Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 18574x
«123

Re: Wasi championi

Mirmil
Mirmil - Superbojownik · przed dinozaurami
Pierwszy raz wczoraj miałem okazję zagrać Lee Sin - wow... gość jest fantastyczny i ten jego ping-pong między postaciami )
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
kupiłem dziś Karthusa...

dlaczego? "r" xD
Dziecko_Niespodzianka
Kamikaze Karthus?

inb4, Hexdrinker
twojastarasieniestara
Mam, Nasusa i Annie w sumie od początku, Fidla, Miss Fortune, Vayne, Xina, Trynde wszystkich za 450 ip, Yoricka, Kassadina, Renektona Malphite'a, Akali, i tych co dali za darmo; Kyle, Alistara, Tristiane.

najlepiej gra mi się Nasusem, ćwiczę się w Yoricku, Akali, jak pasuje do teamu, dość często wybieram też ad carry. Nie umiem grać supportami, aha, to mam też Jarvana

ostatnio źle mi się gra, ale to wina atmosfery na serwerze wschodnioeuropejskim.

Jak ktoś chce pograć, to zapraszam do znajomych,
nick Rosone
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
To zapraszam na zachód, po ty jak przeszedłem tam z kolegami to byliśmy w szoku że można sobie na spokojnie pograć bez żadnych krzyków
twojastarasieniestara
pierwsza migracja za darmo jest jeszcze?
Dziecko_Niespodzianka
O ile miałes konto przed rozdziałem, to tak, jest dostępny jeden transfer.
twojastarasieniestara
w kwietniu zacząłem, więc pamiętam czasy, kiedy żeby się zalogować, trzeba było czekać ponad godzinę
MarkizDeRetarde
MarkizDeRetarde - Superbojownik · przed dinozaurami
W koncu zapisalem sie na Riotowe YT i dostalem Alistaira :P. Jedno powiem, znalazlem odpowiedz na Rammusa w Dominion. Jedzie kulka, jeb z dynki. Poszedl na kogos taunt, jeb z dynki, Trynda kogos goni na ulti, jeb z dynki, Fiddle odpalil ulta, jeb z dynki, Malhazar odpalil ulta jeb z dynki. Twitch wyszedl z podprzestrzeni, R, jeb z dynki i ide po kawe. Ktos siedzi na wiezy, ulti, garrison, dynka i Q.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-03-02 21:55:10
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Cawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcawcaw

Czy to wystarczy za odpowiedź?
kimjest_iron
kimjest_iron - Superbojownik · przed dinozaurami
Amumu - no po prostu bezkonkurencyjna postać jak dla mnie, takie małe niepozorne emo, a jak walnie ulta to ace. I jeszcze ten płacz w tle Aż sobie kupiłem skórkę little knighta.

Sion - jak wiem, że koniecznie MUSZĘ wygrać to biorę AD Siona i idę na 3v3. I niestraszny mi żaden Tryndamere.

Renekton - Forfiter i tyle

Lulu - moja nowa ulubiona postać na mida

Lux - ach ten laser

Ezreal - jeden jedyny AD carry jakim potrafię grać, podoba mi się w nim flash co parę sekund i zasięg.

Kiedyś grałem dużo Jaxem, Morde i Kayle ale już nie umiem
Yomayel
Yomayel - bojownik · przed dinozaurami
Mid - karthus.

Przy dobrej farmie w early i nieogarnietym graczem przeciwko na midzie w late game nie do zabicia. Po pół roku grania Karthusem nie ma bata że mnie ktoś 1vs1 ubije. chyba że ktoś ogarnia kassadina. Dobru build+farma i jesteś OP. Wbijasz 6 lvl i tylko obczajasz linie. ktoś ma mało hp i ucieka przed twoimi i R. i wielkie zdziwko "wtf" "karthus noobisch character" piszą jakieś łochy. Trzeba nosić potki albo Heala mieć na zbyciu. Albo nie harrasować jak sie nie umie. ;D

Linia - Yi.

Poprostu na lini zawsze Yi gram ;D Przy dobrej farmie też wymiata.

Mid II. - Kassadin.

Czasami lubie nim zagrać. i nie zawsze mid. Zawsze tam gdzie na lini mag stoi. troche za daleko wybiegnie wale silence, R + E i frag wpada. ;D Na magów najlepszy char.
«123

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.