Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Skład redakcji

Redaktorzy
Joe Monster - Ojciec Redaktor, Wielebny Habilitowany Niejednokrotnie Doktor Nauk NieStosownych, guru, a między 5 a 6 rano roznosiciel mleka. Zna się na wszystkim i na niczym. Skacze to tu, to tam.
Charakterek - on rozkręcił Onetowców i kręci nimi dalej. Skutecznie. Potem rozkręcił Gry i nie wiadomo co jeszcze za niespodziankę nam sprawi.
Reszka - Redaktorzyca, dziewczyna co się zowie. Wielopak, Eropak oraz krótkie dżołki to jej najlepsza działka i jej sprawka. Etatowa galerianka, ale ta z tych najlepszych, to ona rozdaje towar

Coldseed - włada słowem niczym Kubica bolidem F1

Moonshield - nasza strażnica na południowych, bieszczadzkich rubieżach kraju

Bober88 - człowiek który widział wszystkie filmy w internecie z czego połowę przed ich publikacją. Nie pytajcie jak to robi.

Kroopek - przygarnij kropka głosiło kiedyś hasło reklamowe, a dzisiaj to Kroopek przygarnia ciekawe historie, zbiera gify i spotyka się z dziewczynami ze strony logowaniaW niedzielę, 19 sierpnia 2012, nagle, odszedł od nas Pablo Key, kolega, mentor, przyjaciel, który tworzył z nami Joe Monster.org od 11 lat.
Spośród niezliczonych fajnych historii, które pozostawił w polskim internecie, najznamienitszą pozostanie sprowadzenie do Polski samego Chucka Norrisa. Odszedł zbyt wcześnie, mając zaledwie 38 lat.

Pogrążona w smutku redakcja Joe Monster.org

PS. Dochodzą nas słuchy, że właśnie montuje ekipę i rozkręca startupa, jajcarski portal, gdzieś tam po drugiej, niebieskiej stronie... ale nie spiesz się do niego, bo póki co jego arty znajdziesz tutaj.


Stali współpracownicy:
Peppone - Nowy Ruski, człowiek dzięki któremu wiemy co Gawari Moskwa, czyli co niezwykłego dzieje się za wschodnią granicą.

Dziękujemy redaktorom emerytom, a są nimi: Masakra, Kish, Iwciaa, Bobesh, Strzelec, Ala , Kozak, Qbek, Varie.

Życzymy im wszystkiego dobrego na innej drodze, którą wybrali ze swoich powodów. Może kiedyś powrócą na właściwą. Choć w sumie to krążą w okolicach ciągle...
Ekipa technicza, bez niej nic nie byłoby możliwe:
JFK - nowy najlepszy programista na świecie. On Szaffę wyczarował i czaruje dalej. Adminuje i jest bardziej wszechstronny niż 256 funkcyjny automat kuchenny.

Whisky - najlepszy admin na świecie

Dziękujemy adminom i programistom emerytom:
Skrzyd, Eidar, Saker (tworzył w początkach), Masakra (stworzył rodzynki)

Moderatorzy

Większość problemów z forum rozwiążesz używając funkcji ZGŁOŚ która jest przy każdym poście. Wpisujesz tam powód i w ciągu sensownego czasu odpowie tobie jeden z naszych moderatorów. Ewentualnie możesz do nich pisać na cześka bezpośrednio.
Moderatorzy są przypisani do różnych forów, ale sytuacjach podbramkowych każdy moderator może reagować na każdym z forów.

POPULARNE FORA


Hyde Park - sunnivva

Kawały Mięsne - Breata, Misiek666

Palma - nosnam, Breata

Fotoszopki - Breata

IJ - strzelec / Iskierka

Narzekalnia - whisky, meltir


Luźniejsze foraSportowe - Strzelec

Grajdołek - Misiek666

Poezja Luźna - Sunnivva

Filmożercy - Brogman

Limuzyna - Breata

Moto - Iskierka

Książkoholicy - Krolowa_sniegu

Kuchnia pełna niespodzianek - Iskierka

Dla nowych - Sunnivva

Filmożercy - Brogman
Dziękujemy moderatorom, którzy kiedyś z nami współpracowali: Quixote, Qbek, Hawkins, KoX, Moosehead, Kenjin, Bartosz_K, drivefast4d i inni

Spotkania

A od czasu do czasu spotykamy się z Wami na różnych zlotach w całej Polsce. Zlot numer 8 i odbył się w Poznaniu w klubie Blue Note.Zlot numer dziewięć to pierwszy zlot TRZYDNIOWY i odbył się w Ostrzycach na Kaszubach.

Kolejny zlot numer 10 to legendarny zlot w Forcie IV w Toruniu.

Najnowszy 11 zlot odbędzie się w Lidzbarku. Znów trzy dni szalonej zabawy bez ograniczeń, z ludźmi takimi jak my.

[ powrót ]