Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Fani gier RPG i Przygodowych
Klub otwarty
by mAs5


Założony: 2011-04-13 12:22:03
Ostatnia aktywność: 2024-04-07 09:44:31
Postów na forum: 153
214 członków
Oglądany: 17693x

Ktoś ma ochotę na Morrowinda?

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Jeśli ktoś ma ochotę przypomnieć sobie jak wspaniały był Morrowind, albo spodobał się wam Skyrim ale odrzuca was już przestarzała grafika Morka, prezentuję wam, zestaw ulepszeń graficznych i dźwiękowych Overhaul 2.0

http://www.instalki.pl/gry/download/mody/Morrowind_Overhaul.html

Prosta automatyczna instalacja, łatwy do skonfigurowania, w mojej szafie mam kilka screenów jak to wygląda, na YT jest też pełno filmików

Ktoś z mądrych ludzi spolszczył Overhaula (standardowo wszystkie książki/pisma były po angielsku) wiec można to też bez problemu podmienić (w opisie jest napisane, że spolszczenie to wersja beta i mogą pojawić się błędy ale jak do tej pory po kilku godzinach nie spotkałem się z takimi).

Overhaul wymaga obu dodatków, Tribunal i Bloodmon do działania, bezproblemowo można wgrywać też swoje ulubione mody.

Jeśli ktoś miałby ochotę spróbować to polecam bo zmienia to grafikę na wg mnie lepszą niż w Oblivionie.
mAs5
mAs5 - Superbojownik · przed dinozaurami
a mi się Morrowind (normalny, bez żadnych ulepszaczy) ciął bardzo. Nie wiem dlaczego. Oblivion chodził jak trza. Dużo nowsze gry też
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Nie spotkałem się z czymś takim, ale ogólnie gry na silnikach od Bethesdy, przez to że są takie elastyczne i możliwe do modowania są też strasznie kapryśne, mi np Fallout 3 ciął się strasznie dźwięk, a już New Vegas było ok

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.