Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Anegdoty
bulcyk22
bulcyk22 - Wiekowy Bojownik · 7 miesięcy temu

W czasach, gdy za Lechem Wałęsą wszędzie chodzili funkcjonariusze UB, przyszły prezydent poszedł na wywiadówkę do szkoły syna. Funkcjonariusze weszli za nim do klasy i usiedli w ostatniej ławce. Gdy nauczycielka zachęcała rodziców, by zaangażowali się i weszli do komitetu rodzicielskiego, Wałęsa oświadczył, że nie może, bo jest bardzo zajęty, ale może zgłosiliby się panowie z ostatniej ławki?
..................

Po obejrzeniu filmu z Ingrid Bergman aktor, reżyser Aleksander Zelwerowicz, którego imię nosi Akademia Teatralna w Warszawie podzielił się opinią:
- Co za kobieta! Jak ona całuje! Nasze aktorki nie mają pojęcia o całowaniu. One w ogóle nie otwierają usteczek i myślą, że język służy jedynie do wyrażania myśli.
..................

MARIA PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA do młodszej siostry MAGDALENY SAMOZWANIEC:
- Oj naprawdę Madziu, jeśli tak bardzo chciałaś błysnąć w towarzystwie, trzeba było posypać się brokatem.
.................

W samolocie relacji Warszawa - Wrocław spotkały się Zofia Czerwińska i Joanna Kurowska. Panie żeby umilić sobie podróż otworzyły butelkę z "baśniowym napojem". Trzecie miejsce zajęła kobieta, która nie kryła niezadowolenia z tego, że aktorki raczą się winem. "Ale jak to tak... Żeby kobiety w publicznym miejscu... Co za czasy.... Jakie wychowanie...." Jej tyradę przerwała Czerwińska zadając poważne pytanie: "A pani to do samego Wrocławia leci?".

anegdoty o sławnych Polakach (fb)
anegdoty teatralne, filmowe i muzyczne (fb)

somsiad
somsiad - Superbojownik Klasyczny · 7 miesięcy temu

--
Tango Alpha Xray Alpha Tango India Oscar November India Sierra Tango Hotel Echo Foxtrot Tango
Forum > Kawały Mięsne > Anegdoty
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj