< > wszystkie blogi

Czy w Polsce temat seksu jest tematem tabu ???

8 January 2020
Mineto.tv ale, żeby tak pokazywać?
Wokół odsłaniania ciała, pojawia się wiele kontrowersji, chociaż temat nie stanowi już tabu, jak jeszcze kilka wieków temu. Kwestia dotyczy nie tylko samych strojów, które zbyt wiele odsłaniają, ale także na przykład publikowania swoich zdjęć np. w kostiumie kąpielowym, albo co gorsza toples. Jednak w tej kwestii także dużo się ostatnio zmieniło.

Zdjęcia gwiazd
Zwłaszcza jeśli chodzi o osoby publiczne, będące w gronie tak zwanych celebrytów, można powiedzieć, że pozwalają one sobie na wiele, jeśli nikt ich nie widzi. Bywa jednak, że jakiś wścibski pseudo reporter zrobi im zdjęcie z ukrycia. I choć wielu z nas uważa to za krzywdzące, to jednak bywa i tak, że chciałoby się zobaczyć jak najwięcej, jeśli chodzi o taką gwiazdę, zwłaszcza jeśli ktoś mocno się interesuje ich życiem. Przebiera to wówczas formę pewnego rodzaju podglądactwa. I może wynikać z chęci porównywania się do obiektów zainteresowań.


Za dużo na zdjęciach
Niektóre zdjęcia to dzieła sztuki, zwłaszcza jeśli są w stanie uchwycić piękno ludzkiego ciała, albo te nieco bardziej namiętną część naszego potencjału. Jednak niektóre zdjęcia pokazują za wiele. Może się na nich pojawić wszystko, na przykład wystająca koronka bielizny, albo wręcz jej brak. Zdarzają się także zdjęcia określane jako dość wulgarne.

Portale randkowe
Portale randkowe, to takie miejsca, gdzie rejestrują się osoby, chcące znaleźć dla siebie partnera. Zazwyczaj poszukujące bliższych relacji z drugą osobą. Można tam określić swoje preferencje, a także umieścić zdjęcia. Na niektórych z nich, można także dodać te, pokazujące zbyt wiele. Z jednej strony może się to wydawać szokujące, ale są też tacy, dla których mają one znaczenie, podobne do zdjęć tradycyjnych. Są to portale dla osób dorosłych, gdyż zawarte na nich treści i zdjęcia, mogą być nieodpowiednie dla młodszej części internautów.

Szukanie bliskości
Randkowanie, ma na celu umożliwienie poszukiwania bliskości z drugim człowiekiem. Ta może mieć jednak nie tylko wymiar duchowy, czy pozwalać na spędzanie wspólnego czasu. Ale także być określana mianem bliskości fizycznej. Także takich spotkań i randek poszukują osoby samotne.

Szukanie przygód
Na portalach randkowych rejestrują się także osoby, które nie wiedzą jeszcze sami, czego tak naprawdę chcą. Czego poszukują w życiu, nie potrafią się określić. A także, nie są w stanie sprecyzować własnych preferencji. Nie pozostaje im nic innego, niż poszukiwanie przygód, z nowo poznanymi osobami. A potem sprawdzanie w praktyce, czy dana znajomość jest tą właściwą, czy raczej nie ma żadnego sensu.

Narządy intymne
To części ciała, które każdy z nas ma, ale większość z nas nie wystawia ich na widok publiczny. Zwłaszcza jeśli chodzi o obce nam osoby. Okazuje się jednak, że wystawianie ich przed urządzeniami z dostępem do Internetu przychodzi nam dużo łatwiej. Tak samo, jak umieszczenie własnych, rozebranych zdjęć na takich portalach randkowych, które są do tego celu przeznaczone i mają seks czat Warto jednak pamiętać, że dużo ciekawsze jest to, czego nie można zobaczyć, gdyż może to wzbudzić więcej ciekawości.

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi