Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Monstercraft
Klub otwarty
by Sq_Str8


Założony: 2011-08-02 20:40:05
Ostatnia aktywność: 2018-06-14 13:06:17
Postów na forum: 936
97 członków
Oglądany: 27221x

Re: TABLICA INFORMACYJNA [Shoutbox]

satanus_85
satanus_85 - Superbojownik | GG: 8962010 · przed dinozaurami
w tekkicie zauważyłem ogólnie strasznie "nasrane" w kodzie... więc tak jak i w technicu i yogboxie "albo wszystko albo nic" więc albo bierzem tekkita w całości albo samodzielnie trzeba będzie pokombinować z serwem i zainstalować mody.
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
Co do serwera to może wypadało by uzbroić się w cierpliwość bo jeśli jeszcze nie jesteście na bieżąco to Mojang dodaje kilka ciekawych rzeczy i wypuszcza snapshoty co parę dni dosłownie chyba ma to związek z przejściem na wersję 1.4, tak mniemam, tak czy owak dochodzi kilka ciekawych ficzerów. Nie są to dodatki czysto kosmetyczne ale tak jak w przypadku wersji 1.3 zmieniając sposób rozgrywki, kto nie wie o czym mówię już tłumaczę, chodzi na przykład o interakcję z wioskami a w tym zakupy przy użyciu nowych kryształków. Na starym generatorze nie wygenerowały by się a dodatkowo w założeniu rozgrywki przewidującej pieniądze mogły by zaburzyć ekonomię.
satanus_85
satanus_85 - Superbojownik | GG: 8962010 · przed dinozaurami
no co racja to fakt, w przeciągu paru dni z 1.3 zrobiło się 1.3.2... maja tępo jak "google" przy chrome z nadawaniem numerków ^^
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
czy tu coś jeszcze żyje?
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
ja żyję :P
DanBK
DanBK - Superbojownik | Skype: DanBK_Poland · przed dinozaurami
Częstotliwość pisania postów godna szachisty A co sq pograć byś chciał?
Moongroow
Moongroow - Superbojownik | GG: 3220314 · przed dinozaurami
Ok, wracam, przekonaliście mnie
ayna
ayna - Superbojowniczka · przed dinozaurami
To ja dorzucę kolejny filmik od kolegi/moderatora. Może kogoś zachęci, chociaż jest taki bardziej informacyjny.

http://www.youtube.com/watch?v=E-PtGAgagrI

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.