Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub miłośników nalesników
Klub otwarty
by kapitan_marchewa


Założony: 2010-03-12 18:06:15
Ostatnia aktywność: 2023-02-16 15:01:58
Postów na forum: 29
133 członków
Oglądany: 9400x

Nie wiem jak wy ...

kapitan_marchewa
kapitan_marchewa - Superbojownik · przed dinozaurami
...ale ja właśnie wcinam naleśnika z dżemem
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2015-02-11 12:14:46
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Smaku mi robisz a patelni w akademiku nie mam
pies_kaflowy
pies_kaflowy - Bęcwał Dnia · przed dinozaurami
do naleśników na słodko tylko powidła śliwkowe, wiśnie smażone, albo biały ser mojej mamy
mdsn87
mdsn87 - Superbojownik · przed dinozaurami
A ja uwielbiam znalesnika z pieczarkami (wiecie pokrojone w garze i zagotowane na gesto z maselkiem i sola)- malo znany sposb spozywania tego wypieku, ale jest fantastyczny.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
alamich - SuperBojowniczka · przed dinozaurami
niedawno widziałam w barze mlecznym naleśniki z nadzieniem ruskim(?!), niestety nie mogłam spróbować, byłam za późno, już zeszły. Ależ wykombinowali, najwyraźniej pierogów nie chciało się lepić...
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-07-11 19:47:23
kusior
kusior - Bojownik · przed dinozaurami
przed chwilą zjadłem godną porcyjkę naleśników zapiekanych z serem. Home Made by my Mom ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Adasq - Superbojownik · przed dinozaurami
A ja mam wielką ochotę na naleśniki z truskawkami...ale se jeszcze będę musiał poczekać
mdsn87
mdsn87 - Superbojownik · przed dinozaurami
Wymyśliłem zajebistą kreacje śniadaniową. Ciesto robimy tradycyjne (w moim mniemaniu: 10 luzek mąki, 3 jajka, 1 lyzka cukru i 1/4 lyzli soli, dotego szklnka mleka i woda, zeby ciasto mialo rzadka konsystencje i dobrze sie rozprowadzalo na patelni): a obkladamy je:

dwie lyzeczki almette smietankowego, a w serek wbite 4 polowki slodkich pomidorkow koktailowych, brzmi dziwnie, smakuje niebiansko, idealny posilek na dobry start dnia.
mariolpin
Marze o naleśniku z bananami i nutellą...

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.