Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Szczegóły
Początek: 2009-08-05 12:00:00

Głosowanie: 2009-08-12 17:00:00

Koniec: 2009-08-19 22:00:00

Status: zakonczony

100239x oglądano

Zgłoszenia:
    Nadesłano: 106
    Zakwalifikowano: 91
    Odrzucono: 15

Ilość uczestników: 67


Zobacz nadesłane prace

Zobacz nagrodzone prace

Nowy gatunek piwa 2

Oto wiekopomna chwila! Długo na to czekaliśmy, ale w końcu jest i da się to zrobić, bo działa serwis jastawiam.pl, który nam to umożliwi. MOŻEMY POSTAWIĆ CI PIWO. PRAWDZIWE! Skoro zarejestrowałeś się do Joe Monster.org to masz 18 lat i nic nie stoi na przeszkodzie, byś je odebrał. Jest jeden haczyk. Jaki? Aby odebrać piwo, musisz stworzyć nowe piwo...

ZADANIE

Stwórz etykietę piwa, które nie istnieje, a które warto by pojawiło się na rynku. Wybór środków artystycznych należy do ciebie, my oczekujemy że do konkursu wstawisz twój własny, oryginalny, świeży (nie z poprzedniego konkursu - http://www.joemonster.org/konkurs/49/Nowy_gatunek_piwa) i mocny pomysł na nową markę piwa.
Możesz przesłać:
- etykietę
- etykietę na butelce
- billboard z hasłem reklamującym nowe piwo oraz logiem
Ogranicza cię tylko i wyłącznie twoja wyobraźnia.

NAGRODY

W nagrodę Joe Monster i jastawiam.pl, stawiają 30 najprawdziwszych na świecie piw* dla 30 najlepszych, nowych pomysłów.
Wszyscy wyróżnieni będą mieli przedłużone konta, zwycięzca zostanie także Superbojownikiem oraz otrzyma od nas album z rysunkami Skoczka.

Do dzieła!
Jak działa jastawiam.pl?
Mieszkasz w Krakowie, chcesz postawić piwo kumplowi w Szczecinie? Nie ma sprawy, teraz to jest możliwe. Rejestrujesz się w serwisie jastawiam.pl, płacisz za piwo, a twój znajomy otrzymuje e-mail i sms, z powiadomieniem o twoim szlachetnym geście. Kumpel, wchodzi na stronę jastawiam.pl gdzie przeczyta jaki masz dla niego przekaz, wzmocniony piwnym prezentem. Wybiera lokal, w którym chce przechylić kufel i otrzymuje hasło dla barmana - czyli kod z twoim, dla niego zamówieniem.  I ma miesiąc, aby wybrać się do tego lokalu, podać hasło barmanowi i przechylić twoje zdrowie. Fajne? Proste i działa.


Najnowsze zgłoszenia do konkursu

Bojownicy biorący udział w konkursie