Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Miłośnicy piercingu
Klub otwarty
by hudziel


Założony: 2010-07-19 22:23:40
Ostatnia aktywność: 2023-01-29 08:20:16
Postów na forum: 65
88 członków
Oglądany: 11027x

Kto, gdzie i ile ? Fotki też mozna wrzucać.

hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
6 w uszach i jeden w języku. W uszach miałem więcej dziur niż dobry ser ale jakoś nie udało się zachować wszystkich.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2021-10-28 11:09:26
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Avarie - Superbojowniczka · przed dinozaurami
W uszach 3, w tym jeden wciąż niezagojony rook. W planach tragus jako odbudowanie kolekcji sprzed operacji. Na twarzy niestety nie mogę, ale zrobię sobie jeszcze microdermala na dekolcie i będzie w ramach pocieszenia.
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
12 w uszach, 1 w języku, 1 w brodzie - stan na dzień dzisiejszy
w uszach miałam jeszcze 2, ale jeden z nich został mi wyszarpany zębami (trzymał się na skraweczku skóry, a chrząstka się przerwała), a drugi się paprał ze względu na charakter mojej pracy - muszę nosić słuchawki nauszne, które o niego zaczepiały ;)
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
3 w jednym uchu, w planach jeszcze dwa w drugim i jeden w brwi
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Habita_tecum - Superbojowniczka · przed dinozaurami
6 w uszach, sutek, pępek i ekhmm no tego no...


chce drugi sutek i brew
Elmus
Elmus - Superbojowniczka | GG: 5242364 · przed dinozaurami
8 w uszach, nos i język. jakoś na dniach wymyśliłam sobie, że dołączy do tego pępek
anet
anet - Superbojowniczka · przed dinozaurami


tadam
hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
ślicznie
Casseith
Casseith - bojownik · przed dinozaurami
Ja póki co skromnie, ale nie lubię "obwieszać się" na siłę - sześć w uszach, z czego zaczęłam rozpychanie dwóch standardów pod tunele (ale bez przesady, na razie moim celem jest 8mm, no może 10), niemalże już roczny center labret i trzymający się jakiś cudem (już prawie pół roku!) smiley z włożoną podkówką. Kulki ma dość masywne, więc dziwie się, że jeszcze nie wymigrował - ale wiadomo, głupi ma szczęście.
black_bird
Nos i pępek ,już tylko 4 w uszach ale planuję za to jeszcze tragusa albo concha -zrobię jak się zdecyduję :P( na razie skłaniam się ku temu drugiemu)
pkz451
pkz451 - Superbojowniczka · przed dinozaurami


moje. do tego jest jeszcze aktualnie kark, język i tunel


było też dużo takich, które wyjęłam z przymusu i jest kilka, które planuję
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-01-16 17:23:26
eustachy_motyka
eustachy_motyka - Superbojownik · przed dinozaurami
Dzień dobry.

W sumie niewiele - 4 sztuki, kółka i/lub podkowy (zamiennie), w uszach i w sutkach, ale przy tych drugich myślę o jakiejś zamianie na coś w stylu kołatki. Zastanawiam się także od dwóch lub więcej lat nad językiem i brwiami, bardzo też chciałbym mieć kolce jak David Draiman z Disturbed, ale niestety praca na to (na razie) nie pozwala.

Pozdrawiam przekłutych
pkz451
pkz451 - Superbojowniczka · przed dinozaurami
ucichło coś, więc odświeżam, moje nowe:

prochmurka
prochmurka - bojownik · 8 lat temu
industrial, tragus, 2x helix, standard lobe i w drugim uchu rozpycham do 8mm (obecnie mam 6) + surface w karku i między biustem.

kolejne w planach w niedługim czasie :3
K8888
K8888 - Superbojownik · 2 lata temu
Jaki tu spokój, lalalala...
Szukałem takiego klubu jak ten, a gdy już znalazłem, to się okazało, że zamarzł. Ludzie, żyjecie?

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.