Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > "Tylko jedno w głowie mam"...
poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu

... śpiewa pluszowy kaktus głosem Cypisa, polskiego wykonawcy disco gangsta pato rapu. A czego i ile gram ma w głowie Łukasz Mejza przekonujący, że medialny atak na jego osobę wynika z obawy starych pierników przed młodą energią, która idzie po swoje? Ciężko stwierdzić, ale jeżeli twarzą reprezentującą ową "młodą energię" ma być spizgany typ, żywcem oderwany od sztachety lokalnego klubu dla wiksiarzy, to sorry...

https://twitter.com/XKubiak/status/1464627318631059466?s=20

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
oldbojek - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Przecież on pasuje do nich jak dwie krople wody. Dziwisz się? A kogo oczekiwałeś na ministerialnym stołku? Stuhra? księdza Bonieckiego?
O, sancta simplicitas

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@oldbojek nie zrozumiałeś. Tu nie chodzi o to, kogo się należy spodziewać na ministerialnych stanowiskach, tylko o to, jakich kandydatów należy stanowczo pozbawiać takiej możliwości.

skijlen
skijlen - Gastrofazor · 1 miesiąc temu
Więcej religii w szkołach. Ludzie będą mądrzejsi. Mniej aborcji - będziemy mieli więcej Mejzów, Czarnków, Sasinów, Suskich, Witków, Szydłów, Kowalskich i powidłów.

To są zjeby. Ale problem jest w czymś innym. Powtórzę to, co już gdzieś tutaj pisałem: ktoś pozwala kretynom wybierać kolejnych kretynów. Przed wydaniem karty wyborczej każdy, powtórzę: KAŻDY powinien dostać chociaż kolorowankę do wypełnienia. Jak wychodzisz za linie, to spierdalaj i wróć za cztery lata, może ci się uda. Jebać ich wszystkich i robić swoje. A najlepiej spieprzać z tego kurwidołka.

--
46&2

Xanthus
@poradnia Ale ty sugerujesz, że jest jakakolwiek selekcja na ministerialne stołki???
No litości ...
Teraz, tam się bierze "z łapanki".
Ewentualnie trzeba solidną pensją przekupić, żeby dane indywiduum tam zechciało iść ... A ta solidna pensja musi obejmować całą rodzinę do trzeciego stopnia pokrewieństwa ... bo inaczej się nie opłaca ;)

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@Xanthus sugeruję, że ministerialne powołania zaczynają przypominać selekcję na stanowisko szefa baru w podrzędnej dyskotece

trabik
trabik - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Chyba jednak sami uznali, że zostawienie tej mendy na ministerialnym stołku byłoby niekorzystne dla sondaży. W takich momentach lubię sobie zajrzeć na ultrapisiorską tzw "niezależną" i w środę wyszedł artykuł gdzie sam zainteresowany zapowiada pozwy za pomówienia, a już w piątek caryca Suski zapowiada jego dymisję, jeśli zarzuty się potwierdzą

Manecki
Manecki - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Piękne "przejęzyczenie" zastosowała Pani Kasia Kwiatkowska w Szkle kontaktowym:
Pan Łajza.

--
Robię dobrze.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
Tymczasem... Załóż spółkę o nazwie Vinci NeoClinic, stwórz foldery reklamujące unikalną terapię, szukaj rodzin w których ktoś choruje na jedna z wytypowanych chorób i namawiaj je do skorzystania ze swojej oferty, aplikuj po wsparcie do platformy internetowej zajmującej się zbieraniem pieniędzy dla potrzebujących i... przekonuj w publicznym oświadczeniu, że przedsięwzięcie nie miało charakteru działalności medycznej. Brawo Łukasz!

https://www.tvp.info/57182280/oswiadczenie-lukasza-mejzy-wiceminister-odpowiada-na-artykul-ws-spolki-vinci-neoclinic-i-zapowiada-pozew
Ostatnio edytowany: 2021-11-29 14:35:35
Forum > Hyde Park V > "Tylko jedno w głowie mam"...
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj