Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Prawa autorskie

Większość tekstów,obrazków oraz innych plików multimedialnych wykorzystywany w serwisie pochodzi z przepastnych czeluści ogólnoświatowej sieci Internet i stanowi dziedzictwo oraz dorobek tysięcy bardzo często bezimiennych osób, które napisały / narysowały / zrobiły zdjęcie / fotomontaż / prezentacje czy też inne rzeczy po to by zainteresować czy rozbawić swoich znajomych. My pokazujemy je naszym znajomym, czyli Wam. Kontynuujemy tym samym łańcuszek dobrej woli pozostawiając oryginalnym autorom ich prawa autorskie, a w przypadkach kiedy ich znamy umieszczamy zawsze odpowiednią adnotację i staramy się otrzymać zgodę na publikację.

Dokładamy wszelkich starań, aby umieszczane materiały zaspokajały prawa autorskie ich właścicieli, ale zdajemy sobie sprawę, że mogą zaistnieć przypadki, kiedy tak nie będzie - prosimy wtedy o kontakt - w celu wyjaśnienia sprawy, uzyskania zgody na publikację lub usunięcia zamieszczonych na stronie materiałów.

Jeśli uważasz, że w którymś miejscu serwisu JM zostały naruszone prawa autorskie, prześlij nam:
  1. Link do strony internetowej lub inną informacją stanowiącą dowód, że materiały o których mowa, mają ograniczone prawa autorskie
  2. Adres do miejsca w serwisie Joe Monster, gdzie te materiały się pojawiły
  3. Swoje imię, nazwisko, adres i kontakt.
  4. Oświadczenie, że wymienione użycie materiału nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo i że działasz w dobrej wierze.
  5. Oświadczenie, że wszystkie podane przez ciebie informacje są zgodne z prawdą i że jesteś właścicielem własności intelektualnej albo jesteś uprawniony do jej reprezentowania w imieniu właściciela.
Jak tylko otrzymamy od ciebie te informacje, podejmiemy szybkie kroki w celu uregulowania tych praw i usuniemy te materiały.

Szafa Grająca - większość filmów jakie pojawiają się w tym dziale pochodzi z zewnętrznych serwisów takich jak ogólnoświatowe YouTube.com czy Video Google, które to serwisy utrzymują pełną infrastrukturę, hostują i zarządzają tymi plikami u siebie, a w serwisie Joe Monster pojawiają się jedynie zewnętrzne odnośniki do tych plików. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych ogólnoświatowych i ogólnodostępnych serwerów.

Serie Wielopak, Eropak, ICBO, Między Nami a Kobietami, Autentyki, Najcieńsze Ksiązki Swiata, Kinowe Ekscesy oraz Wielka Encyklopedia Obrazkowa są własnością serwisu Joe Monster. Z przyjemnością udzielamy zgody na to, byś mógł z nich skorzystać pod jednym wszakże warunkiem - że podasz ich miejsce pochodzenia np. w Internecie za pomocą linku zwrotnego do www.joemonster.org albo w radiu wymieniając ten adres słownie.
Oczekujemy wtedy też kontaktu z nami - chcielibyśmy wiedzieć co się o nas pisze lub mówi i gdzie. 

Wszystkie wymienione produkty i nazwy użyte są w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Natomiast podobieństwo pewnych nazw i znaków z prawdziwymi jest zazwyczaj celowe i ma charakter parodii.

Redakcja Joe Monster zastrzega sobie prawo do zmian, poprawek, zmiany formatu, doboru tytułów i skracania oraz komentowania nadesłanych materiałów - w stopniu nie zniekształcającym przekazywanej treści. Redakcja ma prawo do odrzucenia nadesłanych tekstów bez podania powodu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, komentarzy umieszczanych na stronach serwisu oraz za zawartość postów na forum. Ich właścicielami są osoby, które je opublikowały.

Komentarze i posty łamiące przepisy prawne oraz dobre obyczaje mogę zostać usunięte bez ostrzeżenia.


[ powrót ]