Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
STEAM
Klub otwarty
by Konrad


Założony: 2011-06-28 00:05:58
Ostatnia aktywność: 2023-05-24 05:57:28
Postów na forum: 36
155 członków
Oglądany: 9566x

Hej! :)

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami
Ja mam dwa pytania:

1) Czy Wam też tak często "uaktualnia" się jakaś gra pod steamem, co może trwać nawet i ponad pół godziny? W sensie, że nie można zagrać w międzyczasie, tylko trzeba czekać ten niepotrzebny czas?
2) Jeśli będzie format dysku, to jak potem z grami - da je się zainstalować z powrotem, na tych samych zasadach?

Pytania są od mojego Chłopa, który ma kilka gierek pod steamem, post na Jego prośbę Ale i tak proszę o odpowiedź
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Konrad - Superbojownik · przed dinozaurami
1. Zależy jaka gra i jak często wprowadzają aktualizacje, jak jakaś BETA to normalne - czas jest zależny od prędkości łącza.

2. Jak ma na C tylko system a dane na innej partycji to nie ma problemu bo katalog STEAMAPPS zawiera gry. Aby nie ściągać ich na nowo (mam ponad 80gb) robię tak, że kopiuję jako backup cały folder steam a potem po instalacji czystego steama podmieniam pliki Wpisy w rejestrze są a i gry też.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami
Dziękuję bardzo w imieniu swoim i Mężczyzny
Jak będę mieć jeszcze jakieś pytania to się odezwę

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.