Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Fani gier RPG i Przygodowych
Klub otwarty
by mAs5


Założony: 2011-04-13 12:22:03
Ostatnia aktywność: 2024-04-07 09:44:31
Postów na forum: 153
214 członków
Oglądany: 17700x

wraca stare

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Na tego Baldura to na razie nie ma się co tak bardzo nakręcać. Najpierw poczekajmy na jakieś konkretniejsze informacje co będą zmieniać konkretnie bo jeśli tylko reedycja to nic specjalnego
mAs5
mAs5 - Superbojownik · przed dinozaurami
jak dla mnie to może być nawet ten sam Baldur w nowej oprawie
Kraxi
Kraxi - bojownik · przed dinozaurami
Może będzie ciekawą konkurencją dla Diablo III, o ile obie się w ogóle ukażą ;)
Pesel
Pesel - Superbojownik · przed dinozaurami
Od początku marca chodzę nakręcony informacją o BG Gram w tym momencie w BG Trilogy i jest dobrze ;) Jeszcze jakby zrobili podobną akcję z pierwszymi Falloutami...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Trias - bojownik · przed dinozaurami
Baldur - meh, odgrzewany kotlet.
W Wastelanda natomiast nie grałem, więc być może na nową odsłonę się skuszę.
Cragir
Cragir - Superbojownik | GG: 3419627 · przed dinozaurami
Ja jednak wolałby żeby za bardzo przy tej grze nie grzebali. Grafikę mogą sobie poprawić ale od fabuły lepiej żeby trzymali się z daleka.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Nie wydaje mi się żeby poprawili za bardzo grafikę. Za mało czasu raczej na to, pewnie zrobią jakąś większą rozdzielczość a główne zmiany to jakieś poprawki i łatki, ewentualnie nowe questy/ przygody
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
ShadowDancer90 - Superbojownik | Skype: shadow-dancer96 · przed dinozaurami
40$ za nową grafikę i 2 questy? Przegięcie pały, lepiej pointalować mody...

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.