Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub Komiksowych Tłumaczy
Klub otwarty
by moody667


Założony: 2008-07-09 18:40:14
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:32:41
Postów na forum: 246
32 członków
Oglądany: 9470x

nie śpimy! zwiedzamy !

moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
widzicie jak jest, nic się nie dzieje, wieje nudą...więc może zaczynamy coś robic ? fajne paśniki tylko na nas czekają, ale w takim tempie i z takim zapałem to nie ma co się pchac, więc powtarzamy za mną : od dzisiaj przetłumaczę przynajmniej jeden pasek dziennie, no jeszcze raz, głośno ! prawa strona też jest nas w klubie 27 osób, jeśli każda dziennie przetłmaczy jeden pasek dowolnego komiksu to mamy pełną satysfakcje i luz, a tak to niestety, wszystko stoi, nie ma co na palmę wrzuca ... no to, do pracy
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ja tam sobie nie mam zbyt wiele do zarzucenia Jeden pasek dziennie, dwa w weekendy i wychodzi 9 w tygodniu, co jest całkiem niezłym wynikiem
moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
ale na stronie klubowej, prywatne pasniki sa prywatna sprawą bojowników :P
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
No to trza tak od razu... Bo z pierwszego posta można odczytać, że na palmie jest mało komiksów i niech każdy tłumaczy co chce
Skoro czekają na nas "fajne paśniki" to podaj jakiegoś linka, może ludzie znajdą motywację na nową serię?
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2008-09-23 14:02:09

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.