Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub Komiksowych Tłumaczy
Klub otwarty
by moody667


Założony: 2008-07-09 18:40:14
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:32:41
Postów na forum: 246
32 członków
Oglądany: 9472x

proszę draństwa...

tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
ja się wczoraj zmotywowałam i (mimo tego, że się zaklinałam, że w wakacje ograniczę wszelką działalność, która nie wiąże się ściśle z samymi przyjemnościami) wzięłam się za tłumaczenie komiksów.

przypominam:
przynależność do tego klubu z założenia wiązać się miała z aktywnością na Naszej Stronie Klubowej (czyt. z zarejestrowaniem się tam i tłumaczeniem komiksów tam zamieszczonych, lub rzuceniem pomysłów na dodanie tam Waszych paśników, celem uzyskania pomocy w tłumaczeniu, ale oczywiście bez rezygnowania samemu z tłumaczenia).

ja naprawdę nie lubię, kiedy się ignoruje to, co do ludzi mówię/piszę, więc ostatni raz proszę - ustosunkujcie się jakoś do tego, co napisałam powyżej, czyli albo weźcie się za robienie czegoś na stronie klubowej (choćby ten jeden pasek dziennie!), albo się pożegnajmy, bo nie widzę sensu w tym, żeby ten klub miał oficjalnie 28 członków, a w praktyce większość z nich ani razu nie zajrzała na stronę klubową.

więc ostatni raz proszę - zacznijcie coś robić, bo nie chcę, żeby :moody667 sam z :Wykładowcą zapieprzał na stronie z moją sporadyczną pomocą, a 25 pozostałych członków klubu siedziała z założonymi rękoma.

podziękowała i liczę, że w końcu ruszycie d*py i podejdziecie poważnie do tego, o czym trąbimy już od dłuższego czasu.
linxa
linxa - Bojowniczka | GG: 5009599 · przed dinozaurami
czuję się pogoniona do roboty
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
:linxa doceniam, dziękuję :cmok
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Tak się składa, że akurat targany wyrzutami sumienia przetłumaczyłem pasek lub dwa Postaram się to robić regularnie, sir, yes sir!
artaniel
artaniel - Bojownik | GG: 1cdbd0 · przed dinozaurami
Cóż... grzecznie, przez nikogo nie zaganiany zalogowałem się na stronce, zaproponowałem tłumaczenie jednego paska Freefall i czekałem, aż się pojawi w dziale Grafika (bo w GIMPie czuję się pewniej, niż w angielskim a i 3 punkty to nie 1 ). I czekam... czekam... czekam... i ciągle "Brak pasków do wyświetlenia".
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem ideę klubu: ktoś tłumaczy pasek, Wykładowca zatwierdza (bądź nie), ktoś gimpuje tłumaczenie w obrazek.
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
:artaniel w sprawach technicznych zgłaszaj się najlepiej do :moody'ego - najlepiej na gg ;) a jeśli chcesz pogimpować, to wskakujesz do UF, tam jest trochę pasków do pogimpowania i możesz się pobawić
i generalnie jest tak: ktoś tłumaczy, jeden z opiekunów zatwierdza bez zmian lub z ewentualnymi poprawkami i ktokolwiek może się zająć gimpowaniem
moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
zatwierdzam ja z wykładowcą dodałeś tłumaczenie ale mi się nic nie pojawia, może wówczas jakiś błąd ci zwróciło albo coś ? serwer na cba czasem świruje (bardzo bardzo czasem) i zdarza sie , ze sie baza rypnie albo cuś, dodaj najwyżej jeszcze raz
artaniel
artaniel - Bojownik | GG: 1cdbd0 · przed dinozaurami
Czy teraz jest już jest? Widzę, że advance_adamus szaleje z tłumaczeniami i wkrótce będę miał co gimpować
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
postanowiłam mu zrobić konkurencję i mimo tego, iż od Freefalla mnie odrzuca (), również zabrałam się za tłumaczenia
Muciekm99
Muciekm99 - Bojownik | GG: 5051409 · przed dinozaurami
sorki ale ostatnio nie mam troche czasu zeby wogole siasc do kompa... a tlumaczyc to jakos na razie tez nie tak... postaram sie poprawic ale nic nie obiecuje. wkurwia mnie nowy wyglad strony -.-
artaniel
artaniel - Bojownik | GG: 1cdbd0 · przed dinozaurami
Tja, :moody wysyłał cześki, wołał po puszczy i nic...
:terefere wysłała jednego czesia i już odzew fantastyczny, pojawiają się nowe tłumaczenia i paski
Ciekawe na ile wystarczy taki cześ...
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
na jakiś czas wystarczy ;)
a jak przestanie działać...to chyba w końcu będę musiała pokazać cycki

ewentualnie wyślę cześka ze zdjęciem ze zlotu śląskiego (ktoś zrobi mi zdjęcie w pewnej pozie, z zestawem HC ) i pewną sugestią, która powinna poskutkować tym, że się bojownictwo weźmie za siebie
linxa
linxa - Bojowniczka | GG: 5009599 · przed dinozaurami
Nie jestem przekonana, czy na mnie podziała widok cycków....
moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
to..."chodź maleńka za garaże, tatuaże ci pokażę" :P
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
:linxa może nie widziałaś jeszcze "tych odpowiednich cycków" ;)
moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
epic boobs ...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wykladowca - Bojownik | GG: 011774175 · przed dinozaurami
:artaniel jak kończymy z tłumaczeniem paska, klikamy pole "skończone" przed wysłaniem tłumaczenia

a i cieszę się że punkty prowadzą do stabilizacji, zawsze było mnóstwo nowych tłumaczeń i mało obrazków (ale to chyba nadal bardziej zasługa :moodyego)

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.