Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub Komiksowych Tłumaczy
Klub otwarty
by moody667


Założony: 2008-07-09 18:40:14
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:32:41
Postów na forum: 246
32 członków
Oglądany: 9472x

kontakt

moody667
moody667 - Superbojownik | GG: 1162841 · przed dinozaurami
cześć zaś, mam do was maleńka prośbę, osoby czynnie biorące udział w życiu klubu, pracujące nad nowymi tłumaczeniami i gimpujace proszę o podanie mi swoich numerów gg/innycej formy kontaktu, jak na razie mam numery :wykładowcy, lincy, marckoc'a i tytezterefere. osoby które numerów nie podadzą albo nie napiszą do mnie cześka o treści wyjaśniającej dlaczego nie mają zamiaru podawać swoich danych kontaktowych (religia/dziewczyna zabrania, CBA śledzi logi z gg albo coś równie wiarygodnego ) zostaną usunięte z klubu. bo niestety, do klubu należy już 27 osób a tak naprawdę to :

:wykładowca pracuje nad stroną,
:tytezterefere czasem popełnia tłumaczenia,
:marckoc tłumaczy i gimpuje UVoD'a
:linxa opiekuje się secret asian man'em i kiedys bawiła się z freefallem (gimp) [nie ma teraz czasu dla klubu ale jest z nią kontakt]

to jest włącznie ze mną 5 osób, mniej niż 20 %, tak nie powinno być dlatego zostana podjęte w/w kroki.

Moje gg: 1162841
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wykladowca - Bojownik | GG: 011774175 · przed dinozaurami
Chciałbym przypomnieć, że zostaną też usunięte nieaktywne konta z klubtlumaczy.cba.pl .
Poprzez nieaktywne, rozumiem zero punktów.

Nie stanie się to jutro, ani prawdopodobnie w tym tygodniu. Na ratowanie konta są przynajmiej dwa tygodnie. Jak uratować? Przetłumaczyć choć jeden pasek!

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.