<< >> wszystkie blogi

Z liściem na głowie

Co mnie wnerwia, co mnie podnieca (głównie wnerwia)

Efekt motyla zabrał mi słomki

2022-10-14 00:59:35 · Skomentuj
Mówią, że świat jest mały.
Tak sie mówi jak wpadniesz na znajomego na drugim końcu kraju lub kupisz na lokalnym straganie pomelo z Sumatry.
Mnie naprawde zadziwiają powiązania i zależności pomiędzy skrajnie odległymi miejscami lub ludźmi. Efekt motyla dopada nas codziennie.

Jakiś chinczyk zjada nietoperza przez co cały swiat musi zostać w domu na rok i stać w kolejce po srajtaśme.W Indiach wywala się śmieci prosto do rzeki a przez to ja nie moge wypić szejka bo papierowe słomki wytrzymują pierwsze 10s i się rozpadają.

File:Dump Truck Dumping Toxic Medical Waste.png


Co mnie wnerwia, co mnie podnieca

2022-10-06 01:23:00 · Skomentuj
Conajmniej jedą książkę przeczytało w tym roku 38% Polaków. Jak ułożył im sie ten rok jeśli przeczytali "Chyłke" R. Mroza a jak tym, którzy przeczytali "Nie ma lipy" Hardcorowego Koksa. Najbardziej interesuje mnie jednak co robiło przez cały rok 62% Polaków i czy jest im z tym dobrze.
Ja przeczytałem ostatnio "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" Christel Petitcollin i wcale nie przestałem analizować. Doszedłem do wniosku, że jestem wysoko wrażliwy na ludzką głupotę. Nie toleruję i nie rozumiem ludzi głupich. Tak poprostu głupich. Ludzi, którzy kupują na allegro papierki po lodach czy "święte" powietrze w słoiku. Wnerwiam się jak widzę smieci w lesie. Wojna o karpie albo makaron w lidlu też nie jest najmądrzejsza...
Może kiedyś ktoś napisze ksiązkę "Jak myśleć". Tylko niech da dużo iliustracji, żeby zachęcić te 62% do przeczytania.
W dzisiejszym pokręconym swiecie gdzie liczą sie kliknięcia i lajki im glupszy jesteś tym więcej ludzi chce to obejżec. Dlatego mam apel!
STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS

Autor
O blogu
  • Świat widziany moimi oczami. Komentarze, opinie i luźne myśli ubrane w słowa.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 2
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1180

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi