Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Grajdołek Mistrzów > Ps5 Allegro
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
yoshik - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Witam,
Postanowiłem sprawić sobie Ps5 na prezent, oczywiście w sklepie niedostane ,na serwisach społecznościowych chodzi po 500€. W związku z tym postanowiłem sprawdzić Allegro, gdzie ku mojemu zaskoczeniu można znaleźć konsole za 800-1000zł. Pytanie czy to bajka czy rzeczywistość? Ktoś kupował ostatnio i ma wartego polecenia sprzedawce?
Dziękuję i pozdrawiam

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@yoshik

Regularna cena to ok. 2400PLN za "golca" z napędem (można czasami upolować taniej, ale to trzeba naprawdę polować). W praktyce takie nie występują, bo sklepy dorzucają po dwie gry, albo dodatkowe akcesoria, by podbić cenę. Ja kupiłem dwa miesiące temu za 2800 z dwiema grami (na PS4 - ale jedna miała upgrade za darmo, za drugą trzeba by było dopłacić). Póki co nadal jest to towar, na który jest większy popyt niż podaż.

Więc odpowiedz sobie na pytanie: jak dużo chcesz stracić?

--
Live For The Moment

acecorp
acecorp - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@yoshik

kiedyś też coś było o jakichś chińskich podróbkach palstation czy coś w tym stylu, na których dało sięgrać w 1000 gier a la atari

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
yoshik - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Czyli wszystkie oferty z alledrogo mogę do kosza wrzucić? W bajki człowiek nie wierzy, dlatego wolałem się upewnić przed, bo cena wydawała mi się za dużo za atrakcyjna ale nie sądziłem, że aż tyle ofert może być fałszywych.

Szkoda, mój wewnętrzny dusigrosz jest niezadowolony. Trzeba będzie polować dalej.

Merci

areq
areq - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Gdzie widziałeś na Allegro PS5 za 800-1000zł???
Najtańsza dostępna (i to licytacja!!!) to 2450zł
Może ktoś wrzucił PS4 do działu z PS5?

dino40i4
dino40i4 - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Śledź sobie Łowcy Gier, regularnie wrzucają, gdzie w jakiej promce jest dostępne.

filonpl
filonpl - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Przy czym "promka" oznacza, że tracisz nieco mniej niż kupując bez niej, ale nadal nie jest to normalna cena. Moim zdaniem nie warto, mało gier PS5 only, konsole drogie, lepiej poczekać aż będą normalnie na półkach.

Raz była chyba tylko gdzieś uczciwa cena to szybko anulowali zamówienia twierdząc że to był błąd systemu. Podobno warto w takich sytuacjach brać raty 0% bo jak anulują to muszą się potem bankowi tłumaczyć i nie robią tego tak ochoczo.
Ostatnio edytowany: 2022-07-06 10:32:02

--
EOF

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@filonpl To miało być na prezent. Problem z tym czekaniem jest taki, że można czekać i czekać i czekać (jak obecnie z samochodami, gdzie średni czas oczekiwania to ponad rok i nie masz gwarancji ceny - co ma znaczenie przy obecnej inflacji).
PS5 weszła pod koniec 2020 roku - niedługo miną dwa lata, a nadal nie kupisz jej ot tak w sklepie - musisz polować na coś co jest mniej więcej normalną ceną albo przepłacać na alledrogo.

Swoją drogą fakt: nie ma za dużo eksów - ograłem szybko to co chciałem i gra głównie młody. Ale są zalety - jest cicha (w porównaniu z PS4), gry wczytują się błyskawicznie (chociaż trzeba dokupić M2 bo to co jest nie wystarczy na długo).
Głównie firmy portują eksy z PS4 na PS5 (minimalnym kosztem - grafika w zasadzie ta sama, podbita rozdzielczość, wyższy fps, często nie wystarczy dokupić rozszerzenia i trzeba kupić nową grę).
Określiłbym PS5 jako falstart - problem z dostępem konsol, to problem z eksami.

--
Live For The Moment
Forum > Grajdołek Mistrzów > Ps5 Allegro
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj