Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Jeśli z tego się wyłgają...
Manecki
Manecki - Superbojownik · 3 miesiące temu
... i zachowają stołki, to znaczy, że już nie ma przed nimi ratunku.

Po słowach Suskiego o jedynie setkach inwigilowanych, to jak widać dopiero początek.

https://tvn24.pl/polska/michal-kolodziejczak-z-agrounii-i-tomasz-szwejgiert-inwigilowani-pegasusem-informacje-citizen-lab-5573231

Ale teraz nikt na ulicę nie wyjdzie. No, może rolnicy.

https://wiadomosci.wp.pl/kolodziejczak-inwigilowany-pegasusem-pis-sie-boi-6730302969387712a
Ostatnio edytowany: 2022-01-25 23:04:27

--
Robię dobrze.

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 3 miesiące temu
@Manecki Ten kraj jest już stracony. A przy okazji: mamy lekcję historii w pigułce, jak to mniej więcej wyglądało przed zaborami.

--
Live For The Moment

zmechu
zmechu - Superbojownik · 3 miesiące temu
A co mają nie zachować? Suski powie że przy raptem kilkuset jeden więcej to żadna różnica, w TVP będzie info że pierwsze podsłuchy były za Tuska, Ojciec Tadeusz z ambony rzuci "no może i zgrzeszył, ale kto nie ma pokus?" a Mateusz ogłosi kolejne zwycięstwo nad piątą falą.

I zanim sprawa się rozkręci to za góra miesiąc-półtora tematem przewodnim będzie Smoleńsk i góra do pierwszego filmiku Maciarewicza wszyscy o tym zapomną.

tomasz35--
Brązowe noski są na świecie :)

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 3 miesiące temu
Jedno jest przyjemne - ilość wkurwionych ludzi wzrasta wykładniczo. I to na najbardziej kretyńskich pomysłach. Kumpel robi kampera i ledwo uszedł z podatkiem od przerabiania dostawczaków na kampery. Ile jest takich ludzi w Polsce? 10 tysięcy? A głosował (tak, także na adriana) na pis. Oczywiście teraz twardo, że jak nie na pis, to nie będzie głosował na nikogo.
A ja zaczekam na najbliższą wypłatę z polskim wałem

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

Manecki
Manecki - Superbojownik · 3 miesiące temu
Qrwa, dobijacie mnie.
W każdym inny kraju (No, może Chiny, Rosja, Węgry itp, to nie) byliby już zlinczowani.
A tu jest nadal szopka.
No, witki mnie opadywają.

--
Robię dobrze.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 3 miesiące temu
@Manecki To się nazywa - przyzwyczajenie.
Albo - efekt gotowanej żaby.
Albo

A teraz przypomnijmy sobie początki - ośmiorniczki za kilkadziesiąt złotych

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

Peppone
@corwin - nie tyle ośmiorniczki, ile sowa. I przyjaciele. Ze wschodu. Tak, wiem, trudno mnie nazwać rusofobem, ale zgadzam się z hipotezą, że skrót nazwy pewnej partii można rozwinąć jako ''Putin im Sprzyja".
--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.

Manecki
Manecki - Superbojownik · 3 miesiące temu
@corwin
Ośmiorniczki czy zegarek, to pikuś. Kosztowały mniej niż działki Pinokia i "kariera" Obajtka.
Za ośmiorniczki i Sowę, jak wiesz, to była afera i stracili władzę.
Tamtejsze afery również we mnie wzbudzały złość.
Dziś, już z informacji potwierdzonych (oczywiście nie przez prokuraturę), wynika, że idzie ku lepszemu

--
Robię dobrze.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
kosmolot - Superbojowniczka · 3 miesiące temu
...F 140, jeszcze będzie różna sensacja

tilliatillia
Dochodzimy do takiego punktu, że nie widzę afery, która mogłaby doprowadzić do upadku tego rządu. Są tak bezczelni w działaniach, bo nikt nie reaguje. Udało im się przekonać wyborców, że tak wysokie ceny to wina niekorzystnych kontraktów podpisanych przez Tuska i spisek Unii z Putinem. A jakiś Pegasus? Komu to potrzebne? A dlaczego?

--
tylko spokojnie.

happy
happy - Wredziocha · 3 miesiące temu
za dużo wykształciuchów, nie ma kto palić opon na Wiejskiej
ci, którzy mogliby wszcząć burdy, zapchani są pomocą socjalną lub wyrównaniami z Polskiego Chaosu
nawet górnicy, co dostali o 1300 mniej wypłaty, nie jadą jeszcze na Warszawę

każdy patrzy w telefon i zastanawia się "kiedy to yebnie"
Ostatnio edytowany: 2022-01-26 07:35:47

--
Skoro Martwi się nie żywią to po co Żywi się martwią?

masakitt
możliwy jest też wariant, że siłowo będą się trzymać przy władzy, bo utrata władzy mocno zaboli.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 3 miesiące temu
Po prostu - tak jak wspomniał @corwin - mamy efekt gotowanej żaby. Gdyby dziś pojawiła się afera z ośmiorniczkami, to ktoś by tym się w ogóle zainteresował? Kiedyś kończyło się to burzą medialną i dymisjami, obecnie pies z kulawą nogą by tym się nie zainteresował. Pół tysiąca ludzi zmarło na covid, miliony kar za Turów, Polski Chaos, nepotyzm na szczytach - a ktoś by się w ogóle interesował, że jakiś polityk zjadł kolację za tysiąc złotych?

@happy - to taki śmiech przez łzy. Przecież my mamy *dokładnie* to co Orwell napisał w książce "1984"! Mamy "proli", czyli społeczeństwo które w większości ma wygwizdane, byleby dali socjal i TVP. Czy im coś się da, czy zabierze, to będą siedzieć cicho. Mamy "Partię Wewnętrzną", czyli towarzystwo wzajemnej adoracji pokroju Morawiecki-Kaczyński-Duda-Rydzyk, którzy oczywiście przed mikrofonami pęcznieją i głoszą że musimy zaciskać pasa by nam się żyło dostatniej, a tak naprawdę chcą abyśmy "za*ierdalali za miskę ryżu". No i oczywiście "Partia Wewnętrzna", czyli współczesna klasa średnia, która ma łożyć na utrzymanie Partii i proli.

To jest niestety straszne, ale do tego etapu doszliśmy.

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 3 miesiące temu
@zmechu na świecie jest podobnie, tylko płot inaczej pomalowany
kiedyś pani europejska minister podała się do dymisji bo za batonik i coś tam jeszcze prywatnych zakupów zapłaciła kartą służbową, dzisiaj sędziowe TSUE, poniekąd jeden z frontów realizujących plan zunifikowanej i zfederalizowanej Europy, są korumpowani przez polityków, ale to przecież oni rozstrzygają kto jest praworządny albo nie
solidarność energetyczna i środowiskowa, ale Nord Stream to projekt biznesowy (bo niemiecko-rosyjski)
Trampek był/jest populistą, ale manipulowanie wyborami przez nęcenie nielegalnych imigrantów obietnicami nadania im praw wyborczych (BTW nieźle ich duet Bidon-Kamala załatwił) to spoko

a i tak nic nie przebije negocjacji TTIP które już w fazie projektu zostało w znacznej części utajnione, a jakaś indagowana niewybieralna urzędniczka stwierdziła że ona przed wyborcami tłumaczyć się nie musi

Generalnie, to w nawiązaniu do wątku zarzuconego przez Jeża wczoraj, kiepskie czasy dla proli dopiero nadchodzą.
Ostatnio edytowany: 2022-01-26 08:55:43

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

Servin
Tam zaraz Orwelle i 1984... W 1989 dano możliwość budowania i rozdysponowywania środków. Pierwsze co zrobił Polak zamiast zainwestować to je przechlał lub przedłużył pazury nawet na kredyt przez 500 plusy i inne gówna. Dziś jest alkoholikiem bo 35% chce jeszcze, a i tu na forum siedzą takie i piszą o opozycji: No ale jaką mamy dla przechlania alternatywę?

Dług publiczny x2 od początków PiSu. Wojsko leży, medycyna leży, upojona policja myśli albo o przyspieszonej emeryturze, albo o sobie jako o jedynych co jeszcze porządek w tym kraju trzyma. A forumki słodko śpią bo za dużo gorzkiego Harnasia. Tymczasem CBA ma w dupie twoją prywatność i może ci wbić na telefon, czy do chaty i nasrać na dywan, ale staremu alko już to różnicy nie robi. Za chwile przyjdą smutni panowie od providenta, porozmawiać o spłatach, ale póki co, to nomen omen "Wyborową poproszę".

