przed dinozaurami
nie wiem czy to ironia, ale brzmi sensownie :P

jesli mialbym byc zlosliwy to proponowalbym wstawianie notek takze w komentach na monster galerii

ale z sensem mówiąc: tilliatillia dobrze prawi, dani_ podobnież

ja już swoje wstawiam.
a co do notek:
wg mnie może ona brzmieć tak (choć wszystko do ustalenia)
"Droga Redakcji,
chcielbyśmy mieć w większy wpływ na oceny danych jpgów/pgów.
Coraz gorzej się bowiem, wg nas dzieje, coraz niższy poziom jest oferowany zarówno na Monster Galerii i na Monster TV. Coraz więcej marnej jakości, mocno odbiegających treścią i motywem przewodnim (... satyryczno-prowokujący) pojawia się na tych stronach. Z coraz mniejszą chęcią i coraz mniejszym zapałem zachęcamy innych do wstąpienia na stronę i zostania Bojownikiem przeciw Marazmowi i Powadze. Coraz mniej też jesteśmy zadowoleni z tabloidyzacji seriwsu, który kiedyś był tak szanowany i naprawdę trzymał poziom.
Poprzez możliwość ocen (nie pustych, konsekwentnych, z podaniem powodu) chcemy móc eliminować coś, co psuje opinię JoeMonstera.
Słyszeliśmy już w wielu miejscach, ze JM to o kilka tygodni sie spóźnia, że zdjęcia marne, filmiki nieciekawe, że znają ciekawsze stronki (co jest przykre dla Bojownika, bo to jakby usłyszeć, że sprzęt stereo, który właśnie nabyliśmy jets chłamem, basy ma jak u 7 letniej dziewczynki, a jakością nie odstaje od Wartburga).
Nie chcemy jednocześnie robić z serwisu drugich Demotywatorów, gdzie większość wie, co się dzieje (komentarze, jakość podpisów, wieczne minusowanie [stąd pomysł argumentacji], a bardziej kierować się w stronę pomysłów jaki podał YT. Są plusy i minusy. Wykop, wyczajka, YT i wszelkie inne serwisy mają już możliwość oceny na plus i na minus, ale nie stoją tak w rozkroku jak to ma miejsce tutaj. Porównać to można to do bycia urodzonym w połowie, wertykalnie. Ktoś zaczął, a nie skończył.
Poza tym jakaż wielka jest frustracja w sytuacji, gdy oglądamy jakiś filmik i zachodzimy w głowę kto do diabła to wyrzucił na główną, czym się kierował wrzucając tam tak marny twór. I ma się możliwość wstawienia OKejki, czyli coś, co za żadne skarby nie damy.

Prosimy, żadąmy, chcemy i chcielibyśmy mieć możliwość odsiewania tego, co... "niefajne", mało kreatywne [np wielkie halo w sytuacji literówki wywołane przez zakompleksione dziecko neostrady].

Pozdrawiamy
Wierni Bojownicy JM"

oczywiście, jeżeli ktoś chce wersję skróconą to zapraszam do pisania propozycji. miejsca na serwerach mają dość ;)
zacudzysłowiony tekst można również modyfikować, dodawać, ujmować, wprowadzać poprawki. Wskazać tylko wers i jazda.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Springfield - Superbojownik · przed dinozaurami
jazda
już wysyłam, dzięki wielkie
tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
Pamiętajcie, żeby na końcu wiadomości dodać link do klubu!

Ode mnie już poszły cześki Pora na WAS!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Dani_ - Superbojownik · przed dinozaurami
Ode mnie też poszło. Może by tak jeszcze to wkleić każdemu w komentarz do profilu?


A oto odpowiedź "miłościwie" nam panującego joemonstera:

"Jeszcze jedna osoba napisze mi taką samą wiadomość, to bardzo zdenerwuje się i wyciągnę konsekwencje do wszystkich w tym klubie..."

I moja odpowiedź:
Więc zapraszam do wypowiedzenia się w tym temacie - na forum klubowym - dlaczego nie chcecie wysłuchać naszej petycji i wprowadzić takiego systemu.
Edytowano x 2 Ostatnio zmieniany: 2009-07-16 18:34:26
tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
O ja Cie....
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Springfield - Superbojownik · przed dinozaurami
cytat: "Antyokejek nie będzie nigdy - to bankowo, a w planach nie ma większych zmian."

nie wiem jak wy, ale poczekajmy, moze się to zmieni ;)
nie bede usuwal stowarzyszenia, bo to byloby... a little bit silly.

btw: mają jakąś swiadomosc...

aha, nie przesadzajmy ze słaniem tych petycji, bo zrobi się z tego spam i pieniactwo, a tego chyba nie lubi nikt.
Edytowano x 2 Ostatnio zmieniany: 2009-07-16 23:35:42
tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
Szkoda. Mooooże za jakiś czas jeszcze raz to przemyślą.
W końcu vox populi, vox Dei ;)
Baader
Baader - Superbojownik · przed dinozaurami
Popieram z zastrzeżeniem; w wielu serwisach okejki pozytywne i negatywne sumują się do wypadkowej oceny (niezłym przykładem pokazującym o co kaman jest "karma" na linuxnews.pl). To jest IMO jeszcze gorsze niż sama "plusowa" okejka - nie oddaje bowiem kontrowersji jakie dany temat budzi.

Choć może akurat na JM nie to jest istotne?? ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Springfield - Superbojownik · przed dinozaurami
fakt...
lepsze są neutralne słowa przeciwstawiające typu "podgrzej, ochłódź" (co w sumie znaczy podobnie co + i -), ale jakos się lepiej to odbiera. lepiej niż z demotywatorów.pl "mocne, słabe", bo zdarza się, że wpada się w konsternację i żadna z obu nie pasuje.

czy nie jest istotne?
nie do końca. ale to opinia ściśle subiektywna (jak to opinia). jednym brakuje możliwości zganienia twórcy, że napisał wyjątkowego gniota i wrzucił kloca do miodu. niektorym wystarczy samo dodawanie do ulubionych pewnych artów. lecz podejrzewam, że są to osoby bierne. spodoba się - plus. nie spodoba - wyłączam. innych trafia szlag i ogarnia ich chęć zniesienia do archiwum takowych rzeczy...

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.