--
A na HaPe to jeszcze tylko nasrać na środku.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 3 miesiące temu
@Krzychpl chyba wprost przeciwnie Prole będą zadowoleni, bo 500+, bo świnka+, bo Unia da, bo Kaczyński da, Tusk to wróg a podwyżki są przez Putina. Więc będzie im dobrze, bo wiadomo że walczymy z opozycją a to kosztuje, no i jak przyjdzie Tusk to 500+ zabierze, lepiej więc siedzieć cicho.

Do tego wystarczy na telebimach wyświetlać treści propagandowe, zrobić Dwie Minuty Nienawiści i pokazywać zdjęcie Tuska, osobom krnąbrnym zainstalować Pegazusa - i pozamiatane.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 3 miesiące temu
@masakitt sądzę że Maciarewicz tak już się nachapał kasy na komisjach smoleńskich, że na dwa pokolenia wystarczy. Morawieccy mając 14mln w gotówce za działkę, licząc po 10 tysięcy miesięcznie na głowę, mogą za to żyć bez żadnych dodatkowych dochodów 14.000.000/10.000/2 = prawie 60 lat. Lub 10 lat, zakładając że co miesiąc będą sobie kupowali nowy samochód. Czy taka osoba będzie się martwiła losem innych, lub że nie będzie już u władzy albo że benzyna skoczy na 10zł?

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 3 miesiące temu
@zmechu 500+ warte 300 a niedługo pewnie mniej, ceny energii i żywności w górę w całej Europie (a może i na świecie), coraz większa automatyzacja wielu zawodów z widmem bezrobocia, testowane ale upadające projekty dochodu podstawowego, rosnące dysproporcje majątkowe, coraz gorsze usługi publiczne (edukacja, zdrowie)

no rzeczywiście, prole będą się mieli RE-WE-LA-CYJ-NIE!
BTW klasa średnia nie tylko w Polsce cyrkuluje ku proletariatowi

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

masakitt
@zmechu co można kupić w pierdlu za 14 mln ?

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 3 miesiące temu
@masakitt np. wyjść za kaucją, bardziej rozumowałbym w kierunku zajęcia majątku jako pochodzącego z przestępstwa, wtedy i pierdel i zero (hehe, dla towarzystwa) milionów
tyle że kasa już pewnie dawno na zagranicznym, niezajmowalnym koncie

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

zmechu
zmechu - Superbojownik · 3 miesiące temu
@Krzychpl oczywiście że masz rację, ale zależy jak się to wytłumaczy

Pewnie że 500+ jest teraz warte góra 400+, że Polski Ład dowalił emerytom, że fotowoltaika się nie opłaca, że nie ma lekarza w przychodni - i tak dalej.

Ale to TYLKO kwestia znalezienia winnego. Winny Tusk bo przez niego Polacy tracą miliardy, winny Putin po przez niego drożeje gaz, winne USA bo trzymają łapę na paliwach i stąd benzyna po 10zł, winni Czesi bo to oni dostają kasę za Turów i winna Unia bo nam dowaliła kary, a przez opozycję tracimy kasę na projekty i infrastrukturę - i sądzisz że to nie chwyci? Przecież już chwyciło

Dołoży się 15 emeryturę i obniży podatki i biznes się będzie kręcił. A jak ludzie zajrzą do portfeli i bułka zamiast 20gr będzie kosztowała 40gr, to wiadomo że... PiS chciał dobrze ale to Putin/Tusk/Kukiz/Potwór Spaghetti jest tym antypolskim złodziejem i ... nie chwyci? Już chwyciło

A w razie problemów zamiast chleba zrobi się igrzyska, typu Sylwester Marzeń. Nie chwyci? Już chwyciło

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 3 miesiące temu
@zmechu za bardzo lokalnie dywagujesz

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
kosmolot - Superbojowniczka · 3 miesiące temu
częściowo Folwark Zwierzęcy

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 3 miesiące temu
@kosmolot niektóre bardziej równe, a Boxery do fabryki kleju?

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda
Forum > Hyde Park V > Jeśli z tego się wyłgają...
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj